Ninja Spordiennustus Logo

Ninja Spordiennustus ĂĽlevaade

ninja spordiennustus main

Ninja Sports pakub võimaluse panus teha populaarsete matšide ja sündmuste peale

Ninja Sports on uhiuus toode Eesti spordiennustuse maastikul, mis pakub kiiret Pay N Play tüüpi konto kinnitamist. Tegemist on tunnustatud Ninja kasiino veebiplatvormi juurde liidetud lisafunktsiooniga, mis hiilgab suurepärase kasutajakogemuse ja laia spordialade valiku poolest.

Lisaks Ninja kasiinomängudele saavad spordisõbrad nüüd õnne proovida ka oma lemmikmeeskonna ja teiste spordisündmuste peale panuste tegemisel. Ninja Sports uued mängijad saavad panustamist alustada 200% kuni 60€ boonusrahaga. Ninja Sports uue mängija boonuse saamiseks tee minimaalselt 10 eurot esimene sissemakse ja saad alustada ka ilma suuri summasid mänguportaali kandmata.

UUS SPORDIENNUSTUS NINJA KASIINOLT
Uuendatud tervitus boonus kuni 200%
Võta boonus

Spordiennustuse leht ja valikud

Ninja Sports spordiennustuse leht on kujundatud tõeliselt stiilselt. Panustama saad hakata peale esimese sissemakse tegemist. Lehe ülaosa bänner tutvustab nende kõige esimest spordipakkumist- kuni 60€ boonusdiili. Kampaania on aktiivne kuni 2022. aasta lõpuni.

ninja sports website devices

Spordiennustuse leht on kujundatud suhteliselt neutraalsetes toonides ja kasutades keskmisest suuremat kirjasuurust ning selgesti eristuvaid sektsioone. Üldine lehe ülesehitus on analoogne teistele Eesti spordiennustuse lehtedele. Keskel leiad hetkel käimasolevad sündmused ja matšid, Tähtsündmused ja peagi algavad mängud, Kliki sobiva sündmuse ja koefitsientide peale ning vasakule tekib panuse kupong, millel saad juba edasi panuse suurust valida ja panuse kinnitada.

Vasakpoolses peamenüüs on reastatud kõik spordialad populaarsuse järjekorras. Saad kasutada ka otsingu funktsiooni, et leida huvipakkuv võistlus või meeskond.

ninja sports veebileht

Panustamine reaalajas

Ninja Sports pakub võimalust panustada ka juba mängude toimumise ajal. Lihtsalt kliki “LIVE” nupukese peale pealehelt ja näed uuel avaneval lehel kõiki käimasolevaid matše ja sündmusi. Kui sa ei leia kohe sobivat meeskonda või võistlust, saad kasutada otsingufunktsiooni lehe ülaosas.

Boonused ja riskivaba panused

Tervitusboonus

Ninja Sports on kauaoodatud spordiportaal, mis köidab kohe tähelepanu atraktiivse uue mängija pakkumisega. Tee vähemalt 10€ sissemakse ja saad 10€ väärtuses boonuse mistahes spordisündmuste peale panuste tegemiseks. Enne väljamakset tuleb boonus vähemalt korra läbi mängida.

• Täpselt 10 eurot esimene sissemakse – 10€ boonus ĂĽhekordse läbimängimisega
• Täpselt 20 eurot esimene sissemakse – 30 eurot boonus viiekordse läbimängmisega
• Täpselt 30 eurot esimene sissemakse – 60 eurot boonus kĂĽmnekordse läbimängmisega

ninja casino sports kampaaniad


KOKKUVĂ•TE

Ninja Sports on uus spordiennustuse leht, kus Pay’n Play registreerimine ja välkkkiired väljamaksed. Lehe kujundus ja funktsioonid on väga lihtsasti arusaadavad ja mugavalt kasutatavad. Spordialade ja sündmuste valikust leiad kõik populaarsemad ja eksootilisemad matšid, sportlased ja võistlused.

Ninja Spordiennustus pakub koheseid sissemakseid ja väljamakseid läbi järgnevate maksemeetodite:

UUS SPORDIENNUSTUS NINJA KASIINOLT
Uuendatud tervitus boonus kuni 200%
Võta boonus

Ninja Spordiennustus viimased kampaaniad

Näita rohkem