Paf Spordiennustus Logo
 • www.paf.ee
 • Valuutad: EUR
 • Omanik: PAF Group Casinos
 • Asustatud: Jun. 1999

Reiting: 8.7

 • Veebileht: 9.5
 • Kasiino mängud: 10
 • Boonused ja Promod: 9.5
 • Sisse ja Väljamaksed: 8
 • Klienditugi: 9
 • Partnerlus: 6

Paf Spordiennustus ĂĽlevaade

paf main

PAF ei ole mingi tavaline spordiennustuse portaal- kaugel sellest. Tänapäevasel kujul online-panustamise keskkond sai alguse Rootsis Ålandi saartel juba 1966. aastal ühendades hulka erinevaid heategevusorganisatsioone(sealhulgas “Save the Children” ja “Soome Punane Rist”) ja kogudes sel viisil raha humanitaar -ja sotsiaalsete projektide jaoks. Kuni tänase päevani on sama mõtteviis jäänud ettevõtet iseloomustama. PAFi teenuseid saab kasutada lisaks teistele riikidele Soomes, Rootsis, Eestis, Hispaanias ja Itaalias.

PAF on lühend “Play Among Friends”(“mängi koos sõpradega”) ja peale kolme aastakümmet kogu kasumit heategevusele annetades otsustati 1999. aastal ajaga kaasas käia ning teenuseid ka internetis pakkuma hakata. Tänaseks on PAF kasvanud rahvusvaheliseks ettevõtteks ning näiteks 2016. aastal annetas PAF Group heategevuseks 20€ miljonit.

Tasuta üllatusennustus 20x5€ iga päev!
Võta boonus

– paf.ee Eesti sporiennustuse veebileht

PAF.ee veebilehel on väga mugav ja lihtne navigeerida, sest kuigi leiab infot heategevuse jms. kohta, mida igalt lehelt ei leia, siis keskkond on loogiliselt üles ehitatud ilma midagi segavat egaüleliigset pakkumata.

paf online kasiino ĂĽlevaade

PAF spordiennustuse leht on traditsioonilise ülesehitusega, kus vasakul ääres on reastatud spordialad , live-panustamine, statistika, “algab varsti” ja “live-skoor ja tulemused”. Lehe üleval ääres saab otsingufunktsiooni kasutades mugavalt ja kiirelt leida oma lemmikspordiala, -liiga või võistkonna. Sellest all on peamenüü, kust saab mugavalt leida populaarseimad spordialad, käimasolevad mängud, boonused ja pakkumised ning panustamise ajaloo. Midagi üleliigset ei ole, kuid spordiennustuse lehe üldine mulje on pisut igav ja mitte eriti põnevusttekitav.

– Panustamine Pafis

Lisaks Skandinaavias populaarsetele spordialadele nagu jäähoki, tennis, korvpall, kergejõustik, võrkpall, lauatennis jt, leiab PAFis ka üllatavalt palju alternatiivseid spordialasid nagu Ameerika jalgpall, pesapall, hobuste võiduajamine ja koerte võidujooks.

paf spordiennustus panustamine

Live-panustamine avaneb uues aknas kuvades ka live-statistikat ja infot mängude kohta. Samas kui live-striime PAF ei paku. Koefitsiendid ei paista silma millegi erilisega, kuid on täiesti konkurentsivõimelised.

– Spordi kampaaniad, boonused ja riskivaba panused

Uutele mängijatele PAF-spordis pakutav boonus on üsna tagasihoidlik. Kui Betsafe’is saad 100€ eest tasuta panuseid ja Coolbetis võib saada igal nädalal 10€ tasuta panuse aasta lõpuni, siis PAFis saad esimese sissemaksega 10€ pärisraha. Ei kõla ka just halvasti, sest tehes 10€ sissemakse, saad 10€, millele läbimängimise tingimused puuduvad ning lisaks 25 tasuta keerutust slotimängus Thunderbar. Samas spordi peale panustaja jaoks on olulisem suur tervitusboonus kui 10€ pärisraha.

paf spordiennustus boonus kampaaniad

Kui tervituspakkumine kõrvale jätta üllatab PAF väga mitmekesise kampaaniate valikuga. Leiab nii erinevaid tasuta panuse pakkumisi, loosimisi, päris tasuta ennustusmänge jpm. Näiteks osalevad kõik, kes teevad mistahes summa eest mistahes ajahetkel spordiennustuses panuse päevaloosimises, mille auhindadeks on kakskümmend 5€ väärtuses tasuta panust.

