No Account Bet Kasiino ĂĽlevaade

noaccountbet kasiino main

No Account Bet on täiesti uus nimi Eesti online mängude maastikul. NoAccountBet.ee veebilehe operaator Eestis on AS Pafer nimeline ettevõte, mis vastutab ka tuttava PAF brändi eest. Kui PAFis päris ilma registreerimata mängida ei saa, siis No Account Bet inglise keelne nimetus viitab sellele, et nende juures konto luua pole vaja.

NoAccountBet.com käivitati tegelikult juba 2019. aastal, kuid Eestisse tuldi kaks aastat hiljem 2021. aasta jaanuaris. Kaubamärgi taga on Rootsi tegijad, kelle eesmärgiks avatus ja hea kasutajakogemus. Kontakteerumiseks on koguni kaks meiliaadressit: info@paf.ee ja klienditugi support@nab.ee

Uus kiirkasiino!
100% sissemakse boonus kuni 100€
Võta boonus

Boonused

Peale uue mängija boonuse ei paku No Account Bet (NAB) hetkel ühtegi teist kampaaniat. Kahjuks pole isegi boonuspakkumiste lehte, seega tekib kahtlus, kas boonused on üldse nende fookuses ka edaspidi.

Uue mängija boonus

Alates hetkest, kui 2021. aasta jaanuaris Eestis uksed avati, pakutakse boonust nii kasiino mängijatele kui spordiennustajatele. Tee vähemalt 10 eurot sissemakse ja saad sama palju juurde uue mängija boonusena. Maksimaalse 100€ boonuse saamiseks tee vähemalt 100 eurot sissemakse.Tervitusboonuse läbimängimisnõue on 25 kordne boonuse väärtus.

No Account Bet tervitusboonus on universaalne, mis tähendab, et seda saab läbi mängida nii neti kasiinos, spordiennustuses, live kasiinos kui ka laudadel. Kasiinos ja spordiennustuses lähevad panused arvesse sajaprotsendilises määras. Live kasiinos ja laudades mängides tuleb boonuse läbi mängida aga mitte 25 vaid 250 korral.

Tervitusboonuste pakett

NAB Kasiino tervituspakkumine on 100% kuni 100€ boonus, mida saab läbi mängida nii kasiinos, spordis, live kasiinos kui ka lauamängudel.

Kampaaniad ja auhinnad

No Account Bet ei paku jooksvaid kampaaniaid. 2024. aasta alguse seisuga on välja pandud ainult uue mängija tervitusdiil 100% kuni 100€ universaalne boonus.

Boonuskoodid

No Account Bet tervitusdiilist kasu lõikamiseks pole nõutud boonuskood. Piisab 10€ sissemaksest.

Lojaalsusprogramm

NAB ei paku hetkel ĂĽhtegi lojaalsuspunktide skeemi.

Kasiinomängud ja tarkvara

No Account Bet kasiinomängude leht millegi erilisega ei üllata. Kõike üleval on otsingufunktsioon ning mängud jaotatud tüübi järgi. Slotimängud on omakorda jaotatud alamkategooriatesse nagu jackpot mängud, uued jne. Soovi korral saab mänge välja filtreerida ma mängutootja alusel.

Erinevaid mängutootjaid on väga palju nagu Yggdrasil, Thunderkick, Relax Gaming ning hulgaliselt teisi nii suuri kui väikeseid mänguloojaid ja stuudioid.

Slotid

Mänguautomaatide lehel hakkavad silma läbi aegade lemmikud Starburst, Divine Fortune, Bonanza ja Book of Dead. Mängud on paigutatud ruudustiku põhimõttel, seega on nendest hea ülevaade. Mugavama vaate jaoks kasuta filtreid.

noaccountbet kasiino mangud

Jackpotiga mängud

Jackpotiga mänge on 2023. aasta alguses seisuga 16, kuid nagu hästi teada, siis see number võib muutuda kuna uusi mänge lisandub pidevalt. Osad mängud, mis populaarsust ei saavuta, võetakse lehelt ajapikku ka maha.

Lauamängud

No Account Bet lauamängude kategooria alt leiab hulgaliselt erinevaid rulett, blackjack ja videopokkeri tüüpe. Kahjuks ei saa neid mängutootjate järgi filtreerida, kuid silma paistavad teiste hulgas ka Evolution Gaming nimelise mängustuudio First Person tüüpi formaadid. Kokku on lauamänge 18.

Live diileriga mängud

NAB.ee lehel on lisaks slottidele ja lauamängudele ka hulgaliselt live kasiino laudu. Mängutootjaid pole üks vaid lisaks Evolution Gamingule ka Authentic Gaming. Need kaks nime ongi Eestis enim esindatud. No Account Bet puhul on fookuses ilma kontota registreerimine, spordiennustus ja väike lõbu slottidel.

noaccountbet live kasiino mangud

Spordiennustus ja boonused

Inglise keelne nimetus NAB viitab ilma kontota panustamisele ja panustada nende juures saab. Spordiennustuse leht on ehk pisut ebatavalise välimusega, kuid leidlikult üles ehitatud. Kliki “Spordiennustus” nupukesele No Account Bet lehe vasakul peamenüüs ja saad ligipääsu kõigile käimasolevatele ja algavatele matšidele.

noaccountbet spordiennustus

Spordiennustuse lehe üleval ääres on otsingufunktsioon, lehe keskel populaarsed liigas ja sündmused koos käimasolevate mängudega. Vasakul ääres on välja toodud kõik pakutavad spordialad ja liigad. Spordiennustuse lehe alaosas on ülevaatlik juhend spordipanustamisega alustamiseks- erinevat panuste tüübid ja nipid kasumlikkuse saavutamiseks.

