Winnerz Kasiino ĂĽlevaade

winnerz kasiino main

Winnerz on uus huvitav kaubamärk Eesti online mängude maastikul. Tegemist on kiirkasiinoga, millel mänguline kujundus. Kui süveneda sügavamale, kuidas mängukoht üle on ehitatud, siis on näha, et jutt on vähemalt ilus. Esmapilgul jätab ka uue mängija boonus hea mulje.

UUS KIIRKASIINO
Tervituspakett kuni 350 tasuta keerutust
Võta boonus

Winnerz Kasiino Boonused

Winnerz kampaaniate lehel leiab nii mõndagi huvitavat. Uued mängijad saavad kasu lõigata 350 tasuta keerutusest kahe esimese sissemakse eest. Natuke pettumust valmistab boonuse läbimängimise nõue. Tasuta spinnidega võidud tuleb enne väljamakse tegemist minimaalselt 30 korral kasiinos läbi mängida.

winnerz kasiino boonused

Boonuseid on aga veel ning see on ainult hea. Teisipäeviti ootab mängijaid müstiline boonus. Saladuskatte all võime oma lugejatele avaldada, et selleks on 50 tasuta keerutust kahekümne kordse läbimängimise nõudega. Minimaalse sissemakse tasuta spinnide saamiseks on 30 eurot. Boonuse läbimängimisel ei tohiks panuse väärtus mänguvooru kohta ületada 5 eurot.

Uue mängija boonus

Winnerz kasiinos on uued mängijad vägagi teretulnud. Pole ka mingi ime, sest tegemist on uhiuue portaaliga, mis avas Eestis uksed alles 2022. aasta veebruari alguses.

Kui tahad kohe alguses pihta hakata nii, et leiad kontolt ka tasuta spinne, tee vähemalt 20 eurot sissemakse ja saad automaatselt 200 priispinni. Teise sissemakse eest on ette nähtud veel 150 tasuta keerutust.

Tasuta spinnid tuleb ära kasutada ja nendega saavutatud võidud läbi mängida hiljemalt kolme päeva jooksul peale spinnide saamist.

Tervitusboonuste pakett

Nagu juba mainisime, ootavad uusi mängijaid tasuta spinnid kahe esimese sissemakse eest. Lisaks saavad nii uued kui vanad kliendid nautida cashback hüvesid ja teisipäevaseid üllatusi. Eraldi muid boonuseid kui spinne uutele mängijatele ei ole.

Kampaaniad ja auhinnad

Winnerz kasiinos on alguses peale olnud muljetavaldav kampaaniate valik. Lisaks uue mängija spinnidele on neil igal teisipäeval 50 tasuta spinni lisaks, pluss cashback, kui kaotad päeva jooksul rohkem kui 500 eurot. Mängijad, kes jäävad päeva lõikes 20-500€ miinusesse, saavad samuti priikeerutusi või Superspinne väärtusega kuni 1€ mänguvooru kohta.

Boonuskoodid

2022. aasta veebruari seisuga pole Winnerz kasiinos auhindade saamiseks boonuskoode vaja. Kuna boonuskoodid on tänapäeval pigem vanakooli teema, siis eeldame, et neid Winnerzis võib-olla üldse ei tutvustatagi.

Lojaalsusprogramm

Winnerz ei paku otseselt mingit lojaalsusprogrammi, mille puhul saaks punkte raha vastu vahetada või sisse nõuda mingeid erilisi lisapreemiaid. Sellegipoolest on nad välja mõelnud huvitava skeemi, mis töötab nii, et kui jääd päeva lõikes miinusesse saad auhinna või 10% raha tagasi.

Cashback põhimõte on selles, et kui päeva jooksul tehtud panuste arvestuses kaotad 20-500€, saad kasiinolt tasuta spinne või Superspinne. Muuseas, nende spinnidega saavutatud võidud on vabad igasugustest läbimängimise nõuetest. Kui jääd päeva lõikes miinusesse rohkem kui 500€, saad 10% raha tagasi.

Pane tähele, et cashback ja spinnid kaotuste eest on saadaval ainult nende mängijate jaoks, kelle konto kogubilanss on negatiivne alates Winnerz kasiinos mängima hakkamisest. See tähendab, et kui oled kogu Winnerzis mängimise ajal alates registreerimisest plussis, siis 10% cashback ja spinnid kaotuste eest ei lisandu.

