Nutz Kasiino ĂĽlevaade

nutz kasiino main

Nutz.ee kasiino on uus online mängude portaal, mis kuulub Enlabs brändide hulka. Eesti tuntud kasiinodest on Enlabs omanik veel Optibet, Ninja ja Boost kasiinodele.

Uus kasiino!
Tervitusboonus 200% kuni €100 + 50 WinSpinni
Võta boonus

Boonused

Nutz.ee tehti avalikuks alles 2021. aasta märtsis, kuid lühikese ajaga on tublisti täienenud boonuspakkumiste valik. Lisaks tervituspakkumisele, mida käsitleme pikemalt ka selles ülevaates, leiab kampaaniate lehel ka mitu tasuta spinnide ja riskivabade panustega diili. Täpsed tingimused Nutz.ee boonuspakkumiste lehel “Kampaaniad” all.

nutz kasiino kampaaniad

Kui ei ole märgitud teisiti, siis minimaalne sissemakse boonuste saamiseks on 20 eurot. Tüüpiliselt tuleb nii sissemakse kui boonus vähemalt 30 korral kasiinos läbi mängida (erandiks on tervitusboonus).

Uue mängija boonus

Uute mängijate jaoks on valmis pandud 200% kuni 100€ uue mängija kasiinoboonus. Lisaks tasuta spinnid Twin Spin Megaways mängu. Preemia saab kätte “Minu konto” lehel valides tervitusboonuse ja tehes vähemalt 10€ sissemakse.

Kuna tegemist on 200% boonusega, saad lisaks sissemaksele kontole veel kolm korda rohkem raha. Näiteks 10€ sissemakse eest lisaks 20€ boonusena. Enne väljamakset tuleb boonus ja sissemakse mõlemad vähemalt 25 korral kasiinos läbi mängida.

Tervitusboonuste pakett

Uutele mängijatele on välja pandud üks boonus kõige esimese sissemakse eest kasiinos. Lisaks saad osaleda jooksvates kampaaniates, mis on leitavad “Kampaaniad” alajaotuses.

Kampaaniad ja auhinnad

Nutz.ee pakub 2023. aasta seisuga kolme erinevat kampaaniadiili, mis kestavad rohkem kui nädal. Tundub, et selles mängukohas juba boonustest puudu ei tule.

Boonuskoodid

Nutz.ee lehel ei ole vaja ĂĽheski kampaanias osalemiseks kasutada boonuskoode.

Lojaalsusprogramm

Meile teadaolevalt ei paku Nutz hetkel ühtegi lojaalsuspunktide skeemi, millest mängijad võiksid kasu lõigata.

Kasiinomängud ja tarkvara

Nutz.ee ei ole mingi nurgatagune bränd vaid nende taga on terve Enlabs meeskond. Seega pole ka imestada, et mänguvalik on muljetavaldav. Neti kasiino lehele minnes näed kohe kõige populaarsemaid mänge nagu Punk Rocker, Chaos Crew ja Money Train 2. Tegemist on tutikate slottidega, mis pärinevad väiksematelt mängutootjatelt.

nutz kasiino populaarsed mangud

Lähemal vaatlusel selgub, et mängutootjate hulgas on kõik suuremad tegijad nagu NetEnt, Microgaming, Pragmatic Play, Play’n Go ja teised. Nende üles leidmiseks kasuta kasiino lehel otsingufunktsiooni või filtreeri mänge tüübi järgi nagu Megaways, Lauamängud, Infinity Reels või Daily Jackpots.

Nutz kasiinomänge saad filtreerida mängulooja alusel. Näiteks saab valida, et kuvataks ainult NetEnt toodetud slotid.

Slotid

Nutz kasiino lehel ei ole eraldi slottide kategooriat, kuid kuna tegemist on kõige populaarsema mängude tüübiga, siis just neid näeb terve lehe ulatuses erinevate kategooriate all. Silma hakkavad mitmete Microgaming partnerstuudiote mängud nagu Chaos Crew, San Quentin ja Money Train 2 Relax Gamingult.