Jackpot Pool on PAF-spordiennustuse uusim mäng, mis asendab varasemaid Supertoto ja Superscore ennustuskuponge. Poolsid on spordisündmuste ennustamise mängud, kus mängija teeb ühe ennustuspiletiga seeria erinevaid spordipanuseid. Mida rohkem ennustusi mängija täpselt ennustab, seda suurema summa ta võidab. Kui kõik ennustused lähevad täppi, võidad jackpoti.

Tähelepanuta ei saa jätta ka Pafi tagasimaksete süsteemi, kus kaotatud panuste summa on võimalik hõlpsalt tagasi teenida. Põhimõte on selles, et kui teed panuse mänge võitjale ja mäng ei lõppe normaalajal ning kaotad panuse lisaminutitel löödud värava(jalgpallis), sest mäng lõppes bullititega(jäähokis), sest mäng lõppes lisaajaga(korvpallis), sest mäng lõppes otsustavas setis kiire lõppmänguga(tennis), tagastab PAF mängijale tehtud panuse väärtuse.

Lisaks veebis panustamisele korraldab PAF ka live-spordiennustuse turniire näiteks eelmise aasta Pafi Live Betting Championshipi Ahvenamaal pani kinni Jussi Soomest ja läks koju 2000 eurot rikkamana.

– Paf mobiilis

PAFi veebileht on optimiseeritud ka mobiilis ja tahvelarvutis mängimiseks ning sarnaneb peaaegu üks-ühele desktop-lehega. Funktsioonid töötavad sujuvalt nii iOS kui Androidi kasutajatel ning vajalik info on kergesti leitav. Lisaks soome, inglise ja eesti keelele saab mobiilset lehte kasutada ka hispaania, rootsi ja vene keeles.

– Deposiidi maksed

Sisse-ja väljamaksete tegemiseks on saadaval internetipangad Swedbank, SEB, Nordea, LHV; maksekaardid VISA, MasterCard ja Skrill e-rahakott.

PAFi väljamaksed toimuvad automaatselt seega on need väga kiired võttes tavaliselt aega kõige rohkem 24 tundi.

– Klienditeenindus

PAFis saab probleemide tekkimisel abi chati, e-maili support.ee@paf.com ja telefoni teel.
Samut on neil Facebooki, Twitteri ja Google+ kontod, kus saab samuti tõstatada mängimisega seotud teemasid ja alustada arutelusid.

paf spordiennustus support klienditugi


PAF spordiennustus on midagi erinevat, kuid see ei tähenda, et see halb on. Spordiennustuse leht on funktsionaalne ja kõik on olemas, kuid puudu jääb särtsakusest ning mõne jaoks võib kujundu tunduda tõeliselt igav ja uinutav. PAF on suutnud ühendada hasartmängud heategevuse, meelelahutuse ja sotsiaalse läbikäimisega.

Boonuste koha pealt jätab soovida uue mängija tervituspakkumine, kuid see korvatakse mitmete huvitavate ennustusmängudega, mõned neist isegi tasuta mängimiseks.

Veebileht ei hiilga glamuuri ja küllusega, kuid on siiski lõbus ja väga lihtsasti navigeeritav. Spordialade ja sündmuste valik on soliidne ning koefitsiendid konkurentsivõimelised. Live-striim puudub, kuid PAF on siiski soe ja kodune koht, kus turvaliselt ja mõnusalt aega veeta.

Kokkuvõte: Paf Spordiennustus - usaldusväärne või pigem mitte?

Plussid

 • eetiline panustamiskeskkond
 • usaldusväärne portaal
 • automatiseeritud väljamaksed

Miinused

 • väike tervitusboonus uutele mängijatele

Paf Spordiennustus pakub koheseid sissemakseid ja väljamakseid läbi järgnevate maksemeetodite:

Tasuta üllatusennustus 20x5€ iga päev!
Võta boonus

Paf Spordiennustus viimased kampaaniad

Näita rohkem