Optibet Kasiino Logo
 • www.optibet.ee
 • Valuutad: EUR
 • Omanik: Optiwin OÜ
 • Asustatud: Jun. 2015

Reiting: 9.3

 • Veebileht: 9.5
 • Kasiino mängud: 10
 • Boonused ja Promod: 10
 • Sisse ja Väljamaksed: 8
 • Klienditugi: 9
 • Partnerlus: 9

Sissemakse boonus

100% kuni €500

 • Vähemalt sissemakse: €20
 • Kasuta koodi: "OPTIBET1"
 • Kihlvedu: x30 korda
 • Maks panus: kuni €5
 • Kehtib: 7 päeva

Võta boonus

Optibet Kasiino ülevaade

optibet main

Optibet on Eestis 2015. aastal litsentseeritud kasiino ja spordiennustuse portaal, mis pakub laia kasiinomängude valikut ja suurepärast spordisündmuste valikut. Tegu on Lätis asutatud mängufirmaga, mis on peale Eesti hasartmängu litsentsi omandamist jõudsalt kanda kinnitanud ka Eesti turul.

Optibet kasiino mänguportfooliot võib pidada Eesti kõige mitmekesisemaks ja laiahaardelisemaks. Optibeti kasiinost leiab selliste tuntud mängutootjate nagu Netent, Microgaming, Novomatic, Play’n’GO, EGT, NYX, Thunderkick ja ELK Studios mängud. Lisaks muidugi ka live-kasiino mängud, mille hulka kuuluvad rulett, blackjack, casino hold’em ja baccarat.

Optibet kasiinos saab sissemakseid teha enimlevinud Eesti internetipankade kaudu (Swedbank, SEB, LHV, Krediidipank), läbi krediitkaartide ja muidugi ka Neteller ja Skrill e-wallet’i kaudu.

Eksklusiivne boonus
100 tasuta spinnid
Võta boonus

optibet.ee Eesti veebileht

Optibet.ee veebileht on üsna minimalistlik ja konkreetne, mis on nende üks suurimaid eeliseid, sest kõik kasiinomängud, spordiennustuse ja hetkel käimasolevad kampaaniad on kiiresti leitavad ja mugavalt tarbitavad. Lisaks on lähitulevikus oodata mitmeid uuendusi ja lisasid, mis kogu kasutajakogemuse veelgi mugavamaks teevad.

optibet kasiino veebileht

Konto loomine on samuti väga lihtne. Konto saab avada kas ID-kaardi või mobiil-ID kaudu ennast autentides, või täites tavapärase registreerumisvormi.

Boonused ja kampaaniad

Optibet kasiino uued mängijad saavad osa korralikust tervituspaketist, mis koosneb kolmest osast ja kokku on võimalik lunastada kuni €1000 boonusraha.

• 1. sissemakse boonus 100% summas kuni €500 – boonuse saamiseks tuleb esmasel sissemaksel sisestada Optibet boonuskood “OPTIBET1“.

• 2. sissemakse boonus 100% summas kuni 300€ – boonuse saamiseks tuleb teisel sissemaksel sisestada boonuskood “OPTIBET1“.

• 3. sissemakse boonus 50% summas kuni 200€ – boonuse saamiseks tuleb kolmandal sissemaksel sisestada boonuskood “OPTIBET1“.

optibet kasiino kampaaniad

Alternatiivina on Optibetis võimalus saada ka esmase sissemaksega spordiennustuse boonus 60€ riskivabade panustena. Spordiboonuse saamiseks tuleb esmasel sissemaksel kasutada boonuskoodi SPORT60. Lisaks sellele annab Optibet kaasa ka 100 tasuta spinni kasiinos!

Maksemeetodid

Sisse- ja väljamaksete tegemiseks on saadaval Swedbank, SEB, Krediidipank ja LHV internetipanga maksed. Internetipanga maksete alternatiivina saab kasutada ka VISA ja Mastercard krediitkaarte ja loomulikult ka Skrill ja Neteller makseid.

Internetipanga ja e-rahakottide maksete puhul on minimaalseks sissemakseks 3€, krediitkaardi maksete puhul on minimaalseks sissemakseks 7€. Maksimaalne ühekordne sissemakse kõigi maksevahendite puhul on 5000€.