Winnerz kasiinomängud ja tarkvara

Winnerz keskendub täielikult slottidele ja live kasiino laudadele. Võib viriseda selle üle, et laua- ega osavusmänge neilt ei leia. Samuti pole populaarset videopokkerit.

winnerz kasiino mangud

Winnerz mängude valik on tõeliselt muljetavaldav. Siin hakkavad silma sellised tegijad nagu Hacksaw, Push Gaming, Wazdan, NoLimitCity ja paljud suuremad mängutootjad. Üllatuslikult on olemas ka Amatic slotid, mis imponeerivad pigem vanakooli mängijate jaoks. GrandX kasiinos näiteks ainult Amatic mänguautomaate leiabki.

Slotid

Winnerz kasiino ongi eriline just suurepärase slotimängude valiku poolest. Kui live kasiino lauad on samad mis igal pool mujal, siis slottide poole peal on ka mõned üllatajad nagu näiteks Amatic.

winnerz kasiino slotid

Tasub veel ära mainida, et slotid on jaotatud mugavalt kategooriatesse nagu Winnerzi valik, Boonuste ostmine ja Megaways. Sama tehakse ka mujal platvormides, kuid siin on see kuidagi loogilisemalt ja kompaktsemalt teostatud.

Üllatuslikult pole Winnerz mängude hulgas ainsamatki slotti Microgaming nimeliselt tootjalt. Läbi aega suured hitid nagu Mega Moolah ja Immortal Romance on siin puudu. Kui natuke rohkem süveneda, siis Microgaming partnerstuudiod nagu Hacksaw Gaming ja mõni veel, on siiski olemas.

Jackpotiga mängud

Winnerz kasiinos on jackpot mängud täitsa olemas, kuid nende leidmiseks tuleb ise vaeva näha. Kahjuks pole eraldi jackpot kategooriat, kuid Winnerz esiletõestatud mängude kategooria alt hakkavad kohe mõned popid jackpot slotid silma nagu näiteks Wold Gold.

Kahjuks ei leidnud me Winnerz lehelt ka NetEnti populaarseid jackpot mänge, mis on juba suur miinus nende jaoks, kes võib-olla just jackpot mängude pärast kasiinos panuseid teevadki.

Lauamängud

2022. aasta veebruari seisuga lauamänge Winnerzis veel ei ole. Eks ole näha, kas ajapikku see seis muutub.

Live diileriga mängud

Live diileriga mängude pakkujateks Winnerz kasiinos on Evolution Gaming ja Pragmatic Play Live. Just need kaks tarkvaratootjat toovad mängijate ette selliseid kuulsad laua- ja live kasiino mängud nagu Sweet Bonanza Candyland, Dream Catcher, Mega Ball ja paljud teised. Võid kindel olla, et leiad parimad palad ka blackjack ja ruletilaudade hulgast.

winnerz kasiino live diilerid

Spordiennustus ja boonused

Winnerz kasiinos spordi peale panustada ei saa ning pole ka selleteemalisi pakkumisi.

Pokker

Winnerz kasiino on puhtalt kasiinomängudele pühendatud ning pokkerit siin mängida ei saa.

Veebileht ja disain

Winnerz veebileht ei ole millegi poolest väga eriline, kuid ometigi vastab see kõigile hea kiirkasiino parameetritele. Eriti meeldib meile nende mängude asetus, milleks on kasutatud ruudustiku põhimõtet. Mänge on palju, kuid need on hästi liigendatud nii, et üht-teist huvitavat leiab kerge vaevaga.

Kuna tegemist on alles uue mängukohaga, siis ootame, et sisse viiakse veel mõned täiendused ja parandused, kuid ka praegu töötavad kõik peamised funktsioonid.

Kui enamikes kiirkasiinodes saab kontole sisse logida ka ilma sissemakset tegemata, siis Winnerz platvormil see hetkel pole veel võimalik.

Mängimine mobiilis

Winnerz on kiirkasiino, millel on ka kõik ilma kontota mängukoha omadused. Lisaks ilma kontota alustamisele ja kiiretele maksetele on nende lehel lihtne navigeerida. Sama kehtib mobiilis, millel mängimiseks, tundub, et Winnerz ongi loodud.

winnerz kasiino website screens

Nupukesed ja lingid on Winnerz veebilehe mobiiliversioonis hästi paigutatud ning rahule jääb igaüks, kes soovibki kiirelt asja kallale asuda. Välimuselt lihtsakoeline veebileht täidab igati oma ülesande.

Maksemeetodid

Winnerz on kiirkasiino, mis rõhub sellele, et oleks lõbus. Meelt on hea lahutada siis, kui kõik toimib, sealhulgas maksed. Winnerz kasiinos saab raha mängijakontole kanda mugavalt läbi internetipanga. Vali summa, oma kodupank ja kinnita makse internetipangas. Vahendid on mängijakontole mõne hetkega. Makse tegemiseks on valikus Swedbank, SEB, Luminor ja LHV.

winnerz kasiino sissemakse

Sisse- ja väljamaksete limiidid

Minimaalne sissemakse summa ühe tehingu kohta on 20 eurot. Väljamakse tegemiseks peab mängijakonto bilanss olema minimaalselt 25 eurot. Kui võidad suurema summa, arvesta, et päevas saab maksimaalselt välja kanda 10,000 eurot ja kuus 150,000 eurot. Makseid saab teha ainult eurodes.

