Ninja Spordiennustus Logo

Reiting: 8.4

  • Veebileht: 9.5
  • Kasiino mängud: 8
  • Boonused ja Promod: 5
  • Sisse ja Väljamaksed: 10
  • Klienditugi: 8.5
  • Partnerlus: 9.5

Ninja Spordiennustus ülevaade

ninja spordiennustus main

Ninja Sports pakub võimaluse panus teha populaarsete matšide ja sündmuste peale

Ninja Sports on uhiuus toode Eesti spordiennustuse maastikul, mis pakub kiiret Pay N Play tüüpi konto kinnitamist. Tegemist on tunnustatud Ninja kasiino veebiplatvormi juurde liidetud lisafunktsiooniga, mis hiilgab suurepärase kasutajakogemuse ja laia spordialade valiku poolest.

Lisaks Ninja kasiinomängudele saavad spordisõbrad nüüd õnne proovida ka oma lemmikmeeskonna ja teiste spordisündmuste peale panuste tegemisel. Ninja Sports uued mängijad saavad panustamist alustada 10€ riskivaba panusega. Ninja Sports minimaalne sissemakse on kõigest 5 eurot, mis tähendab, et panustama saad hakata ka ilma suuri summasid mänguportaali kandmata. Riskivaba panuse teenimiseks tee vähemalt 20€ sissemakse.

UUS SPORDIENNUSTUS NINJA KASIINOLT
€10 riskivaba panus!
Võta boonus

– Spordiennustuse leht ja valikud

Ninja Sports spordiennustuse leht on kujundatud tõeliselt stiilselt. Panustama saad hakata peale esimese sissemakse tegemist. Lehe ülaosa bänner tutvustab nende kõige esimest spordipakkumist- 10€ riskivaba panust, mille abil saavutatud võidud on edasisest läbimängimisest vabad. Kampaania on aktiivne siiski ainult kuni 6. septembrini.

ninja sports website devices

Spordiennustuse leht on kujundatud suhteliselt neutraalsetes toonides ja kasutades keskmisest suuremat kirjasuurust ning selgesti eristuvaid sektsioone. Üldine lehe ülesehitus on analoogne teistele Eesti spordiennustuse lehtedele. Keskel leiad hetkel käimasolevad sündmused ja matšid, Tähtsündmused ja peagi algavad mängud, Kliki sobiva sündmuse ja koefitsientide peale ning vasakule tekib panuse kupong, millel saad juba edasi panuse suurust valida ja panuse kinnitada.

Vasakpoolses peamenüüs on reastatud kõik spordialad populaarsuse järjekorras. Saad kasutada ka otsingu funktsiooni, et leida huvipakkuv võistlus või meeskond.

ninja sports veebileht

– Panustamine reaalajas

Ninja Sports pakub võimalust panustada ka juba mängude toimumise ajal. Lihtsalt kliki “LIVE” nupukese peale pealehelt ja näed uuel avaneval lehel kõiki käimasolevaid matše ja sündmusi. Kui sa ei leia kohe sobivat meeskonda või võistlust, saad kasutada otsingufunktsiooni lehe ülaosas.

– Boonused ja riskivaba panused

Ninja Sports on kauaoodatud spordiportaal, mis köidab kohe tähelepanu atraktiivse riskivaba panuse pakkumisega. Tee vähemalt 20€ sissemakse ja saad kohe 10€ riskivaba panuse mistahes spordisündmuse peale panuse tegemiseks. Võidud saad kontole pärisrahas ilma täiendava läbimängimise nõudeta.

ninja casino sports kampaaniad


KOKKUVÕTE

Ninja Sports on uus spordiennustuse leht, kus Pay’n Play registreerimine ja välkkkiired väljamaksed. Lehe kujundus ja funktsioonid on väga lihtsasti arusaadavad ja mugavalt kasutatavad. Spordialade ja sündmuste valikust leiad kõik populaarsemad ja eksootilisemad matšid, sportlased ja võistlused.

Ninja Spordiennustus pakub koheseid sissemakseid ja väljamakseid läbi järgnevate maksemeetodite:

UUS SPORDIENNUSTUS NINJA KASIINOLT
€10 riskivaba panus!
Võta boonus

Ninja Spordiennustus viimased kampaaniad