Slotid ja lauamängud

Optibet kasiinos on üle 1000 erineva slotimängu, mis on jaotatud kolme kategooriasse: Mängud RED (Netent mängud), Mängud SILVER (NYX Gaming ja Thunderkick mängud), ja Mängud WHITE (Microgaming mängud). Slotimängude valik on tänaseks Eesti kõige mitmekesisem ja kõik parimad mängud on olemas. Optibeti kasiino on hetkel Eesti kõige kiiremini laienev kasiino ning enamik uued mängud on Optibetis esimesena.

optibet kasiino slotid

Live kasiinos on mängud jaotatud samuti kahte gruppi: Kasiino Las Vegas (Netent live-kasiino mängud) ja Kasiino Monte Carlo (Optibeti poolt vahendatavad live-kasiino mängud).

Spordiennustuste sündmuste valik ja koefitsiendid on samuti Eesti tipp. Paljud koefitsiendid on Optibetis esimesena väljas. Näiteks Eesti kohalikud liigad on Optibetis esimesena olemas. Olemas on ka live panused ehk livebet spordiennustuse formaat.

Mobiilikasiino

Optibeti mobiilikasiino on nii sisult kui vormilt ühesugune arvutist kasutatava kasiinoga, kuid lihtsustatud ja mobiilile kohanduvas vormis.

optibet online kasiino ülevaade

Veebilehe kujundus on mobiilikasiinos samasugune nagu arvutis ja enamik pakutavaid mänge on samuti mobiilikasiinos kättesaadavad. Ainsana pole mobiilikasiinos võimalik mängida live-kasiino mänge.

VIP programm

Optibet kasiino pakub unikaalset VIP programmi. Kõikides mängudes, sh. kasiinomängudes ja spordiennustuses tehtud panuste eest teenib mängija VIP-punkte, mille saldo uueneb mängija kontol reaalajas.

VIP programmis on kolm taset – Hõbe, Kuld ja Plaatina. Iga mängija alustab Hõbe tasemelt ja liigub peale 35 000 punkti kogumist Kuld tasemele. Kui mängija on kogunud 175 000 VIP-punkti tõstetakse ta kõrgeimale ehk Plaatina tasemele. Mida kõrgem on VIP tase, seda rohkem punkte iga tehtud panuse eest antakse.

Teenitud Optibet VIP-punktid saab koheselt rahaks vahetada kursiga 1250 punkti = 1 euro. Minimaalne punktide rahaks vahetamise kogus on 6250 punkti, mille eest saab 5 eurot. VIP-punktide eest saadav raha kantakse kliendi Optibeti kontole koheselt.

Klienditugi

Optibet.ee live klienditugi on avatud iga päeva 09:00 kuni 21:00. E-maili teel saab kontakteeruda aadressil support@optibet.ee. Lisaks on Optibetis olemas korralik KKK ehk korduma kippuvate küsimuste sektsioon, mille leiab aadressilt help.optibet.ee – lihtsamatele ja enimlevinud küsimustele ja probleemidele on siit võimalik leida vastused hetkega.


Optibet on väga lihtne, kuid see eest parima mängude valikuga Eesti internetikasiino. Optibeti kampaanialehelt leiab iga kuu värskeid kampaaniaid ja pakkumisi, mis on keskmisest parema boonuspakkumisega. Lisaks on olemas tugev VIP programm, kuhu kõik mängijad automaatselt liidetakse, millest saadavad punktid saab vahetada pärisrahaks.

Lisaks väga heale valikule kasiinokampaaniatele on Optibeti lehel ka väge head spordiboonused. Spordiennustuses pakutakse mängijatele pidevalt riskivabasid ennustusi ja erinevaid ennustusvõistlusi, mille abil on võimalik lisaraha võita.

Väljamaksed teostatakse kiirelt – üldjuhul ühe tööpäeva jooksul, kuid tihti vaid paari tunni jooksul.

Kokkuvõte: Optibet Kasiino - usaldusväärne või pigem mitte?

Plussid

 • Kiire ja lihtne veebileht
 • Täielikult ühilduv mobiilsete seadmetega
 • Hea valik mängutootjate Netent, Microgaming, NYX Gaming ja Thunderkick mänge
 • Kiired sisse- ja väljamaksed
 • Live klienditugi

Miinused

 • Live Chat on avatud vaid tööpäevadel
 • Kõrged tasut spinnide ja boonusraha läbimängimise tingimused
 • Vähe lisakampaaniaid

Optibet Kasiino pakub võimalust mängida Sinu lemmikslotte ja lauamänge pakkujatelt:

Optibet Kasiino pakub koheseid sissemakseid ja väljamakseid läbi järgnevate maksemeetodite:

Eksklusiivne boonus
100 tasuta spinnid
Võta boonus

Optibet Kasiino viimased kampaaniad

Näita rohkem