Slots.io Kasiino Logo
  • www.slots.io
  • Valuutad: EUR
  • Omanik: Kopikas Entertainment OÜ
  • Asustatud: Nov. 2016

Reiting: 8.9

  • Veebileht: 9.5
  • Kasiino mängud: 10
  • Boonused ja Promod: 8
  • Sisse ja Väljamaksed: 9
  • Klienditugi: 9
  • Partnerlus: 8

Slots.io Kasiino ülevaade

slots.io kasiino main

Tere tulemast Slots.io online-kasiino keskkonda – mängi ilma kontot registreerimata ja naudi välkkiireid väljamakseid.

Slots.io on on uus ja litsentseeritud veebikasiino, mis asutatud 2019. aastal ja mille omanikuks Kopikas Entertainment OÜ nimeline ettevõte. Firmal on kõik vajalikud litsentsid Eestis hasartmängude pakkumiseks ning selle tegevuse üle teostab järelvalvet Eesti Maksu- ja Tolliameti.

Kui 2018. aasta lõpus alustas Ninja kasiino Eestis tõelist revolutsiooni lastes kasiinosõbrad mängima ilma tülikat konto loomise ja kinnitamise protsessi läbimata, siis Slots.io kasutab sama tehnoloogiat. Mängimise alustamiseks tee lihtsalt sissemakse läbi pangalingi ning makse tegemisel talletatav info on piisav, et saada kohe mängimise kallale asuda. Esmapilgul lihtne lahendus, kuid hoiab ajakulu, mis tekib konto registreerimise ja andmete sisestamisega seoses ja peavalu, mis kaasneb kõiksugu dokumentide saatmisega.

UUS KASIINO! Registreerida ei ole vaja!
Tervitusboonus kuni 200 eur!
Võta boonus

Slots.io online kasiino Eesti veebileht

Slots.io veebikasiino lehega saab tutvuda nii eesti, inglise, soome, vene kui ka saksa keeles, mis annab aimu ka turgudest, millele püütakse keskenduda. Üldiselt on veebilehel lihtne navigeerida, kuna see koosneb ainult vasakpoolsest ja ülemisest menüüst, millel on ainult paar valikut. Vasakul varjatud menüü avades saab samuti mänge välja filtreerida teenusepakkuja ja teemade kaupa. Samuti võid kohe näha, mis on just hetkel kuum ja millised on kõige uuemad mängud. Samas napib infot kasiino tausta kohta ja ka visioon jääb üsna segaseks.

slots.io website devices

Veebilehe reeglite ja tingimuste lehel ei ole infot üleliia, kuid kõik vajalik on lahti seletatud. Aeg-ajal jätab reeglite sõnastus aga ruumi kahemõttelisusteks. Tegemist on puhtalt kasiinomängude lehega, mis tähendab, et spordipanustamist, et pokkerit, vähemalt veel praegu, ei pakuta. Sellest tulenevalt alla 21-aastased mängijad kontot avada ei saa.

Kasiinomängude leht

Kasiinomängude leht näeb üsna igav välja ja meenutab pigem blogi või mõnele sisuhaldussüsteemile ehitatud algelist veebilehte. Mängude ikoonid on väikesed ega ärata erilist tähelepanu ega kutsu mängima. Samas on mängude lehel mitu kasulikku funktsiooni nagu näiteks mängude otsimine nime ja populaarsuse põhjal, sorteerimine teenusepakkuja ja isegi teema järgi.

Teema tähendab, et saad hõlpsalt välja filtreerida näiteks Egiptuse- teemalised mängud, fantaasia-, viikingite- või mistahes teise just sinu jaoks laheda kujunduse. Seda funktsiooni ei ole meie näinud veel üheski teises Eesti ega välismaa kasiinos. Mis eriti hea- mängimise võid ühe nupuvajutusega pooleli jätta suvalisel ajahetkel ja pärast jätkata täpselt samast kohast, kus pooleli jäid, seda isegi siis, kui veebilehitseja aknad sulged.

Slots io kasiino mängud

Mängudest on Slots.io lehel olemas kõik populaarsemad- videoslotid, blackjack, bakaraa, rulett, videopokker ja kõik parimad lauamängud. Selles osas tuleb anda portaalile suured plusspunktid.

slots.io slot providers

Kui Eesti populaarsemates kasiinodes leiab peamiselt Microgaming, NetEnt, Yggdrasil ja mõnede teiste kasiinomängu loojate slotte, siis Slots.io pakub lisaks eelnimetatutele ka mõndasid hoopis uusi ja Eesti mängija jaoks peaaegu ehk tundmatuid nimesid. Kohe hakkab silma Play’n GO puudumine, kuid see eest pakutakse ehk vähemtuntumaid Blueprint Gaming, Pragmatic Play ja hoopis erilise Onetouch-nimelise mängutootja loomingut. Miks mitte siis proovida?

