Posido Kasiino ĂĽlevaade

posido kasiino main

Posido on uhiuus online kasiino aastast 2022, mis sai suure tõenäosusega mõjutatud merealusest maailmast ja Vana-Kreeka merejumalast Poseidonist. Kohe veebisaidile sisenedes tabab teie silma interaktiivne disain ja pildid, mis näitavad allpool asuva ookeani elavat ja rahulikku elupaika.

Meelelahutuse osas on kasiinos suurepärane valik enam kui 2000 mängust ja tagasihoidlik spordiennustusala, kus on võimalus pääseda sellistele spordialadele nagu korvpall, tennis ja jalgpall. Mitmed tõeliselt ahvatlevad pakkumised suurendavad ka mängurõõmu ja toovad kaasa lisatasusid.

UUS KASIINO
Tervitusboonus kuni €500 + 200 tasuta keerutust
Võta boonus

Posido Kasiino Boonused

On näha, et Posido pakub enda mängijatele terve hulk boonuseid, kas kasiino mängudele või spordiennustus fännidele. Iganädala boonused ja eraldi boonused nädalavahetusteks ning kampaaniad, kus on võimalik saada cashback’i on tõesti vapustav valik. Tundub, et ei möödu ükski mängija päev ilma Posido boonust.

posido kasiino boonus pakkumised

Tervitusboonused

Tehes enda esimese sissemakse vähemalt 20€ suuruses saad 100% kuni 500€ tervitusboonuse ja lisaks ka 200 tasuta keerutust. Samas pead meeles pidama, et maksimaalne lubatud panus boonusrahaga on 5€ ning Posido läbimängimisnõuded on 35-kordne sissemakse ja saadud boonuse algsumma.

See on tõesti vapustav, aga boonuste saamine võib tunduda natuke veider. Nimelt, sissemakse boonus jagatakse 20 keerutuse kaupa (nad kehtivad 24 tundi) 10-le päevale, ehk kokku saad tõesti 200 keerutust. Loogiline, et suured boonused on veidi raskelt kättesaadavad, aga võimalikud!

Kui, aga oled spordifänn saad 100% kuni 100€ boonuse, samuti, kui teed sissemakse vähemalt 20€ suuruses. Pea meeles, et esimese sissemakse summa pead läbimängima vähemalt ühe korra koefitsendiga 1,5. Boonus on siis saadaval “Minu boonused” jaotise alt.

Samas pea meeles, et panustamisnõuded peavad olema täidetud 30 päeva jooksul, vastasel juhul boonus aegub.

VIP Programm

VIP klientidele on lehel eraldi info, mis on hästi ja arusaadavalt kujundatud. Posido VIP kliendid jaotatakse 5 pearühma : Surelik, Pooljumal, Jumalus, Triton ja Poseidon. Viimasel kahel tasemel olevad mängijad saavad isegi kasutada personaalse halduri teenuseid, kui on vaja milleski abi.

posido kasiino vip tasemed

Posido VIP programmis tasemetel liikumine on võimalik, kui mängid piisavalt palju, aga boonused ja pakkumised, mida Posido teeb enda VIP klientidele on tõesti seda väärt.

Spordiennustuse boonused

Peale juba mainitud esimese sissemakse boonust pakub Posido enda spordifännidele veel kaks mõnust kampaaniat, mis sobivad igaühele.

Esimesel juhul sissemakse vähemalt 20€ suuruses tehes ja vähemalt korra seda läbi mängima koefitsendiga 1,5 on mängijal võimalik saada 50% kuni 500€ boonust.

Teisel juhul peab mängija täitma samad reeglid ja siis saab 10% kuni 500€ cashback’i tagasi. Samas pead meeles pidama, et saad oma cashback’i kasutada vaid korra nädalas.

Mängud ja tarkvara

Slotid

Kuigi Posido on üsna noor meie turul, on slotide valik vapustav. Nende seast võib leida populaarseid nimesid nagu Book of Dead, Starbust, Book of Rampage ja palju, palju muud. Seetõttu sloti fännid tõesti saavad leida siin just seda, mida otsivad.

posido kasiino slotid

Jällegi Posido on uustulnuk turul, sellepärast oleme kindlad, et nende mänguvalik veel kasvab aja jooksul.