Jackpotiga mängud

Jackpotiga mängud leiad “Daily jackpots” kategooria alt, kus hakkavad teiste seas silma NetEnt legendid nagu Divine Fortune ja Hall of Gods. Kahjuks ei ole mängude peal kuvatud hetke jackpot summat, mis teeb valiku tegemise keerulisemaks siis, kui maksimaalne potentsiaalne võidusumma on mängija jaoks oluline näitaja.

nutz kasiino jackpot mangud

Jackpot mängude lehel saad mänge välja filtreerida ka mängutootja alusel. Kuna NetEnt ja Microgaming pakuvad konkurentsitult kõige suuremaid maksimaalseid võidusummasid, võib filtreerimine olla hea mõte, et süsteem kuvaks ainult suuri jackpotte.

Lauamängud

Nutz.ee lauamängud leiab kasiino lehel “Lauamängud” alajaotise alt. Mängutootjatest on esindatud PG Soft, Microgaming, Slingo ja Relax Gaming.

Live diileriga mängud

Live diileriga mängud leiab “Live kasiino” alajaotuses peamenüüs lehe vasakul servas. Kategooriatest on olemas “Populaarsed”, “Rulett”, “GameShows”, “Blackjack”, “Pokker”, “Baccarat” ja “Bet Games”. Võiks viriseda, et miks eestikeelsel lehel on mängude nimetused inglise keeles, kuid loodame, et seda parandatakse peagi.

nutz kasiino live show mangud

Lisaks Evolution Gaming populaarsetele mängušoudele leiab hulgaliselt eriilmelisi blackjack ja ruletilaudu. Pokkeri all mõeldakse sedapuhku videopokkerit ja seda tüüpi mänge on täpselt kuus.

Spordiennustus ja boonused

Nutz.ee veebileht on pühendatud täielikult kasiinomängudele. Spordiennustust kahjuks 2024. aasta seisuga ei pakuta. Selles osas ei ole mõtet ka erilisi ootusi üles kruttida, sest Enlabs brändide hulgas on juba piisavalt spordiennustuse lehti.

Pokker

Nutz.ee pakub 2024. aasta seisuga ainult kasiino, live kasiino ja lauamänge. Pokker on muutumas aina vähem populaarseks ja seda pakuvad Eestis veel ainult üksikud kõige suuremad online kasiinod nagu Betsafe, Olybet, Unibet ja Optibet.

Veebileht ja kujundus

Nutz.ee veebileht on esmapilgul pisut vanamoodne ja millegi erilisega silma ei paista. Lähemal vaatlusel selgub, et menüüd ja mängude liigendamine on päris hästi läbi mõeldud. Ainukese peamise puudusena hakkab silma, et eestikeelse lehe osad ja menüünupunktid on inglise keeles, mis ei tohiks siiski kuigipalju segadust tekitada.

Mängimine mobiilis

Nutz.ee on alles uus veebileht, kuid tehtud kohe mobiilis hästi kasutatavaks. Tegemist pole lihtsalt nutiseadmes töötava veebiversiooniga vaid kasutajakogemus on tehtud mugavaks. Ikoonid ja menüüd sobituvad hästi nutiseadme ekraani suurusega ja leht on üllatavalt kiire. Meie hinnangul on Nutz mobiilis isegi parem kui arvutis.

nutz kasiino website screens

Maksemeetodid

Nutz.ee maksemeetodite valik on muljetavaldav. Lisaks Eesti pankadele nagu Luminor, Swedbank, SEB ja LHV, saad kasutada ka selliseid alternatiivseid rahvusvahelisi maksemeetodeid nagu Citadele, Paysera või Revolut.

