RedDice Kasiino ĂĽlevaade

reddice main

RedDice.com kasiino Eesti veebileht

RedDice kasiino on suhteliselt värske uustulnuk Eesti kasiinomaastikul. Brand ise kuulub Damagi Marketing Solutions Ltd tootevalikusse, kuhu kuulub lisaks ka näiteks niisugused nimed nagu ProntoBet, QuickSlots, HappySpins ja mitmeidki muid.

Külastades esmakordselt veebilehte jääb koheselt silma kui sujuv on lehel navigeerimine, kõik tundub olevat viimistletud viimse detailini. Pealehe ülemisest ribast on kättesaadav kasiino põhijaotus: “Kodu”, “Kasiino”, “Live-Kasiino” ja “Pakkumised”. Mängude alajaotuses ootavad sind ees küll arvukad filtrid, kuid lähemal vaatlusel pole see täitsa nii. Oma “Konto” alt leiad kõik eelnevad maksetoimingud, aktiivsed boonused ja isikliku infoga lahtrid.

Konto registreerimine

RedDice puhul on tegemist kiirkasiinoga ehk konto loomine ja kinnitamine käib pangalink-i kaudu (Trustly). Konto registreerimine üldiselt ei tekita probleeme ning on otsekohene, tuleb vaid järgida ekraanil kuvatud samme.

reddice kasiino registreeru

Kuid siin leidus ka väike aga – kui tuled veebilehele esmakordselt lauaarvuti kaudu, siis kuvatakse sulle ka registreerimise nupp (kasutajanimi/salasõna). Vajutades nupule ja liikudes edasi saad oma infoga harjumuspäraselt täita lĂĽngad, kuniks jõuad riigi valikuni – ei näe siit oma kodumaad. Arvatavasti on tegemist väikse lohakusveaga, mis tehti kui ĂĽritati toodet turule kohalike nõudmistega vastavusse viia.

Täpsustasime küsimust ka klienditoega ning nende soovitus oli kasutada pangalink-i, kuid seletust miks siis registreerimisnuppu kuvatakse, ei olnud neil pakkuda.

Kahjuks ei paku RedDice hetkel muid registreerimisvõimalusi nagu ID-lahendused, kasutajanimi/parool ega sotsiaalkonto.

Kuid kui konto on kord registreeritud, siis natuke ebamugav on sisselogimine. Nimelt peab selleks samuti kasutama pangalink-i ja kogu see protsess võttis aega u 1min 20sek… kordan, lihtsalt et sisse logida kontosse.

Konto kinnitamine

Konto kinnitamine käib kiirkasiinole kohaselt ja see tähendab, et pea märkamatult. Lihtsalt tuleb registreerimise käigus ühe korra lisaks tuvastada ning oledki valmis mängima.

RedDice Kasiino boonused, kampaaniad ja pakkumised

Boonuspakkumiste ja kampaaniatega on RedDice-l veidi kitsas. Nimelt kui ammendub tervitusboonus, siis edasi ootavad sind ainult võrgukampaaniad.

KUID! pange tähele, kampaaniate vähesuse taustal on RedDice-l olemas ĂĽks väga kõva trump varrukast võtta – 10% Cashback (igapäevane). Ei mingeid läbimängimiskohustusi ja tuima grind-mist, et jõuda kuhugi tasemele – lihtsalt 10% cashback, iga päev!

reddice kasiino boonused

Muidugi on RedDice-l pakkuda oma mängijatele ka ĂĽks mahlakas tervituspakkumine – 200% kuni €1000 boonus. Välja näeb ta järgnevalt:

Sissemakseboonus 200% kuni €1000 (40x läbimängimiskohustus)

– Min. deposiit: €20
– Maksimaalne boonusrahaga võidetud väljamakstav summa: €2000
– Kehtivus: 3 päeva

Boonuse progressi saad hõlpsalt jälgida oma kontolt, et teada täpselt millal on läbimängimiskohustus täidetud. Väikse tõrvatilgana tasub märkida boonuse kehtivusaega, milleks on ainult 3 päeva (€1000 eurose või muu suurema summa sissemakse puhul, ei pruugi aega jätkuda boonuse vabastamiseks).

