Kingswin Kasiino Logo
 • www.kingswin.ee
 • Valuutad: BTC, EUR
 • Omanik: Kingswin Online
 • Asustatud: Oct. 2014
EKSKLUSIIVNE

Registreerumis boonus

25 tasuta spinnid
mängus Aztec Falls

 • Wager: x45
 • Maks panus: €5
 • Max winnings: €50

Võta boonus

Sissemakse boonus

100% kuni €100 / 300 mBTC
+ 55 tasuta spinnid

 • Vähemalt sissemakse: €20
 • Kihlvedu: x40 korda
 • Lubatud panus: kuni €5 / 5 mBTC
 • Kehtib: 30 päeva

Võta boonus

Kingswin Kasiino ĂĽlevaade

kingswin kasiino main

Kingswin kasiino on Eestis esimene online kasiino, kus saab sisse- ja väljamakseid teha nii eurodes kui ka Bitcoin krüptovaluutas, seejuures saabki mängida soovi korral ka BTC krüptovaluuta peale. Bitcoin tagab maksimaalse anonüümsuse ning BTC väljamaksed toimivad kõige kiiremini. Loomulikult saab mängida ka euro valuutas nagu kõigis teistes netikasiinodes.

Hiljuti uuendas Kingswin kasiino nii oma veebilehe välimust kui mängude valikut. Lehelt leiab mängutootjate Habanero, Endorphina, Softswiss, BetSoft, Ezugi, Microgaming, NYX, NextGen, Bgaming poolt vahendatud sloti-, videopokkeri ja lauamänge.

Kingswin kasiino pakub kõiki Eestis laialt levinud maksemeetodeid – internetipanga ülekanded (Swedbank, SEB), VISA ja Mastercard krediitkaardid, Skrill ja Neteller e-maksed. Nagu eelnevalt välja toodud, siis saab maksete tegemiseks ja mängimiseks kasutada ka Bitcoin krüptovaluutat.

25 tasuta spinni
Tervitusboonused kuni €555 + 155 tasuta spinni!
Võta boonus

kingswin.ee Eesti veebileht

Kingswin veebileht omab kasiino nimele viidates vastavat disaini ja mängulist kuningakoja temaatikat. Veebileht on küllalt selge ja lihtne ning mängude leidmine kerge.

kingswin kasiino veebileht

Kuningalossi temaatika rakendub ka Kingswin kasiino veebilehe poolt pakutavas lojaalsusprogrammis, kus iga mängija alustab oma teekonda lihtsa sepana ning aktiivse mängimise järel on võimalik saada tõeliseks kuningaks. Kingswin veebileht on kättesaadav arvutis, kuid toetatud ka kõigi mobiilsete seadmete poolt.

Konto kinnitamine

Alustamine Kingswin kasiinos on vähe erinev teistest Eesti online mänguportaalidest. Tegemist ei ole kiirkasiinoga ja ei pakuta ka Mobiili-ID, Smart-ID ega ID-kaardi abil konto kinnitamist. See-eest on võimalus täita lühike registreerimise ankeet või luua konto läbi sotsiaalmeediavõrgustike nagu Facebook, Twitter või Google.

Peale konto kinnitamist tuleb läbi teha ka isikutuvastus. Selleks palub süsteem saata isikut tõendavate dokumentide koopiad ja teha läbi näotuvastus. Iseenesest pole selles midagi keerulist, aga võrreldes teiste Eesti online mängukeskkondadega on protseduur aeganõudvam.

Dokumentide kontroll võtab aega mõned minutid ning seejärel on võimalus hakata pärisraha peale panuseid tegema. Kingswinis on kombeks mängijatelt nõuda ka maksekaardi koopiaid juhul, kui otsustad sissemakse tegemiseks kasutada just deebet- või krediitkaarti.

Tervitusboonused kasiino mängijatele

Kingswin kasiino pakub uutele mängijatele korralikku tervitusboonuste paketti, mille hulka kuuluvad rahalised boonused ja ka tasuta spinnid.