Sisse- ja väljamaksete limiidid

Minimaalne lubatud sissemakse suurus on Nutz kasiinos 5 eurot. Maksimaalne 5000€ tehingu kohta. Sissemakse peab olema igal juhul tehtud enda nime peale olevat maksemeetodit kasutades.

Mis puutub väljamaksesse, siis minimaalne summa on 1 eurot ja maksimaalne 50,000€ tehingu kohta. Väljamakse tuleb teha sama maksemeetodit kasutades, mille abil sooritati rahaülekanne mängijakontole.

Alternatiivsed võimalused sissemakse tegemiseks

Nutz.ee maksemeetodite valik on igati kiiduväärt. Mõned maksemeetodid on sellised, mida näeb Eestis esimest korda.

Maksete töötlemise kiirus

Nutz.ee lehel ei ole infot selle kohta kui kiiresti väljamaksed teostatakse. Kuna tegemist ei ole kiirkasiinoga, eeldame, et ajavahemik jääb paarist tunnist paari päevani.

See, millal sa oma võidetud raha päriselt kätte saad, oleneb ka kasutatavast maksemeetodist. Näiteks e-rahakoti teel taodeldud väljamaksed võtavad kordades vähem aega kui pangaväljamaksed.

Alustamine

Nutz.ee lehel alustamine pole mingi suur oskustükk. Piisab, kui valid oma meiliaadressi ja salasõna, kinnitad oma nime, isikukoodi ja telefoninumbri. Võrreldes kiirkasiinodega on see pisut ebamugavam, kuid pole ka teab mis suur probleem.

Konto kinnitamine

Nutz.ee lehel saad pärisraha peale panustama hakata kohe peale oma isikuandmete kinnitamist konto registreerimisel.

nutz kasiino konto registreerimine

Vastutustundlik mängimine

Nutz.ee lehele pole vastutustundliku mängimise osas midagi ette heita. Peale konto loomist saad konto seadete all mugavalt peale panna mängimise piirangud “Limiidid” alajaotuses. Kahjuks on 2024. aasta seisuga pakutud ainult kaotuslimiidi võimalus.

Turvalisus ja usaldusväärsus

Nutz.ee on osa hiiglaslikust meelelahutus kontsernist Enlabs. Koos teiste brändidega nagu Optibet, Ninja ja Boost kasiino tagavad Enlabs tegijad, et Nutz vastaks kõigile Eesti normidele, mis puutub pärisraha peale panuste tegemist.

Klienditugi

Nutz.ee live-chat klienditugi on saadaval iga päev kella 9 hommikul 9 õhtul. Muul ajal saad küsimuse saata support@nutz.ee meiliaadressile või helistada +372 6680309.


Kokkuvõte

Nutz.ee pakub elamusi slottidel, live kasiinos ja lauamängudel. Lisaks tervitusboonusele on neil mitu jooksvat kampaaniat, mis hoiab mängusõprade meeled erksad. Miinuspoole pealt on pigem karmid läbimängimise nõuded välja teenitud boonustele.

Registreerimine on lihtne ja kiire. Tegemist pole küll kiirkasiinoga, kuid konto loomisel nõutakse ainult meiliaadressit ja salasõna. Lisaks pakub Nutz märksa rohkem alternatiivseid maksemeetodeid võrreldes rohkete Eestis kanda kinnitanud kiirkasiinodega.

Veebilehe kujundus pole ehk kõige kvaliteetsem, kuid kõik vajaliku leiab üles kiirelt ja ilma suurema vaevata.

Nutz Kasiino pakub võimalust mängida Sinu lemmikslotte ja lauamänge pakkujatelt:

Nutz Kasiino pakub koheseid sissemakseid ja väljamakseid läbi järgnevate maksemeetodite:

Uus kasiino!
Tervitusboonus 200% kuni €100 + 50 WinSpinni
Võta boonus

Nutz Kasiino viimased kampaaniad

Näita rohkem