Jackpotiga mängud

Jackpotiga mängud on sama lihtsalt Posido veebilehe menüüst leitavad. Neid on muljetavaldavalt palju ja kohal on ka mängijate lemmikvalikud. Loodame, et nimekiri täieneb ka edaspidi.

Lauamängud

Kui suundute lauamängude jaotisse Posido lehel leiate sealt üpris häid mänge nagu Blackjack, Bakaraa või Mega Ball.

Live diileriga mängud

Sellised mängu edasimüüjad nagu Evolution Live ja Pragmatic Live on nähtavad Posido live diilerite mängude seast.

posido live kasiino mangud

Saate mängida laudades tavalisi mänge nagu Blackjack, Baccarat, rulett ja pokker või proovida midagi muud, nagu Extreme Texas Hold ‘Em, Baccarat Control Squeeze või Lightning Roulette. Mõned lõbusad lauamängude valikud on Sweet Bonanza Candyland, Mega Ball ja Monopoly Live.

Pokker

Hetkel näib, et Posido ei paku Pokkeri mänge, mis tähendab, et loodetavasti nad parandavad seda ja rõõmustavad oma mängijaid parima pokkerimängude valikuga.

Spordiennustus

Posido pakub võimalust ka enda spordifännidele teha ennustusi nii live režiimis, kui ka enne spordivõistlust ning spordi jaotis lehel on võimalikult mugav, et seda jälgida ja oma panuseid teha.

posido spordiennustus

Maksemeetodid

Trustly on superhea ja lihtne meetod enda esimese sissemakse tegemiseks ja õnneks Posido pakub seda, kohe kui jõuad veebilehele.

See, aga ei tähenda, et te ei saa registreerida kasiinos ja maksta teisel viisil. Sellisel juhul on vaja alguses registreerida ning hiljem valida sobivaima makseviisi enda esimese sissemakse tegemiseks.

Posido pakub selliseid maksemeetodeid nagu Visa/Mastercard, Skrill Rapid, Neteller, MiFinity ja MuchBetter. Seda kõike muidugi erinevate tasude ja limiitidega, aga vaatamata sellele on see suur valik maksemeetodeid ja iga mängija saab siit leida endale sobivaima.

Sisse- ja väljamaksed

Nagu varem mainitud saab on Posido registreerimisvaba platvorm ja maksta saab kohe kiiresti läbi Trustly, aga ka teised eelmainitud meetodid on olemas. Eesti pangad nagu Swedbank, SEB, LHV ja Luminor kõik toetavad Trustly süsteemi.

posido kasiino sissemakse meetodid

Väljamakse teenustasu on 0% ja seda saab samuti pangaülekandega teha. Miinimumsumma väljamakseks on 10€ ning see laekub teie kontole 3-15 tööpäeva jooksul. Juhul, kui teete väljamakse Trustly kaudu laekub raha teie kontole vaid mõne minutida.

Maksete limiidid

Posido mängija peab tegema minimaalse sissemakse summas 10€ ja maksimaalne on 5000€.

Väljamakseks minimaalne summa on 10€ ning maksimaalne on määratud VIP taseme järgi, mis tähendab, et Posido ei kirjuta täpselt välja maksimaalse summa välja võtmiseks. Enda reeglites nad kirjutavad välja, et iga kasutaja väljamakse summa on individuaalne ja nad jätavad endale õiguse tühistada kõik maksed pettuse, kokkumängu või ebaseadusliku tegevuse kahtluse korral.

Kasutajasõbralik veebileht ja disain

Kohe saidile sisenedes on teil võimalus alustada mängimist ja teha oma esimene sissemakse teenuse Trustly kaudu, mis on iseenesest väga mugav.

Küll aga tasub tähele panna, et kui lehte kerida, siis seal on palju erinevaid mängude ja mängijate hinnangutega rubriike ning see kõik on väga illustreeritud, mida pole eriti mugav vaadata. Tõenäoliselt on parem panna need menüüsse, et kasutaja saaks nende juurde minna eraldi lehel. Või saab kuskil piirduda tagasihoidlikuma disainiga.

Posido mobiilis

Posido kasutamine mobiilis on mugav ja kiire. Kuigi vaatamata sellele esineb sama probleem, kui arvutis. Kui mänge valid on nad kõik kokku ning pole jaotust teemade või kategooriate seas, mis tähendab, et enda lemmiku mängu leidmiseks võib kuluda tükk aega.

posido kasiino website screens

Teiselt poolt vaadates on Posido lehel mugav otsingufunktsioon, kus saab kiirelt leida, seda, mida otsid, kui tahad midagi konkreetselt ja kiiresti kätte saada.

