TonyBet Spordiennustus Logo

Reiting: 7.8

 • Veebileht: 9
 • Kasiino mängud: 8
 • Boonused ja Promod: 7.5
 • Sisse ja Väljamaksed: 7.5
 • Klienditugi: 9
 • Partnerlus: 5.75

TonyBet Spordiennustus ĂĽlevaade

tonybet main

Tonybet Eesti – spordiennustuse värske ĂĽlevaade, boonused ja koodid

TonyBet on Leedu päritolu spordiennustuse portaal, millele pandi algus juba 2009. aastal. Firma loojaks on kuulus Leedu pokkerimängija ja ĂĽhiskonnategelane Antanas “Tony G” Guoga. Tänasel päeval pakutakse teenuseid ĂĽle Euroopa ning omatakse tegutsemislitsentsi Leedus, Eestis, Taanis ja Suurbritannias.

TonyBet oli esimene spordiennustuste portaal Eestis, mis hakkas klientidele pakkuma ID-kaardi põhist registreerimist ja kasutaja tuvastamist. Nii muutus mängijate jaoks konto kinnitamise protsess märgatavalt kiiremaks ja mugavamaks. Nüüd pakutakse juba ka mobiil-ID abil konto registreerimist.

Tervitusboonus 100% kuni €50
Võta boonus

– Tonybet.ee veebileht

Tonybeti veebilehel soovitud panuse leidmine on hõlbus, sest veebileht on väga loogiliselt ja lihtsalt üles ehitatud. Lehel üleval keskel asub vahetuv bänner, kus on ära toodud eesootavad populaarseimad spordisündmused ja koefitsiendid- lihtne viis leida kergelt just kõige populaarsemad sündmused ning teha oma panus. Sobilikele koefitsientidele vajutades ilmub panustamislipik lehe paremasse äärde. Pealehe vasakus ääres on otsingufunktsioon ning menüü populaarseimate liigade, spordialade, “tänased matšid” ja “päevapakkumine” kaupa jaotatud. Veebilehe üleval vasakul ääres on mugav viis leida kõigi liigade tabelid ja mängude tulemused “Statistika” ja “Tulemused” linkide alt ning infot ei pea otsima mujalt.

tonybet online kasiino ĂĽlevaade

Miinuspoole pealt ei ole veebilehe ülemises põhimenüüs “kampaaniad” linki, vasakul ääres on see-eest link kasiinopakkumistele lehele. Kampaaniate leidmiseks tuleb liikuda lehe alumisesse ossa, kus “Pakkumised” link on siiski täitsa olemas. Kuna paljud mängijad külastavad erinevaid spordiportaale just kampaaniate pärast, siis see on suurim miinus. Lisaks on veebilehel kasutatud palju Flashi, mis paneb mõned lehe osad aeglaselt laadima. ee.tonybet.com lehe mõned osad on hoopis puudu või puudub korrektne eestikeelne tõlge.

– Panustamine

Koefitsiendid ei ole Tonybetis võrreldes konkurentidega midagi erilist, kuid jäävad siiski üle keskmise tasemele. Lisaks tavapärastele populaarsetele aladele nagu jalgpall, korvpall, ralli ja tennis saab panuseid teha ka pokkeri, e-spordi ja loto peale.

TonyBet tundub olevat oma niši leidnud mitte püüdes võistelda suurte tegijatega parimate koefitsiente pakkumises kõigil spordialadel, aga valides mõned spordialad ja sündmused, mida mõnel teisel ei ole ja millele panustamise valik on suurepärane. Näiteks leiab eest populaarsed arvutimängud DOTA 2 ja Counter Strike- kui parasjagu ei ole huvitavaid spordisündmusi käimas, saad oma panustamiskirge rahuldada e-spordi peale panuseid tehes.

– Live-panustamine

Live-panustamise leht on lihtsasti kasutatav, kuid pakutavate mängude ja sündmuste valik on kesine. Kõik populaarsed liigad ja mängud on olemas, kuid alternatiivseid panustamisturge pakutakse minimaalselt.

– Kampaaniad ja pakkumised

TonyBetiga liitudes pakutakse uuele mängijale 100% kuni 200€ tervitusboonust. Pakutav boonuse summa on suurem kui keskmine Eestis pakutav uue kliendi spordiboonus, kuid pärast boonuse aktiveerimist rakenduvad rahale mitmed piirangud, mida konkurentidel ei ole.

Näiteks tuleb pärast boonuse aktiveerimist boonuse saamiseks tehtud sissemakse summa läbi mängida 12-korda, kuid seda mitte lihtsalt spordi peale panuseid tehes vaid panuseid tuleb teha live-ennustamise turgudel. See on suur miinus, sest uus mängija ei pruugi olla veel nii kogenud, et kiiresti muutuvate live-panustamise koefitsientide möllus adekvaatselt orienteeruda ning on oht, et uus mängija kaotab nii oma raha väga kiiresti.

