A Western Tail ülevaade

A Western Tail on Microgaming ja Present Creative mänguloojate koostöös valminud slotikas, mille teemaks Metsiku-Lääne kõrilõikajad. Teema pooles ehk mitte kuigi originaalse mängu peategelased on aplad koerad; inimesed on jäetud sellel korral tagaplaanile.

a western tail slot screen

Haara oma võimalusest sellel 5×4 positsioonidega slotikal, millel võite saad 25 erineval võiduliinil. Tegemist on keskmise volatiilsuse mänguga, mille võid tehtud panuse väärtuse tagasi võita ka kuni 500 kordselt.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

Kuigi Western Tail on Metsiku-Lääne ajastu teemaline mäng, mil halastust ei tuntud, siis sellel korral on võetud vähe teine lähenemisnurk ja keskmesse sätitud hoopis nunnud koerad. Koerakutsikad võtavad oma kanda nii šerifite, kelmide, pankurite kui ka mängurite rollid, samal ajal kui vähemväärtuslikeks sümboliteks on kaardimängust tuttavad ikoonid.


– BOONUSED

Western Tail mängu ehk väärtuslikem sümbol on Colti püstolite paar. Tegemist on wild asendussümboliga ja omal ajal Metsikus-Läänes oli just see relv põhiline kaose külvaja. Wildide abil võid vabalt jõuda ka väärtusliku jackpoti võitmiseni.

Antud sloti boonusmängu kutsutakse Cash Crab ja sinna pääsemiseks peab Rahakukru sümboleid korraga ilmuma esimesel, kolmandal ja viiendal rullikul. Boonusvoorus saad valida ühe kolmest rahapaunast, et teenida tehtud panuse väärtus tagasi kuni viiekümne kordselt.

Tasuta spinnidega boonusvooru pääsemiseks vajad vähemalt kolme hobuseraua sümbolit. Kui see õnnestub, saad teha kümme keerutust kasiino kulul nii, et valid enne ka kuni kolm kaardimängu sümbolit, mis täidavad seejärel wildid funktsioone.


– KOKKUVÕTE

Western Tail pakub üsnagi tavapäraseid boonuseid ja ka maksimaalne võidusumma pole ehk teab mis suur. Üldjoontes on tegu tüüpilise Microgamingu slotiga, kuid teema on siiski suurepäraselt lahendatud.

present creative logo
  • Mängutootja: Present Creative
  • Asutatud: 22/01/2020
  • Mänguliik: Slots
See koduleht kasutab küpsiseid, et muuta paremaks teie külastuskogemust. Veebilehe edasisel kasutamisel või selle sõnumi sulgemisel, nõustute te küpsiste kasutusega.