*Sissemakseboonus ei kehti kui makse on sooritatud Skrill, Neteller või Paysafe abil (mis ei tohiks olla hetkel takistuseks, sest neid makseviise profiili valikus pole)

10% Cashback (igapäevane)

Nagu eelnevalt sai mainitud, siis on RedDice valik erinevate kampaaniate osas piiratud, kuid selle unustad ära kiiresti kui näed 10% Cashback boonust, mida makstakse igaäpevaselt. Niisugust pakkumist on raske kasiinomaastikul niigi leida ning see muutub veelgi paremaks, sest boonus makstakse välja läbimängimiskohtuseta. Cashback on üldiselt parimaid boonusevariante, sest seda saab kasutada just nendes mängudes mida sa ise soovid ning on kergesti arvutatav/arusaadav.

*Cashback boonust on võimalik teenida mängides ainult slotimänge.

Turniirid

RedDice kampaaniate rotatsioonis on pidevalt olemas mingisugune slotiturniir. Kahjuks pole nad eksklusiivsed RedDice-le ja kasutatakse võrgukampaaniaid (mis on tihtilugu seotud kindla mängutootjaga). Hetkel valikus:

Slotiturniir €10,000,000 Spinomenal Spinoleague

– Turniir on jaotatud 4-ks “hooajaks”, igal “hooajal” on omakorda 4 turniiri – kokku 16 turniiri
– Edetabelisse kvalifitseerumiseks peab koguma punkte, mida saab teenida mängides “Spinomenal” slotikaid
– Punktiarvestus käib järgnevalt: Võidetud summa/Panustatud summa
– Turniiri ajavahemik: 29.02.2024-29.05.2024

VIP programm RedDice kasiino mängijatele

Antud hetkel ei paku RedDice kasiino oma mängijatele VIP programmi ega muud lojaalsuslahendust. Kuid jällegi peab mainima, et pakutav igapäevane 10% Cashback on just see mille nimel peab mujal kasiinodes väga palju mängima, et üldsegi saavutada.

Bonuskood

Hetkel ei ole meile teada võimalikest boonuskoodidest, mida saaks kasutada RedDice kasiinos. Kuid kindlasti tasub jälgida nende sotsiaalmeediakanaleid ja ära märkida oma profiilis linnuke, et saada teavitusi kõikidest uutest pakkumistest ja kampaaniatest.

Kasiino mängud ja tarkvara

Slotid

RedDice kasiino slotimängude valikus ei pea kindlasti keegi pettuma, sest kokku pakutakse tuhandeid erinevaid mänge, üle 57 mängutootja poolt. Kasiino alajaotuses on filtreeritud järgnevalt: “Soovitatav”, “Slotid”, “Uus”, “Live Kasiino”, “Game Shows”, “Drops & Wins”, “Feature Buy”, “Tutvustusi”, “Crash Games”.

reddice kasiino slotid

Kui vaadata lähemalt, siis võinuks soovida natuke rohkem mängudega seotuid filtreid, sest laias laastus on seda ainult “Game Shows”, “Feature Buy” ja “Crash Games”. Avades “Slotid” tuleb ette paras tohuvabohu ning näiteks “Drops & Wins” on ainult ajutine, kampaania korras kasutatav filter. Mugavaim viis piirata valikut on valida “Pakkujad” (mängutootja) filter.

Mängude ja tootjate valik on ise väga rikkalik ja siit leiab “Moon Princess” ja Reactoonz” (mängutootja: Play’N’Go), “Sugar Rush” ja “Gates of Olympus” (mängutootja: Pragmatic Play) ja palju, palju muud.

Peale selle kõige ootab RedDice kasiinos sind meeletu valik “Feature/Bonus Buy” mänge ning ei puudu ka oma alajaotusega Crash tüüpi mängud (viimaseid küll piiratud hulgal).

