Vivatbet ĂĽlevaade

vivatbet main

Vivatbet on uhiuus kihlveokontor ja kasiino, kes esmalt avas oma veebilehe Eestis. Pakkuja lehel pole palju kirjas, sellest, kes on selle omanikud, palju neil kogemust on ning, kust on firma pärit.

Vaatamata sellele, on olemas kogu vajalik info, et öelda, et antud leht tegutseb seadusejärgselt. Veebilehe omanik on P.H Primary OÜ, kellele on esmane hasartmängulitsents välja antud 2020. aastal.

Tervitusboonus kuni 1500 eur
Võta boonus

Boonused

Kuigi Vivabet veebileht on tõesti hästi tehtud “Boonused” on kahjuks erand. Kohe lehele tulles on arusaamatu, kas on mitu boonust või mitu eraldi jaotist ühele ja samale boonusele. Samuti, antud leht pole illustreeritud ning on näha, et see on veel ehituse protsessis.

Vivatbet on enda lehe juba käima pannud, aga kahjuks boonustega pole veel otsustanud. Kuna kahjuks on saadaval, vaid üks boonus.

Tervitusboonus

Tervitusboonuse leht on väga kuivalt ja arusaamatult tehtud. Leht on kahes keeles – eesti ja inglise, mis ja need muutuvad lõik lõigu järelt ilma igasuguse korralduseta.

Vaatamata sellele on tervitusboonus päris hea ja oleme kindlad, et igale uuele Vivatbet spordi himulisele see kindlasti meeldib.

Tee esimene sissemakse ja saa ekvivalentne sellele boonus kuni 100€ ulatuses.

Pea ka meeles, et saad boonust kätte, kui nõustud spordile panustamise boonuste saamiseha enda “Konto seaded” lehel ning samuti, kui sinu telefoninumber on aktiveeritud.

Antud boonusel on ka läbimängimisnõuded
– mängi boonuse summa läbi kombopanustega 5 korda
– iga kombopanus peab sisaldama 3 sĂĽndmust
– need peavad olema koefitsendiga vähemalt 1,40

Kahjuks hetkel Vivatbet ei paku tervitusboonust kasiinofännidele, kuid väga loodame, et see on vaid sellepärast, et veebileht on üsna uus ja varsti ka teised boonused ilmuvad seal.

VIP Programm

Vivatbet ei paku erilist lojaalsusprogrammi VIP klientidele, aga see on ka arusaadav, kuna nad on veel uued ning varsti võibolla ka VIP programm esinev Vivatbet lehel.

Mängud ja tarkvara

Slotid

Vivatbet uksed avati ametlikult alles hiljuti, kuid nüüd on nende mängude valikus arvukalt tuntud kaubamärke. Mänguautomaatide arv on võimas ja on saadaval erinevatelt tarkvaraarendajatelt, sealhulgas Playson, Evolution, NetEnt ja Quickspin. Eeldame, et mängude kollektsioon areneb ja kasvab jätkuvalt, kuna tegemist on suhteliselt uue mängulehega.

Jackpotiga mängud

Vivatbet valikus pole Jackpotiga mänge.

Lauamängud

Lauamängude valik samuti puudub. Arusaadav, leht on üldiselt kontsentreeritud spordihimulistele.

Live diileriga mängud

Kui suunduda live-kasiino jaotisse avaneb suur hulk mänge ja ka populaarseid mängutootjaid. Lehe jaotis on väga mugav ja saate filtreerida mängude järgi, mängutootja järgi, populaarsuse järgi või saate ise otsinguribasse soovitava mängu nime sisse kirjutada.
Vivatbet pakub live diileriga tüüpi mänge nagu : blackjack, baccarat, pokker, rulett ja ka teisi.

Pokker

Pokkerit saab hetkel Vivatbet lehel mängida vaid live diilerite mängude jaotises.

Sport

Nagu eelmainitud on Vivatbet peamiselt kihlveokontor ja seda võib märgata spordivalikust, mida nad pakuvad. Üle 20 erineva spordiala, nagu näiteks jalgpall, tennis, CS:GO ja palju palju muud.
Lisaks, on suur valik panuste tĂĽĂĽpe ja sĂĽndmuste valikut.

Kasutajasõbralik veebileht ja disain

On kohe näha, et veebileht on tehtud professionaalselt ja kasutajakõlblikult. Kõike on kergesti leida ja ka veebilehe disain on rõõmu avaldav.

Veebilehel on kohe näha Vivatbet peamisi värve ja neid kasutatakse igas jaotises. Kõik üleminekud erinevatele lehtedele on kergesti leitavad ja üldiselt pole probleemi enda vastuste otsimisel või soovitava mängu leidmisel.

