Slots.io Kasiino ülevaade

slots.io kasiino main

Slots.io kasiino ei võta enam registreerimisi ega sissemakseid vastu!
Kõigil mängijatel tungivalt soovitame raha välja võtta enne 01.02.2023.

Slots.io on on uus ja litsentseeritud veebikasiino, mis asutatud 2019. aastal ja mille omanikuks Kopikas Entertainment OÜ nimeline ettevõte. Firmal on kõik vajalikud litsentsid Eestis hasartmängude pakkumiseks ning selle tegevuse üle teostab järelvalvet Eesti Maksu- ja Tolliameti.

Kui 2018. aasta lõpus alustas Ninja kasiino Eestis tõelist revolutsiooni lastes kasiinosõbrad mängima ilma tülikat konto loomise ja kinnitamise protsessi läbimata, siis Slots.io kasutab sama tehnoloogiat. Mängimise alustamiseks tee lihtsalt sissemakse läbi pangalingi ning makse tegemisel talletatav info on piisav, et saada kohe mängimise kallale asuda. Esmapilgul lihtne lahendus, kuid hoiab ajakulu, mis tekib konto registreerimise ja andmete sisestamisega seoses ja peavalu, mis kaasneb kõiksugu dokumentide saatmisega.

Slots.io online kasiino Eesti veebileht

Slots.io veebikasiino lehega saab tutvuda nii eesti, inglise, soome, vene kui ka saksa keeles, mis annab aimu ka turgudest, millele püütakse keskenduda. Üldiselt on veebilehel lihtne navigeerida, kuna see koosneb ainult vasakpoolsest ja ülemisest menüüst, millel on ainult paar valikut. Vasakul varjatud menüü avades saab samuti mänge välja filtreerida teenusepakkuja ja teemade kaupa. Samuti võid kohe näha, mis on just hetkel kuum ja millised on kõige uuemad mängud. Samas napib infot kasiino tausta kohta ja ka visioon jääb üsna segaseks.

slots.io website devices

Veebilehe reeglite ja tingimuste lehel ei ole infot üleliia, kuid kõik vajalik on lahti seletatud. Aeg-ajal jätab reeglite sõnastus aga ruumi kahemõttelisusteks. Tegemist on puhtalt kasiinomängude lehega, mis tähendab, et spordipanustamist, et pokkerit, vähemalt veel praegu, ei pakuta. Sellest tulenevalt alla 21-aastased mängijad kontot avada ei saa.

Kampaaniad ja pakkumised

Tervitusboonus

Slots.io pakub hulgaliselt erinevat tüüpi kampaaniaid, kuid nende kõige lemmikumad on tasuta spinnid. Uued mängijad võivad rõõmustada koguni 300 keerutuse üle kasiino kulul, mille saamine on väga lihtne. Aktiiveeri lihtsalt pakkumine kontol “Auhindade” sektsioonis ja tee nõutud summa eest panuseid. Tasuta keerutused ootavad mängul Bubbles Bonanza.

slots kasiino boonused kampaaniad

Teised boonused ja kampaaniad

Slots.io mängija jaoks ei teki kunagi olukorda, et mängija ei saaks kasu lõigata vahvatest boonusdiilidest. Slots.io mängukeskkonnas leiad hulgaliselt spetsiifilise mängutootja slottidele pühendatud boonusdiile ja tasuta spinnidega pakkumisi.

VIP Programm

Slots.io on välja töötanud ka mängija jaoks äärmiselt atraktiivse lojaalsusprogrammi, mis koosneb kuuest erinevast lojaalsustasemest.

slots kasiino lojaalsusprogramm 6 eelist

Igale uuele tasemele jõudes saad tehtud panuste eest järjest rohkem punkte ja paremaid auhindu.

Kasiinomängud

Kasiinomängude leht näeb üsna igav välja ja meenutab pigem blogi või mõnele sisuhaldussüsteemile ehitatud algelist veebilehte. Mängude ikoonid on väikesed ega ärata erilist tähelepanu ega kutsu mängima. Samas on mängude lehel mitu kasulikku funktsiooni nagu näiteks mängude otsimine nime ja populaarsuse põhjal, sorteerimine teenusepakkuja ja isegi teema järgi.

Teema tähendab, et saad hõlpsalt välja filtreerida näiteks Egiptuse- teemalised mängud, fantaasia-, viikingite- või mistahes teise just sinu jaoks laheda kujunduse. Seda funktsiooni ei ole meie näinud veel üheski teises Eesti ega välismaa kasiinos. Mis eriti hea- mängimise võid ühe nupuvajutusega pooleli jätta suvalisel ajahetkel ja pärast jätkata täpselt samast kohast, kus pooleli jäid, seda isegi siis, kui veebilehitseja aknad sulged.

Mängudest on Slots.io lehel olemas kõik populaarsemad- videoslotid, blackjack, bakaraa, rulett, videopokker ja kõik parimad lauamängud. Selles osas tuleb anda portaalile suured plusspunktid.