Jackpotiga mängud

Kuigi jackpot mängud pole välja toodud eraldi alajaotusena, on need mängud nimistus täitsa olemas. Siit leiad nii populaarsed mängud nagu “Gonzo’s Quest Megaways” ja “Piggy Riches Megaways” (mängutootja: Red Tiger) ja loomulikult ei puudu nimekirjast ka “Mega Moolah Megaways” (mängutootja: “Gameburger Studios). Kahjuks pead nende otsimise ja nimede meelde tuletamisega parajalt aega kulutama.

Lauamängud

Jällegi, kuigi ilma eraldiseisva alajaotuseta, on lauamängude valik RedDice kasiinos täitsa arvestatav. Ei puudu siit nimekirjast ei Blackjack erinevatelt tootjatelt, Rulett: Ameerika, Euroopa ning isegi “Mega Moolah” valikuna. Üllatusena leiad enda eest isegi üksiku Craps laua.

Live diileriga lauamängud

Kui eelnevalt sai mainitud, et kahjuks filtritena ei leia lauamänge ega jackpot mänge, siis Live-Kasiinol on see täitsa olemas. Miks ma mitte, sest juba kasiino nimest kostab justnimelt seda hõngu. Kui sisened alajaotusse, ootab sind ees kahjuks ebameeldiv ĂĽllatus – selle ĂĽĂĽrike valik. Kokku lugedes on valikus ainult 36 erinevat mängu – millest kogunisti 20 on “Game Show” tĂĽĂĽpi lahendused.

Sellegipoolest leiad valikust Blackjack-i, Baccarat ja loomulikult ka Roulette-i (mängutootja: Evolution Gaming).

Spordiennustus ja boonused

Praegusel hetkel ei paku RedDice oma tootevalikus spordiennustust. Kuid peatselt see võib muutuda, sest väikse vihje saab leida praegu “Pakkumised” lehel. Siin on näha, et kuskil on pakutud või on tulevikus tulemas midagi spordisõpradele – filter “Spordikihlveod”. Praegusel hetkel klõpsates link-le ei juhtu midagi. Jääme põnevusega ootele.

Pokker

RedDice-i platvormil kahjuks ei kohta praegu PvP (mängija-vs-mängija) tĂĽĂĽpi pokkerilaudu. See-eest on valikus olemas mitmeid erinevaid slot ja vide poker lahendusi, ning isegi ĂĽks laud “Poker Dice” (mängutootja: “1×2 Gaming).

Maksemeetodid

Veebilehe jalutsis leiab tohutult pika rea viitega erilaadsetest makselahendustest – Visa, Skrill, MuchBetter ja palju muud. Kuid kontole sisenedes ja alustades sissemakse tegemist, kuvatakse sulle ainult ĂĽhte võimalust – Trustly.

PangaĂĽlekanne:
– Trustly – sellega saab teostada ĂĽlekande oma kodupangast

Ja sellega kogu valik piirdubki – ei leia siit krediit/deebetkaardi lahendusi, e-rahakoti võimalusi ega ka loomulikult krĂĽptovaluuta toiminguteks pole siin ruumi.

Tundub, et RedDice casino veebileht ei olnud Eesti tarvis piisavalt optimeeritud ning maksemeetodite kuvamine näib hetkel lihtsalt kui end võõraste sulgedega ehtimisena.

Sissemaksed ja Väljamaksed

Kuna maksemeetodite valik on olematu, siis kahjuks seab see ka piirid sisse- ja väljamaksetel.

– Min. sissemakse summa: €10 (€20 kui soovid kasutada tervitusboonust)
– Min. väljamakse summa: €50

Kuna Trustly on ainuke kättesaadav maksemeetod Eestis, siis tundub nii kõrge minimaalse väljamakse summa veidi absurdsena.
Ootaks siinkohal RedDice-lt pingutusi uute makselahenduste tutvustamisel ning väljamakse summa alandamisel.

RedDice kasiino mobiilis

RedDice ei paku hetkel oma mängijatele eraldiseisvat mobiilirakendust. Kuid sellest pole asja, sest nii sujuvat mobiili veebilehe kasutajaliidest on lausa lust navigeerida. Kõik on esitletud mobiilis mängija vajadusi silmas pidades ja eriti märgatav on see näiteks mängude nimekirja lehel üles-alla liikudes.