Alternatiivsed võimalused sissemakse tegemiseks

2022. aasta veebruari seisuga tuleb Winnerz kasiino mängijakontole raha kandmiseks kasutada mõnda Eesti levinumatest pankadest. See on vajalik selleks, et esimese sissemakse tegemise ajal toimuks automaatselt ka mängija tuvastus internetipanga kaudu.

Alternatiive pangamaksele Winnerz ei paku ning pole oodata, et hakkaks ka pakkuma. Tegemist on ikkagi kiirkasiinoga, mis rõhub just lihtsusele ja mobiilsele mängukogemusele.

Maksete töötlemise kiirus

Winnerz lubab maksed töödelda hiljemalt 48 tunni jooksul alates väljamakse taotluse saamisest mängija poolt. Kuna tegemist on kiirkasiinoga, siis eeldame, et maksed toimuvad siiski märksa kiiremini.

Alustamine

Winnerz kasiinos pole midagi lihtsamat kui mängimisega alustamine. Piisab 20 eurot sissemaksest ning taustal luuakse sinu jaoks virtuaalne mängijakonto. Samal ajal potsatavad vahendid mängijakontole ilma mingite lisatasudeta. Kui soovid, võid kasutada ka pakutavaid priikeerutusi mängukoha kulul.

winnerz kasiino sissemakse boonus

Konto kinnitamine

Kontot eraldi kinnitada pole vaja, piisab esimese sissemakse tegemisest. Winnerz kasiinos pole vaja ka muretseda, et peale väljamakse tegemist hakataks mängijat kiusama lisainfo küsimise või lisadokumentide nõudmisega.

Vastutustundlik mängimine

Nagu kõigil Eesti litsentsiga kasiinodel lasub ka Winnerz platvormil kohustus võimaldada mängijatele turvaline ja aus mängukeskkond. Winnerz portaalis leiad eraldi lehe, kus saab selgeks, kuidas mängida nii, et panustamine netis ei saaks probleemiks.

Kõige mugavam on kasutada päeva-, nädala- ja kuulimiiti sellele, kui palju raha üldse kasiinosse saad kanda ja mis summa ulatuses panuseid teha. Kui tunned, et mängimine väljub kontrolli alt, soovitame võtta ühendust Winnerz klienditoe meeskonnaga või abiorganisatsioonidega Eestis nagu näiteks Eesti mänguriliin 15410.

Klienditugi

Vajad abi? Winnerz kasiinos võib uutel mängijatel tekkida mitmeid küsimusi. Neist enamikele oleme proovinud siin kokkuvõttes vastata, kuid alati saab saata meili otse Winnerz klienditoe meeskonnale support@winnerz.com aadressil. Alternatiiv on kasutada kontaktivormi nende veebilehel. Kahjuks puudub veebruar 2022. seisuga live vestluse võimalus ja ka helistamise variant.

Turvalisus ja usaldusväärsus

Winnerz kuulub Spinwise nimelise ettevõtte brändide hulka. Spinwise.com on firma, mis asutatud 2021. aastal ning omab lisaks Winnerzile ka teisi kasiinobrände nagu Casoo, Tsars ja Wisho.

Tundub, et Spinwise näol on tegemist ambitsioonika ettevõttega, millel rahvusvaheline haare ja tugev meeskond. Winnerz brändi haldamiseks on loodud Hitz Gaming OÜ nimeline ettevõte, mille nimel on mitu Eestis tegutsemiseks vajalikku litsentsi.

Kokkuvõte

Meie hinnangul on Winnerz usaldusväärne mängukoht, mis vastab igas mõttes tänapäevase slotimängija ootustele. Kuigi boonuste läbimängimise tingimused on keskmisest karmimad, siis laiemalt võttes on nende kampaaniad ja lojaalsusskeem hästi üles ehitatud.

Winnerz Kasiino pakub võimalust mängida Sinu lemmikslotte ja lauamänge pakkujatelt:

Winnerz Kasiino pakub koheseid sissemakseid ja väljamakseid läbi järgnevate maksemeetodite:

UUS KIIRKASIINO
Tervituspakett kuni 350 tasuta keerutust
Võta boonus

Winnerz Kasiino viimased kampaaniad

Näita rohkem