Pokker

No Account Bet ei paku pokkeri mängimise võimalust. See-eest on valikus videopokkeri tüüpi Casino Stud Poker.

NAB.ee veebileht ja kujundus

NAB.ee veebileht on äärmiselt lihtsalt ja minimalistlikult üles ehitatud. Vasakul peamenüüs on ainult mõned valikud, alamlehtedel on infot pisut rohkem koos mänguõpetusega.

Kujunduse mõttes on samuti tegemist pigem tagasihoidliku lahendusega. Kõik info on hõlpsasti leitav.

Mängimine mobiilis

No Account Bet leht mobiilis vastab samadele kriteeriumitele, mis arvuti versioongi. Infot on lausa šokeerivalt vähe, mis teeb orienteerimise lihtsaks. No Account Bet mobiilileht on tehtud spetsiaalselt nutiseadmes kasutamiseks ning hästi optimiseeritud tänapäeva liikuvale mängijale.

noaccountbet kasiino website screens

Mobiilis on info esimese sissemakse boonuse kohta, mängude valik ja menüü all samad valikud, mis arvutiski- sissemakse, sport, kasiino, alustamise juhend ja vestlusaken.

Klienditugi

NAB live klienditugi on valmis mängijatele infot jagama tööpäeviti hommikust kella 9 südaööni ning nädalavahetusel kella 10 hommikul kuueni õhtul. Muudel aegadel saad saata mugavalt päringu kontaktivormi vahendusel.

Maksemeetodid

No Account Bet lehel pärisraha peale panuste tegemiseks tuleb teha sissemakse läbi internetipanga. Valikus on Eesti suuremad pangas Luminor, Swedbank, SEB ja LHV.

noaccountbet sissemakse

Sisse- ja väljamaksete limiidid

Minimaalne sissemakse on 10 eurot tehingu kohta.

Alternatiivsed võimalused sissemakse tegemiseks

No Account Bet ei paku hetkel muud võimalust kui teha sissemakse läbi internetipanga kasutades Eesti nelja suuremat panka Luminor, Swedbank, SEB või LHV.

Maksete töötlemise kiirus

No Account Bet kasutab maksete töötlemiseks Rootsi usaldusväärse maksetelahenduste vahendajat Trustly tänu millele on sissemaksed kohesed. Väljamaksed lubatakse töödelda mõne minutiga.

Alustamine

No Account Bet lehel alustamiseks on nõutud vähemalt 10 eurot sissemakse läbi internetipanga.

Konto kinnitamine

NAB lehel konto kinnitamiseks piisab vähemalt 10 eurot esimese sissemakse tegemisest. Sissemakse tegemise ajal luuakse mängijale automaatselt virtuaalkonto ning sellele saab igal ajal sisse logida internetipanga kaudu.

Vastutustundlik mängimine

No Account Bet lehel on eraldi vastutustundliku mängimise alamleht, millel leiad infot selle kohta, kuidas meelelahutuse tarbimine kontrolli all hoida. Tee enesetest ja sea kohe, enne mängima hakkamist sissemakse- ja kaotuslimiit. Võid aktiveerida ka mängimise meeldetuletused selle kohta, kui palju aega oled juba portaalis aega veetnud, saad eraldi külmutada ühe või kõik mängukategooriad või külmutada konto soovitud ajaperioodiks.

No Account Bet on unikaalne, sest pakub ka automaatset aastast kaotuse limiiti ja hasartmängude turvakindlustust. Tegemist on just AS Pafer brändidele iseloomulike funktsioonidega. Esimene neist tähendab, et kalendriaasta jooksul ei saa ükski mängija kaotada rohkem kui 20 000 eurot. Kui nii juhtub, külmutatakse mängijakonto automaatselt ning enne aasta lõppu sellele enam ligipääsu pole.

Hasartmängude turvakindlustusele kvalifitseerumiseks pead olema NoAccountBet.ee või Paf.com lehel klient vähemalt 12 kuud ning viimase aasta jooksul mänginud vähemalt 120 euro eest. Kindlustuse põhimõte on probleemse mängimise ennetamine ning see katab litsentseeritud ja kindlustusfirma poolt heaks kiidetud terapeudi juures nõustamisteenuse kulud kuni 2300€ väärtuses.

Turvalisus ja usaldusväärsus

NAB on usaldusväärne kaubamärk, mille haldajaks AS Pafer. Sama firma on vastutav ka Eestis tegutseva PAF kaubamärgi eest. Mänge pakutakse usaldusväärsetelt mängutootjatelt ning juhindutakse kõigist Eesti seadustest ja reeglitest. Lisaks mitu huvitavat lisavõimalust nagu näiteks aastane kaotuse limiit ja hasartmängude turvakindlustus.


Kokkuvõte

No Account Bet on kõige uuem kiirkasiino Eestis, mis keskendub spordiennustuse pakkumisele, kuid ka kasiinomängude valik on muljetavaldav. Ainuke suurem puudus on kampaaniad, mida on praegu vähe, aga oleme kindlad, et neid ilmub juurde.

Alustamiseks piisav 10 eurot sissemaksest ja saad kohe mängukeskkonna tunnetuse kätte. No Account Bet on sobiv neile, kes hindavad kiirust ja lihtsust, tahavad kasiinos mängida ja huvituvad ka spordist. Boonuste poole peale midagi kiita pole, kuid uued mängijad saavad siiski universaalse kuni 100€ preemia.

No Account Bet Kasiino pakub võimalust mängida Sinu lemmikslotte ja lauamänge pakkujatelt:

No Account Bet Kasiino pakub koheseid sissemakseid ja väljamakseid läbi järgnevate maksemeetodite:

Uus kiirkasiino!
100% sissemakse boonus kuni 100€
Võta boonus

No Account Bet Kasiino viimased kampaaniad