Tehtud sissemakse summa tuleb läbi mängida tehes panuseid minimaalse koefiga 1.60 või kõrgem ning boonuse vabastamisel lähevad arvesse ainult panused, mille väärtus ei ole suurem algse sissemakse summast. Kõige tipuks ei võeta arvesse paaris/paaritu, täpne skoor ega kopeeritud panusetüüpe.

Spordiennustuse kampaaniate all on veel paar pakkumist, mis pakuvad mängijale võimalust teenida tasuta panuseid Euroopa klubijalgpalli peale panustades.

– Turvalisus ja usaldusväärsus

TonyBetis on kasutusel Godaddy 256-bit SSL algoritmid, mis tagab et mistahes veebilehel sisestatud informatsioon on kaitstud kolmandate osapoolte kätte sattumise eest. VISA ja MasterCardiga maksete tegemiseks on rakendatud spetsiaalsed autentimisprotokollid.

Tegevuslitsentsi omamine Suurbritannias tõestab, et turvalisuse poole pealt on neil kõik korras ja mängija andmed kaitstud.

– Tonybet mobiilis

TonyBeti mobiilirakendus on väga eeskujulik ning allalaaditav nii Android kui iOS seadmes. Panuste tegemine on mugav ja lihtne ning kõige olulisem info nagu reeglid ja kontaktinfo on kergesti leitav.

– Tonybet klienditeenindus

TonyBetis saab abi nii e-maili(info@tonybet.ee), chati kui ka telefoni(+44 2037 690147) teel.
Chati kaudu saab vastuseid esmaspäevast reedeni 7 hommikul kuni 3 öösel(UTC+2).

TonyBet on aktiivne ka sotsiaalmeediakanalites Twitter ja Google+, mille abil saab enda kursis hoida kõigi uudiste ja kampaaniatega.

– Maksemeetodid

TonyBet pakub teiste spordiportaalidega võrreldes märgatavalt suuremat maksemeetodite valikut.

Pangaülekanne üheks võimaluseks on kanda raha pangakontolt TonyBeti kasutajakontole, kuid sellisel juhul pead arvestama võimalike ülekandekuludega, mis üldjuhul on madalad, kuid sõltuvad mängija kasutatakvast pangast ning päritoluriigist.

E-rahakotid Skrill, Neteller, Moneta.ru, Webmoney, PayPal, edoPayz, Qiwi, AstroPay, Euteller

Krediitkaardid on ĂĽks lihtsamaid viise maksete tegemiseks

Lisaks on ka krüptoraha Bitcoinidega sissemakse võimalus, mis on Eesti kasiinodes haruldane.

– Koostöö ja sponsorlus

TonyBet toetab ja arendab aktiivselt Eesti sporti olles BC Kalev/Cramo ja FC Levadia suursponsoriks. TonyBet on võtnud oma missiooniks toetada erinevate Eesti pallimängude arengut ja anda nii oma panus ühiskonna sidususe suurendamiseks. TonyBet propageerib Eestis aktiivselt ka pokkerit korraldades erinevaid võistlusi.


https://ee.tonybet.com veebileht on kompaktne ning lihtsasti navigeeritav, kuid sellel on siiski mõned silmatorkavad puudused võrreldes maailma parimate spordiennustuse portaalidega.

Panustamislimiidid on üsna jäigad pakkudes kõrget madalaimat lubatud panust ja madalat kõrgeimat panust. Võiks olla pakutud rohkem live-sündmusi ning ka koefitsiendid võiksid olla kõrgemad. Sellegipoolest ei saa tähelepanuta jätta heldet 100% kuni 200€ uue kliendi sissemakseboonust ning head veebilehe üldmuljet.

Kokkuvõte: TonyBet Spordiennustus - usaldusväärne või pigem mitte?

Plussid

 • konkurentsivõimelised koefitsiendid
 • ĂĽhe kliki panus
 • lai valik erinevaid maksemeetodeid
 • veebilehel on lihtne navigeerida
 • ID-kaardi ja mobiili ID-ga registreerimine

Miinused

 • kampaaniad on raskesti leitavad
 • kampaaniaid on ĂĽsna vähe ning need ei paku midagi erilist

TonyBet Spordiennustus pakub koheseid sissemakseid ja väljamakseid läbi järgnevate maksemeetodite:

Tervitusboonus 100% kuni €50
Võta boonus

TonyBet Spordiennustus viimased kampaaniad

Näita rohkem