Kingswin kasiino tervitusboonuste pakett:
• Esimesel sissemaksel 100% boonus summas kuni 100€ / 300 mBTC ja 55 tasuta spinni mängus Fire & Steel
• Teisel sissemaksel 50% boonus summas kuni 50€ / 100 mBTC
• Kolmandal sissemaksel 25% boonus summas kuni 250€ / 200 mBTC
• Neljandal sissemaksel 200% boonus summas kuni 55€ / 100 mBTC
• Viiendal sissemaksel 100% boonus summas kuni 100€ / 300 mBTC ja 100 tasuta spinni mängus Fire & Steel

Kõigile Kingswin kasiino boonustele ja tasuta spinnide võitudele kehtib 40x läbimängimise tingimus.

kingswin kasiino boonuses pakkumised

Pane tähele! Tervituspaketi boonuste saamiseks peab sissemakse summa suurus olema vähemalt 20€. Maksimaalne lubatud panus boonuse läbimängimise ajal on 5€.

VIP lojaalsusprogramm

Kingswin kasiino pakub väga korralikku VIP ehk lojaalsusprogrammi. Lojaalsusprogramm koosneb 5-st erinevast tasemest:

kingswin kasiino lojaalsus

• Konto avamisel alustab mängija tasemelt Sepp.

• Liikudes järgmisele tasemele, mis kannab nimetust Relvakandja, saad boonusena iga nädal kuni 3% cashback’i (raha tagasi).

• Kolmas tase on Sõdalane ning see koosneb kolmest etapist:
– Esimene etapp: 3% cashback’i + lisakingitus kasiinolt;
– Teine etapp: 5% cashback’i.
– Kolmas etapp: 5% cashback’i + reload boonus summas kuni €100;

• Neljas tase kannab nimetust Rüütel ja koosneb samuti kolmest etapist:
– Esimene etapp: 5% cashback’i + 150€ reload boonus;
– Teine etapp: iPhone + 5% cashback’i + reload boonus summas 200€;
– Kolmas etapp: iPad + 8% cashback’i + reload boonus summas €250;

• Viimane ja kõige kõrgem tase on Kuningas. Sel tasemel on samuti kolm etappi ja siin ootavad sind tõeliselt lahedad kingitused:
– Esimene etapp: TV/Macbok + 8% cashback’i + reload boonus summas 300€;
– Teine etapp: Reis Los Angeles’i + 8% cashback’i + reload boonus summas 400€;
– Kolmas etapp: Mercedes Benz luksusauto + 10% cashback’i + maksimaalne reload boonus summas 500€;

Tegu on äärmiselt huvitava ja kaasahaarava lojaalsusprogrammiga, mis muudab Kingswin kasiinos mängimise veelgi põnevamaks.

Kasiino mängud ja tarkvara

Slotid

Hetkel on Kingswin kasiino mängude valikus ligi 400 Microgaming’u poolt vahendatava kasiinomängu, millest enamiku moodustavad slotimängud.

Olenemata sellest võib Kingswin kasiino slotimängude valikut pidada üsna heaks ja unikaalseks, sest pakutakse mitmeid selliseid mänge, mida teistes Eesti kasiinodes ei leidu. Lähikuudel on lubatud lisada mitmeid uusi mängutootjaid ja vahendajaid, mis peaks erinevate mängude arvu tõstma kuni 1000 mänguni. Hetkel on saadaval ka 7 jackpot mängu.

kingswin kasiino slotid mangud

Kahjuks puudub live-kasiino, kuid lähiajal lisanduvate uue mänguvahendajate abiga peaks saama see tühimik täidetud.

Puudub ka spordiennustuste tegemise võimalus ning hetkel pole võimalik öelda kas see lisandub.

Kingswin kasiino põhieesmärgiks on pakkuda võimalikult suurt kasiinomängude valikut, esimest Bitcoin kasiino kogemust Eestis ja ainulaadset VIP programmi, kus kõige aktiivsematel mängijatel on võimalik saada isegi Mercedez Benz luksusauto.