Vivatbet mobiilis

Vivatbet leht mobiilis on sama mugav ja hästi tehtud nagu tema arvutiversioon.

vivatbet kasiino veebileht mobiilis

Lehe koostajad on teinud sammu edasi ja tegid ka mobiilirakenduse, sest arusaadav, et spordifännid tihti teevad enda panuseid teel olles. Hästi ja mugavalt tehtud rakendus võimaldav teha panuseid ükskõik millal ja kus ning see on tõesti tore.

Konto kinnitamine

Vivatbet registreerimisprotsess näeb teisiti välja, kui suurimate veebikasiinode konto loomine.
Registreerida saab kahe meetodi abil
– E-maili teel
– Telefoni teel

Hiljem konto kinnitamine toimub ühe või mitme antud sammu abil:
– isikut tõendava dokumendi pildistamine reaalajas
– enda näo pildi tegemine reaalajas
– aadressi kinnitamine läbi dokumentide ĂĽleslaadimise

Võib selgelt näha, et Vivatbet võtab vastutustundlikult enda klientide registreerimise, mis kindlasti on hea pluss. Peale konto kinnitamise on uuel kasutajal avatud kõik platvormi funktsioonid.

Maksemeetodid

Kliendi kontole raha sisse- ja väljamaksmiseks on erinevaid viise. Kõik sisse- ja väljamakseviisid on leitavad kliendikabineti jaotisest „Maksed“.

Sisse- ja väljamaksed

Kahjuks pole Vivatbet lehel konkreetselt välja toodud sisse-ja väljamaksete poliitikat ja ka maksete limiite. Kuigi, natuke lehel seigeldes võib leida mitut kasulikku informatsiooni.

Visa ja Mastercard kaartide sissemaksete miinimumsumma on 1€ ja sama limiit kehtib ka Trustly pangaülekandele.
Väljamakse miinimumsumma kõikidele maksemeetoditele on 1.50€.

Väljamakse tegemiseks saab kasutada ainult sama makseviisi, mida sissemakse tegemisel ja kõiki sisse- ja väljamaksetaotlusi töödeldakse ööpäevaringselt.

Klienditugi

Vivatbet klienditugi on väga mitmekesine. Saate saata päringu e-posti teel, saata päringu saidil oleva vormi kaudu ja kasutada ka reaalajas vestlust.
Kahjuks pole platvormil pühendanud lehte korduma kippuvatele küsimustele, et muuta mängijate ja nende töötajate elu lihtsamaks.

Turvalisus ja usaldusväärsus

Üleüldiselt võib selgelt öelda, et vaatamata lehe tehnilistele riketele on Vivatbet suure oma töökoormuse pannud, et platvorm oleks usaldusväärne ja turvaline igale kasutajale.

Lehel igaüks võib kergelt leida infot olemasolevate litsentside kohta ja firmaomaniku kohta ning kindlalt öelda, et see info on õige, kuna kõik on ka internetis leitav.

Vastutustundlik käitumine

Vaatamata sellele, et Vivatbet on suhteliselt uus ettevõte, ei jää see sugugi alla ühelegi teisele kaubamärgile. Nad panevad suurt rõhku vastutustundlikule mängimisele ja keegi ei pane teid rohkem mängima, kui te saate endale lubada. Mängupiiranguid saate muuta konto seadetes pärast esmase makse sooritamist.

Vivatbet on reeglites ja tingimustes välja toonud terve lõigu, mis on pühendunud vastutustundlikule käitumisele ja seal on ka olemas kõik vajaminevad kontaktid, kui saate aru, et teil esineb mängimise probleeme. Kahjuks, mängija, kes ei räägi inglisekeelt hetkel, seda lehte lugeda ei saa, kuna eestikeelne versioon lehel puudub.

Kokkuvõte

Üldiselt, võib kindlalt öelda, et Vivatbet on paradiis kõikidele spordipanustajatele, kuna leht on tõesti peamiselt sellele pühendatud ja seda kinnitab ka nende poolt tehtud mobiilirakendus.

Leht, on ka kasiinomänge lisanud ja seal leidub populaarseid tootjaid ning loodame, et nende arv veel kasvab.

Disain ja kasutajasõbralikkus võiks veel paremaks muutuda, kuna mõned lehed ei ole veel inglisekeelest tõlgitud ning boonuste jaotist jätab paremat soovida.


Plussid ja miinused

+ Suur spordikihlveode mängude valik
+ Mobiilirakendus
+ Brändi disain
+ Hea valik kasiinomängute tootjaid

– Kasutajasõbralikkus on kehv
– Väike boonuste valik
– Vähe informatsiooni või raskesti leitav info veebilehel

Vivatbet pakub võimalust mängida Sinu lemmikslotte ja lauamänge pakkujatelt:

Vivatbet pakub koheseid sissemakseid ja väljamakseid läbi järgnevate maksemeetodite:

Tervitusboonus kuni 1500 eur
Võta boonus

Vivatbet viimased kampaaniad