Kampaaniad ja pakkumised

Slots.io pakub hulgaliselt erinevat tüüpi kampaaniaid, kuid nende kõige lemmikumad on tasuta spinnid. Uued mängijad võivad rõõmustada 100% kuni 200€ boonuse üle, mille saamine on lihtne. Aktiiveeri lihtsalt pakkumine kontol “Auhindade” sektsioonis ja 20€ sissemakse eest on boonus automaatselt kontol. Enne väljamakse tegemist tuleb boonus vähemalt kolmekümne viiel korral läbi mängida.

slots kasiino boonused kampaaniad

Slots.io mängija jaoks ei teki kunagi olukorda, et mängija ei saaks kasu lõigata vahvatest boonusdiilidest. Slots.io mängukeskkonnas leiad hulgaliselt spetsiifilise mängutootja slottidele pühendatud boonusdiile ja tasuta spinnidega pakkumisi.

VIP Programm

Slots.io on välja töötanud ka mängija jaoks äärmiselt atraktiivse lojaalsusprogrammi, mis koosneb kuuest erinevast lojaalsustasemest.

slots kasiino lojaalsusprogramm 6 eelist

Igale uuele tasemele jõudes saad tehtud panuste eest järjest rohkem punkte ja paremaid auhindu.

Mängijakonto registreerimine ja vastutustundlik mängimine

Slots.io mängukeskkonnas pääsed rullikutele ilma üldse kontot loomatagi. Piisab, kui teed sissemakse läbi pangalingi ja oledki valmis võitma.

Nagu kõigis Eesti kasiinodes, saab ka Slots.io mängija soovi korral kehtestada oma kontole ajalise mängupiirangu või seada limiit, kui palju raha peale laseb süsteem mängijal teatud ajavahemikus panuseid teha. Mängulimiitide seadmise võimaluse pakkumine on kasiinode jaoks hasartmänguseadusest tuleneva kohustusega, mida peavad järgima kõik Eestis tegutsevad õnnemängude pakkujad.

Kui mängija sissemaksete summa ületab 2000€, võib kasiino nõuda mängijalt täiendavad verifikatsioonidokumente. Sellest hoolimata võib Slots.io portaalile ennustada alguses vähemalt suurt menu kuna konto loomise protsess on võrratult lihtne ja kiire. Vähene info kasiino tausta kohta tekitab aga usaldusväärsuse probleemi, millega peab toime tulema iga alustav õnnemängude pakkuja.

Kiired sisse ja väljamaksed

Slots.io on internetikasiino Pay N Play kontseptsiooniga mis kasutab maksete tegemiseks Trustly nimelise maksete töötlemise vahendusfirma teenuseid. Tegemist on tuntud Rootsi finantsteenuse ettevõttega, mis kasutab mängija poolt valitud internetipangast saadavaid andmeid ja vahendab nii informatsiooni kasiino ja panga vahel. Hetkel saavad Slots.io veebilehel teha sissemakseid ainult Swedbank, SEB või LHV pankade kliendid. Krediitkaardi sissemakset ei pakuta, samuti puuduvad populaarsed e-rahakotid Skrill ja Neteller, krüptorahast rääkimata.

slots.io sissemakse

Minimaalne sissemakse on 10€ ja maksimaalsele sissemaksele piirangut seatud ei ole.
Minimaalne väljamakse on 20€. Sisse- ja väljamakseid saab teha ainult euro- valuutat kasutades.

Slots.io lubab pangaväljamaksed omalt poolt kinnitada hiljemalt 48 tunni jooksul alates väljamakse tegemisest. See info on aga sootuks erinev mitmes meediväljaandes juba jooksvast reklaamist, milles lubatakse “raha kontole mõne minutiga”.

Klienditugi

Veebilehe abikeskuse lehel on vastused antud mõnele levinumale küsimusele, mis kasiinos mängides võiks ette tulla. Samas on vastatud ainult üksikutele küsimustele ja samuti puudub kohene sõnumi saatmise võimalus. Selle asemel saab saata e-kirja.

Kui Slots.io lehel panuseid tehes tekib probleem või muu küsimus, saab abi saamiseks saata e-kiri support@slots.io meiliaadressile. Kiirem viis on klienditeenindajaga ühenduse saamiseks live-vestluse akna kaudu, kahjuks aga ei ole välja toodud ajavahemikku, millal chat aktiivne on. Telefoni teel, vähemalt veel praegu, abi ei saa.


Slots.io on 2019. aastal loodud Eesti päritolu kasiino, kus leiab nii suuremaid kasiinomängude tootjaid nagu Microgaming ja NetEnt kui ka vähemtuntud nišibrände. Kasiino kohta infot leida on keeruline, kuid kuna omatakse kõiki vajalikke litsentse ja lubasid, võib mängusõber julgelt rullikutel keerutada. Mis eriti hea- Slots.io Casino eeskujul pakutakse võimalust mängimisega algust teha ilma kontot registreerimata.

slots.io uus kasiino

Slots.io Kasiino pakub võimalust mängida Sinu lemmikslotte ja lauamänge pakkujatelt:

Slots.io Kasiino pakub koheseid sissemakseid ja väljamakseid läbi järgnevate maksemeetodite:

UUS KASIINO! Registreerida ei ole vaja!
Tervitusboonus kuni 200 eur!
Võta boonus

Slots.io Kasiino viimased kampaaniad

Näita rohkem