Slotid

Kui Eesti populaarsemates kasiinodes leiab peamiselt Microgaming, NetEnt, Yggdrasil ja mõnede teiste kasiinomängu loojate slotte, siis Slots.io pakub lisaks eelnimetatutele ka mõndasid hoopis uusi ja Eesti mängija jaoks peaaegu ehk tundmatuid nimesid. Kohe hakkab silma Play’n GO puudumine, kuid see eest pakutakse ehk vähemtuntumaid Blueprint Gaming, Pragmatic Play ja hoopis erilise Onetouch-nimelise mängutootja loomingut. Miks mitte siis proovida?

slots.io slot providers

Jackpotiga mängud

Slots.io lehe üks suuremaid plusse on suurepäraselt kujundatud jackpot mängude leht ja Eesti ehk isegi suurim jackpottide valik. Ja kõik see ühes kohas. Jackpot mänge on väga erinevatelt mängutootjatelt nagu NetEnt, Microgaming, Red Tiger, Pragmatic Play ja paljud teised.

Jackpot mänge saab välja filtreerida kasutades lehe ülaosas paiknevad filtreid, et kuvataks ainult sinu lemmikuid. Jackpot mängud on esitatud populaarsuse alusel, kuid võid lasta neid kuvada ka tähestikulises järjekorras. Kokku on jackpot mänge 2023. aasta jaanuari seisuga lausa 68.

Slots.io jackpot mängude lehe alaosas on detailne info selle kohta, mida jackpot mängud endast kujutavad, millised riskid on jackpot mängude mängimisel ja mis on eelised.

Lauamängud

Slots.io peamenüüs ei ole eraldi välja toodud lauamängude kategooriat, kuid see ei tähenda, et need sootuks puuduksid. Kliki Kõik mängud nupukese peale ja vali rippmenüüs Lauamängud nupuke. Valik pole küll eriti suur, kuid erinev teistes Eesti kasiinodes pakutavast. Pea kõik lauamängud on vähemtuntud OneTouch nimeliselt tarkvaratootjalt. Ainuke erand on First Person Craps, mille loojaks Evolution Gaming.

Live diileriga mängud

Slots.io live diileriga mängude valik on muljetavaldav. Leiad need kõik lehe vasakus peamenüüs Live-kasiino alajaotuses. Vali, kas kuvada blackjack-, rulett- või bakaraa tüüpi mängud. Kliki Kõik Live-mängud kategooria peale ja näed, et mänge on ka erinevatelt mängutootjatelt nagu Ezugi ja Evolution Gaming, mis on pigem erand kui reegel. Kokku on live-diileriga mänge koguni 37.

Spordiennustus ja boonused

Slots.io nagu nimigi ütleb ei ole mõni spordiennustuse koht vaid fookuses on slotid, live-kasiino ja lauamängud. Tõenäoliselt võib spordipanustamine tulla kõne alla, kui saavutatakse suurem mängijatebaas, kuid arvestades Eesti online maastiku hetkeseisu, siis tiheda konkurentsi tingimustes on see küsitav.

Pokker

Slots.io lehel ei ole eraldi kategooriat videopokkeri mängude jaoks, kuid tänu otsinguribale saame teada, et mitu seda tüüpi mänguformaati on neil täiesti olemas. Sisesta “Kõik mängud” lehel otsinguribal “poker” märksõna ja näed, et proovimiseks on väljas Aces and Faces Poker, High Hand Holdem Poker, American Poker Gold ja veel mitu teist nime.

Need on suurepärased asendused pärispokkerile, mille ajal pead ootama teiste mängijate tagant ja halva õnne korral kaotada ka märkimisväärse summa raha. Videpokker on sobivam just algajale, kes alles teeb mänguga tutvust.

Traditsioonilisi rahalaudu ja pokkeriturniire Slots.io lehel ei pakuta, sest nagu juba öeldud, on tegemist pigem kasiinomängudele keskendunud mängukeskkonnaga.

Kiired sisse ja väljamaksed

Slots.io on kiir kasiino PayNPlay kontseptsiooniga mis kasutab maksete tegemiseks Trustly nimelise maksete töötlemise vahendusfirma teenuseid. Tegemist on tuntud Rootsi finantsteenuse ettevõttega, mis kasutab mängija poolt valitud internetipangast saadavaid andmeid ja vahendab nii informatsiooni kasiino ja panga vahel. Hetkel saavad Slots.io veebilehel teha sissemakseid ainult Swedbank, SEB või LHV pankade kliendid. Krediitkaardi sissemakset ei pakuta, samuti puuduvad populaarsed e-rahakotid Skrill ja Neteller, krüptorahast rääkimata.

slots.io sissemakse

Maksete limiidid

Minimaalne sissemakse on 10€ ja maksimaalsele sissemaksele piirangut seatud ei ole.
Minimaalne väljamakse on 20€. Sisse- ja väljamakseid saab teha ainult euro- valuutat kasutades.