Klienditugi

RedDice kasiino pakub klienditeenindust kahel põhilisel viisil, milleks on:
1. Kiirvestlus – kohene (suhtluskeel: Inglise, Soome, Saksa, Prantsuse ja Norra)
2. E-kiri – vastamine 24 tunni jooksul

RedDice kasiino veebileht ise on kättesaadav järgnevates keeltes: Eesti, Inglise, Soome, Norra, Saksa, Prantsuse, Poola, Itaalia ja Portugali.

Tähendusrikas on see seetõttu, et kõik lehed ja kampaaniad ei pruugi olla Eesti keelde tõlgituna kättesaadavad ning emakeelse kiirvestluse puudumine jätab mõru maitse.

Veebilehe jalutsis leiad muu kiireloomulisema info nagu: “Boonuste-” ja “Kasutajatingimused” ning “Vastutustundlik mängimine”.

Innovatsioon kasiinotööstuses

Kuna RedDice puhul on tegemist suhteliselt uue kasiinoga, siis ei saa panna suuri lootusi innovaatilistele lahendustele. Kuid lihtsuses peitub ilu ning üldine presentatsioon ja navigeerimine peaks innustama teisi kasiinosid järgima sama rada.

Turvalisus ja usaldusväärsus

RedDice kasiino kuulub Damagi Marketing Solutions Ltd. mängutoodete portfelli. Ettevõttele väljastati 2021. aastal hasartmängu luba (HKT000060 ja HKL000373) ning kuulub EMTA vastutusalasse. Ettevõttel on nimekirjas veel teisigi mitmeid tuntuid brände nagu HappySpins ja ProntoBet ning on igati usaldusväärne koht oma mängu nautimiseks.

Vastutustundlik mängimine

Vastutustundlik mängimine tundub olevat RedDice jaoks rohkem nagu sõnakõlks, sest ainuke selgelt aru- ja kättesaadav osa on “Vastutustundlik mängimine” veebilehe jalutsis. Niivõrd-kuivõrd, sest sel lehel on sind ootamas ainult üks suur must-valge tekst. Kuid väga tähelepanelikud mängijad on võib-olla märganud väikest akent avanemas all vasakul nurgas, kui siseneda esimest korda veebilehele. Sellest aknast saad seada oma kaotuste limiidid, aga kuna see aken enam kuskil mujal ei avane, siis vajubki see lihtsalt unustusse.

Väga-väga tähelepanelikud mängijad on võib-olla leidnud ka võimaluse kontot ajutiselt kĂĽlmutada (1 päev, 2 päeva, 1 nädal). Selleks pead “lihtsalt” minema kasutustingimuste lehele ja leidma punkti 9.4. Siitsamast leiad tegelikult ka ligipääsu kaotuste limiitidele (päevane, nädalane, kuine) – punkt 9.10. Mitte kuskil oma profiilist või mujal veebilehel liigeldes ei leia sa teisi viiteid vastutustundliku mängimise tööriistadele.

Selline JOKK lahenduse loomine on taunimist väärt, sest seda peaks ennekõike tegema oma mängija heaoluks, mitte lihtsalt litsentsi järelvaatlejale linnukese märkimiseks.


Kokkuvõte: Kingswin Kasiino – usaldusväärne või pigem mitte?

Plussid

+ Sujuv ja mugav kasutajaliides
+ Cashback 10%
+ Lai “Feature/Bonus Buy” mängude valik
+ Võimas tervitusboonus

Miinused

– Kohati viimistlemata toode – puuduvad tõlked ja funktsionaalsus
– Vähene maksemeetodite valik
– Vastutustundliku mängimise piirangud
– Kontole logimine on aeganõudev ja ebamugav

RedDice Kasiino pakub võimalust mängida Sinu lemmikslotte ja lauamänge pakkujatelt:

RedDice Kasiino pakub koheseid sissemakseid ja väljamakseid läbi järgnevate maksemeetodite:

Tervituspakkumine 200% kuni €1000
Võta boonus