Jackpotiga mängud

Kingswin kasiinos leiab jackpot mängud eraldi alajaotusest peamenüüs Jackpot mängud alt. Enamik neist on Microgaming nimelise mängutootja omad, kuid leidub ka muid nagu näiteks paljutunnustatud Wolf Gold Pragmatic Play nimeliselt mängutootjalt.

Kokku on jackpot mänge Kingswinis üllatavalt palju, 2023. aasta alguse seisuga oli see number koguni 57. Miinupoole pealt tuleks välja tuua Kingswin brändi väiksuse, seega kui õnnestub jackpoti võita, võib juhtuda, et saad summa kätte osamaksetena mitte kogu summat korraga.

Lauamängud

Kingswin kasiinos eraldi lauamängude kategooriat ei ole, kuid tegelikult on lauamänge siiski üsna palju. Näiteks, kui lähed Kõik mängud kategooria alla, kuvatakse otsingusõna “poker” kasutades juba suurel hulgal populaarseid videopokkeri mänge. Kingswinis leiab lisaks ka mitmeid populaarseid kaardimänge, kuid need pole eriti tuntud.

Live diileriga mängud

Kingswin live kasiino mängude pakkujaks on vähemtuntud Ezugi nimeline tarkvaratootja. Kõik live diileriga mängud leiab lehe peamenüüs “Live” valiku alt. Populaarseimad live diileriga mängud Kingswinis on rulett ja blackjack.

Spordiennustus ja boonused

Kingswin kasiinos on kaalutud ka spordiennustuse pakkuma hakkamist, kuid seni pole veel tegudeni jõutud. See-eest lisatakse pidevalt uusi slotikaid, peamiselt Microgaming nimeliselt mängutootjalt.

Pokker

Kingswin kasiinos ei pakuta pokkerit selle traditsioonilisel kujul, kuid kätt saab harjutada tuntud videopokkeri tüüpi mängudel nagu Jacks or Better, All Aces Poker ja Joker Poker.

Sisse- ja väljamakse maksemeetodid

Sisse- ja väljamaksete tegemiseks pakub Kingswin Swedbank, SEB, VISA, Mastercard, Skrill, Neteller ja Bitcoin maksevõimalusi.

Kõigi maksetemeetodite puhul on minimaalseks sissemakse summaks 10€. Sisse- ja väljamaksete puhul teenustasusid ei rakendata.

kingswin kasiino sissemakse meetodid

Kasutades maksevahendina Bitcoin’i (BTC), pole maksete puhul minimaalset sissemakse summat rakendatud, seega Bitcoin’i kasutades saad kontole kanda mistahes summa. Väljamakse puhul on minimaalseks summaks Bitcoin walletit kasutades €20 ja maksimaalseks €10 000.

Maksete limiidid

Kingswin kasiinos on minimaalne lubatud sissemakse summa 10€. Väljamakseid teostatakse kuni 1000 euroste tehingutena.

Kingswin kasiino mobiilis

Kingswin kasiino mobiilikasiino on praktiliselt identne tavalise arvutist kasutatava veebisaidiga, kõik mängud on koheselt esilehel ja kiiresti leitavad.

kingswin online kasiino ĂĽlevaade

Sissemaksed, väljamaksed ja kõik muu vajalik on samuti olemas, seega lihtne ja ideaalne kasiino mobiilis mängimiseks.

Klienditugi

Kingswin klienditugi on avatud tööpäevadel 09:00-18:00, kuid enamasti vastab live klienditugi inglise keeles, soovi korral ka vene keeles. Klienditoega saab ühendust ka e-maili aadressil support@kingswin.com. E-maili teel vastab klienditugi ka nädalavahetustel, tavaliselt kulub selleks kuni paar tundi.