Slots.io lubab pangaväljamaksed omalt poolt kinnitada hiljemalt 48 tunni jooksul alates väljamakse tegemisest. See info on aga sootuks erinev mitmes meediväljaandes juba jooksvast reklaamist, milles lubatakse “raha kontole mõne minutiga”.

Klienditugi

Veebilehe abikeskuse lehel on vastused antud mõnele levinumale küsimusele, mis kasiinos mängides võiks ette tulla. Samas on vastatud ainult üksikutele küsimustele ja samuti puudub kohene sõnumi saatmise võimalus. Selle asemel saab saata e-kirja.

Kui Slots.io lehel panuseid tehes tekib probleem või muu küsimus, saab abi saamiseks saata e-kiri support@slots.io meiliaadressile. Kiirem viis on klienditeenindajaga ühenduse saamiseks live-vestluse akna kaudu, kahjuks aga ei ole välja toodud ajavahemikku, millal chat aktiivne on. Telefoni teel, vähemalt veel praegu, abi ei saa.

Turvalisus ja usaldusväärsus

Slots.io operaator on Kopikas Entertainment OÜ, kuid tutvustuse lehel kahjuks väga palju infot omanike kohta ei ole. Lehel on ära mainitud tuntud kaubamärk Hub88 ja on kuulda, et koostööd tehakse tuntud krüptoraha eest mänge pakkuva CoinGaming nimelise ettevõttega.

Alles 2019. aastal Eestis tegevusega alustanud mängukeskkond on seni jätnud hea mulje ja mängijate poolt suuri pretensioone pole kuulda olnud. Tegutsetakse Maksu-ja Tolliameti järelvalve all ning maksete vahendajaks on usaldusväärne Rootsi makselahenduste pakkuja Trustly.

Mängijakonto kinnitamine

Slots.io mängukeskkonnas pääsed rullikutele ilma üldse kontot loomatagi. Piisab, kui teed sissemakse läbi pangalingi ja oledki valmis võitma.

Nagu kõigis Eesti neti kasiinodes, saab ka Slots.io mängija soovi korral kehtestada oma kontole ajalise mängupiirangu või seada limiit, kui palju raha peale laseb süsteem mängijal teatud ajavahemikus panuseid teha. Mängulimiitide seadmise võimaluse pakkumine on kasiinode jaoks hasartmänguseadusest tuleneva kohustusega, mida peavad järgima kõik Eestis tegutsevad õnnemängude pakkujad.

Kui mängija sissemaksete summa ületab 2000€, võib kasiino nõuda mängijalt täiendavad verifikatsioonidokumente. Sellest hoolimata võib Slots.io portaalile ennustada alguses vähemalt suurt menu kuna konto loomise protsess on võrratult lihtne ja kiire. Vähene info kasiino tausta kohta tekitab aga usaldusväärsuse probleemi, millega peab toime tulema iga alustav õnnemängude pakkuja.

Konto registreerimine

Alustamiseks piisab vähemalt 20 eurot sissemaksest, mille ajal loob süsteem mängija jaoks taustal virtuaalse konto automaatselt. Seejärel saad kohe pärisraha peale panuseid tegema ja võitma hakata.

Iga kord, kui mängimise katkestad ja soovid jätkata, tuleb ennast internetipangas uuesti tuvastada. See on pisut ebamugav, kuid kahtlemata kõige turvalisem ja optimaalsem lahendus. Tasub kohe ära mainida, et alla 50 euroste sissemaksete eest peab Slots.io kasiinos maksma teenustasu.

Vastutustundlik mängimine

Slots.io nagu teisedki Eesti online mänguportaalid pakub võimalust määrata kõigil mängijatel endale limiidid. Otsusta, kui palju soovid maksimaalselt päevas-, nädalas- või kuus kulutada ja pane piirangud paika juba enne mängimisega alustamist. Nii on kindel, et mänguhoos ei kuluta rohkem kui saad endale lubada.

Muus osas ei ole Slots.io silma paistnud, et nad kuidagi reklaamiks vastutustundlikku mängimist või et oleks selles osas mingeid puudujääke. Kui SuperCasino, Kiirkasiino, Optibet ja Ninja kasiino teevad Eestis ehk liigagi agressiivset reklaami, siis Slots.io on selle koha pealt jäänud tagaplaanile.


Slots.io on 2019. aastal loodud Eesti päritolu kasiino, kus leiab nii suuremaid kasiinomängude tootjaid nagu Microgaming ja NetEnt kui ka vähemtuntud nišibrände. Kasiino kohta infot leida on keeruline, kuid kuna omatakse kõiki vajalikke litsentse ja lubasid, võib mängusõber julgelt rullikutel keerutada. Mis eriti hea- Slots.io Casino eeskujul pakutakse võimalust mängimisega algust teha ilma kontot registreerimata.

slots.io uus kasiino

Slots.io Kasiino pakub võimalust mängida Sinu lemmikslotte ja lauamänge pakkujatelt:

Slots.io Kasiino pakub koheseid sissemakseid ja väljamakseid läbi järgnevate maksemeetodite: