Reiting: 0.0

  • Veebileht: 0
  • Kasiino mängud: 0
  • Boonused ja Promod: 0
  • Sisse ja Väljamaksed: 0
  • Klienditugi: 0
  • Partnerlus: 0

Kirsikka Kasiino ülevaade

kirsikka kasiino websites screens

Kirsikka kasiino on värskelt Eesti turule jõudnud uus ja äge tegija kasiinomaastikul, mis pakub mänge Soomes ja Eestis elavatele mängijatele. Veebileht on saadaval samuti nii Soome kui Eesti keeles. Konto loomiseks piisab, kui oled vähemalt 21-aastane, sul on Eesti isikukood ja telefoninumber.

– kirsikka.com Eesti veebileht ja kasiino mängud

Kirsikka kasiino veebilehel on lihtne navigeerida ning kõik vajaliku leiab kiiresti üles. Tegemist ei ole kasiinoga, kus oleks palju erinevaid mängude pakkujaid või üleliigset informatsiooni. Samuti on kasiinos mängimise Reeglid ja Tingimused sõnastatud lühidalt ja täpselt, mis tagab, et mängijal on lihtsa vaevaga võimalik saada hea ülevaade, mis teda kasiinos mängimist alustades ees ootab.

Mängud ei ole jaotatud erinevatesse kategooriatesse nagu näiteks “Jackpoti mängud” või mängutootja järgi vaid leiab ainult “Uued mängud” ja “Võidad palju” kategooriad. Kuna tegemist on täiesti uue kasiinoga, siis tõenäoliselt lahendatakse see probleem õige pea. Seniks tuleb meelepärase mängu leidmiseks veebilehel natuke rohkem ringi vaadata ja mänge ise proovida. Mängude proovimiseks ja enda jaoks sobiliku panustamise strateegia väljatöötamiseks on ideaalne alustada mängude demoversioonis panustamisega.

Mängudest pakutakse kahe suurima ja tuntuma Rootsi slotimängu tootjate Play’n GO ja NetEnt mänge. Tegemist on kõige populaarsemate ja põnevamate slottidega, seega ei pea mängija kulutama palju aega, et leida just kõige lõbusamat ja kvaliteetsemat meelelahutust. Mänge saab mugavalt mängida nii arvutis, mobiilis kui ka tahvelarvutis. Mängude mängimiseks ei pea oma arvutisse või telefoni alla laadima spetsiaalset tarkvara vaid kõik mänguautomaadid on mängitavad veebilehitsejas.

– Konto registreerimine ja vastutustundlik mängimine

Nagu juba mainitud, on Kirsikka kasiino veebilehel lihtne navigeerida ning peamiselt just seetõttu, et infot ei ole kuigi palju. “Minu konto” lingi all saab mugavalt vahetada konto salasõna ja aadressi andmeid ilma, et peaks klienditeenindajaga ühendust võtma. Kui võtad boonuse, näed “Minu konto”—>”Boonuse info” aknas täpselt, mitu korda pead saadud boonuse kasiinos läbi mängima ja kui palju on juba läbi mängitud.

Kui soovid näha juba tehtud panuseid ja täpseid andmeid iga panuse kohta, siis selle leiad samuti “Minu konto”—>”Mängimise ajalugu” alt. Kui leiad, et mängimine ei ole enam lõbus ja see hakkab võib-olla isegi segama sinu igapäevaelu, siis saad “Mängupiirangud” lingi all mugavalt seada oma kontole sissemakse limiidi, kaotuse limiidi, panustamise limiidi, mänguaja limiidi, mänguaja meeldetuletuse ja/või seada kontole soovitud ajaperioodiks täielik ligipääsukeeld.

– Konto kinnitamine, sisse- ja väljamaksed

Enne, kui saad mängimist alustada, tuleb sul kinnitada oma isikuandmed. Selleks pead saatma Kirsikka kasiinole meili teel koopia oma isikut tõendavast dokumendist ja aadressi kinnitava dokumendi. Kui dokumendid kinnitatud, saad teha sissemakse ja hakata mängima. Eesti mängijad saavad sissemakset teha kasutades VISA või MasterCardi ning maksekaart peab olema mängija enda nime peale registreeritud. Minimaalne sissemakse summa on 10€.

Kui võidad raha, tuleb väljamakse teha kasutades sama maksemeetodit, mida kasutasid sissemakse tegemiseks. Enne väljamakse tegemist tuleb tehtud sissemakse summa Kirsikka kasiinos vähemalt ühel korral läbi mängida. Kui mängija soovib raha välja võtta enne, kui ta on tehtud sissemakse vähemalt ühel korral läbi mänginud, jätab Kirsikka kasiino omale õiguse tehtud sissemakse summast maha arvestada 10% teenustasu.

– Klienditugi

Probleemide korral saab kiirelt ja mugavalt abi kasutades chati funktsiooni. Samuti saab soovi korral saata küsimuse e-maili teel info@kirsikka.com meiliaadressile. Helistamise võimalus puudub.

– Kokkuvõte

Kirsikka kasiino on registreeritud Eestis Honey Game OÜ ettevõtte nime all ning sellel on Eesti Makse-ja Tolliameti poolt väljastatud tegutsemislitsents. Tegu on igati usaldusväärse ning huvitava mängude pakkujaga, mida kindlasti soovitame proovida. Lisaks Kirsikka kasiinole tegutseb Honey Game OÜ ka karhukasino.com veebilehe ja litsentside omanikuna.

Kirsikka Kasiino pakub võimalust mängida Sinu lemmikslotte ja lauamänge pakkujatelt:

Kirsikka Kasiino pakub koheseid sissemakseid ja väljamakseid läbi järgnevate maksemeetodite:

UUS KASIINO!
VÕTA BOONUS