Konto kinnitamine

Üleüldiselt Posido pakub mängijatele kahte võimalust, kas mängida demoversioonis või raha peale. Raha eest mängimiseks, peaksid läbima registreerimisprotsessi, mis võtab vaid paar minutit aega. Kliki nupule “Registreeri”, lisa enda kasutajanimi, e-posti aadress ja parool ning tutvu Posido reeglite ja tingimustega, ongi kõik.

Kui soovid oma kontole raha kanda on sul kaks võimalust, kas läbi esilehel oleva nupu “Tee sissemakse” või külasta “Minu rahakott” jaotist ning vajuta “Tee sissemakse” linki. Järgmiselt peate vaid täitma vajalikud väljad ning valima sobivaima maksemeetodi. Kohe, kui toiming on tehtud on raha nähtaval sinu kontol.

Vastutustundlik mängimine

Posido veebilehel on välja toodud eraldi jaotis, mis on pühendatud vastutustundlikule mängimisele.

Väga vapustav on, et Posido toob välja mitu probleemi, mis võivad kaasneda, kui inimene mängib hasartmänge ning nad toovad isegi välja küsimusi millele kasutaja peaks ise vastama, kui on mures oma psühholoogilise oleku üle. Ning, kui vaja on välja toodud mitu organisatsiooni koos nende veebilehtedega, mis aitavad mängijaid hasartmängudega seotud muredega.

Lisaks pakub ka Posido enda mängijatele mitut mängupiirangute või limiitide seadmist, mis tõesti võib aidata vältida edasisi muresi seotud mängimisega.

Klienditugi

Posido leht pakub mitu erinevat viisi klienditoega ühendust võtta. Kas läbi live-vestluse , mis muideks töötab 24/7 või läbi meili. Väga tore ja mugav on näha, kui kiiresti tavaliselt vastavad klienditoe agendid läbi meili.

Samuti “Võta ühendust” lehel on kohe välja toodud mõned tihti küsitavad küsimused, millele kasutaja saab kohe vaadata ja võib olla loobuda klienditoest sel juhul. Või vastasel juhul valida sobivaima viisi klienditoega ühendust võtmisest ja esitada küsimus või mure.

Turvalisus ja usaldusväärsus

Võib kindel olla, et Posido on usaldusväärne ja turvaline mängukoht. Lehe haldaja on välismaine ettevõte, mis on registreeritud Küprosel ning neil peaks olema selles alas rohkem kogemust.

Lisaks on nende lehe allribal kerge leida kõik vajalikud litsensid.

Plussid ja miinused

+ populaarsed mängud
+ Trustly maksemeetodeid
+ 24/7 klienditugi
+ mugav veebileht nii mobiilis, kui arvutis

– valik mänge võiks olla mõnel juhul suurem
– pole kindlalt seatud väljamakse maksimaalset summat
– mängude jaotis ei ole mugavalt filtreeritav


Kokkuvõte

Posido kasiino pakub suure valiku mänguvõimalusi ning rohkeid pakkumisi ja boonuseid, mis meelitavad teid ikka ja jälle mängima. Paindlikule ja vastutulelikule kasiinole paneb aluse maksevõimaluste rohkus ja aktsepteeritavate valuutade mitmekesisus. Kuigi kolmepäevased väljamakselimiidid ei pruugi kõigile sobida, võib VIP-programm aidata aktiivseid mängijaid.

Mitmete mängijate jaoks loob paljude boonuspakkumiste ja kampaaniate kombinatsioon kogu sisu, lojaalsus- ja VIP-hüvede ning täieliku mänguvalikuga ahvatleva väljavaate. Pöörake tähelepanu slotika RTP variatsioonidele ja veenduge, et iga boonuse tingimused on asjakohased. Veebileht on ka korralikult reguleeritud, mistõttu võib tõesti öelda, et see on usaldusväärne.

Posido Kasiino pakub võimalust mängida Sinu lemmikslotte ja lauamänge pakkujatelt:

Posido Kasiino pakub koheseid sissemakseid ja väljamakseid läbi järgnevate maksemeetodite:

UUS KASIINO
Tervitusboonus kuni €500 + 200 tasuta keerutust
Võta boonus

Posido Kasiino viimased kampaaniad