Turvalisus ja usaldusväärsus

Kingswin kasiino on Eestis tegutsenud juba alates 2008. aastast. Peamiselt venekeelse elanikkonna suureks lemmikuks saanud brändil on ka palju Eesti mängijaid. Vahvalt tehtud veebileht ja tumedates toonides värvivalik loovad müstilise atmosfääri ning kui arvesse võtta, et teemaks on rännak kuningalossi, siis see on ka igati arusaadav.

Üldiselt, kui usaldusväärsusest rääkida, siis Kingswin kasiinole midagi ette heita ei ole. Rohkem kui kümne aastase tegevusaja jooksul Eestis on nad järginud kõiki Maksu-ja Tolliameti juhtnööre ning kinni pidanud ka vastutustundliku mängimise pakkumise tingimustest.

Vastutustundlik mängimine

Kingswin kasiinos on mitmeid võimalusi, kuidas mängimine mugavaks ja ohutuks muuta. Konto seadete all pakutakse paljusid erinevaid limiite nagu sessiooni-, sissemakse-, kaotus- ja teisi piirangute liike. Soovi korral saad valida ka täieliku mängijakontole ligipääsu piirangu või teha taotluse Maksu-ja Tolliametile, et külmutada konto soovitud ajaks alates 6 kuust.

Suured võidud Kingswin kasiinos

Kingswin kasiinos on mängijate hulk väiksem kui Eesti suurimates ja populaarsemates kasiinodes nagu Betsafe, OlyBet ja PAF. Seega on ka megasuuri võite harvem, kuid 2019. ja 2020. aasta olid mängijatele väga õnnelikud. Üks mängija võitis 89 000 eurot alles hiljuti- 2020. aasta lõpus, teine tabas kümnetesse tuhandetesse ulatuvaid jackpotte lausa mitmel korral järjest.


Kingswin on Eestis esimene Bitcoin kasiino. Bitcoin kasiinod on maailmas tänu krüptovaluuta võidukäigule muutunud äärmiselt populaarseks ja on tervitatav näha ka Eestis online kasiinot, kus saab teha makseid ja mängida BTC valuutas.

Kuigi kasiino viis hiljuti läbi uuenduskuuri, siis on osaliselt arendus- ja tõlketööd veel käimas, mistõttu võib esineda aeg-ajalt tehnilisi probleeme ja tõlkevigu.

Kasiinomängude valik on täiesti korralik. Valikus ligi 400 mängu ja nende seast leiab mitmeid unikaalseid pärle, mida teistes Eesti kasiinodes ei leidu.

Kasiino lojaalsusprogramm on väga hea ning samas ka huvitav ja kaasahaarav. Igal mängijal on võimalus saada kuni 10% cashback’i, mis on väga hea pakkumine. Tõelised VIP mängijad võivad kasiinolt saada isegi reisi Los Angeles’i ja luksusauto Mercedes Benz. Seda juba iga kasiino ei paku.

Maksed toimivad kiirelt ja üldjuhul tõrgeteta. Bitcoin ja e-walletite väljamaksed teostatakse üldjuhul vähem kui 24 tunniga (eeldusel, et konto on kinnitatud), panga väljamaksed võtavad aega 1-3 tööpäeva.

Kokkuvõte: Kingswin Kasiino - usaldusväärne või pigem mitte?

Plussid

 • Bitcoin sisse- ja väljamaksed
 • Kahe valuuta kasutamise võimalus (EUR ja BTC)
 • Väga huvitav ja perspektiivikas lojaalsusprogramm
 • Täielikult ĂĽhilduv mobiilsete seadmetega
 • Kiired sisse- ja väljamaksed

Miinused

 • puuduvad mängud populaarsetelt NetEnt ja Yggdrasil mänguloojatelt
 • vähe boonuspakkumisi

Kingswin Kasiino pakub võimalust mängida Sinu lemmikslotte ja lauamänge pakkujatelt:

Kingswin Kasiino pakub koheseid sissemakseid ja väljamakseid läbi järgnevate maksemeetodite:

25 tasuta spinni
Tervitusboonused kuni €555 + 155 tasuta spinni!
Võta boonus

Kingswin Kasiino viimased kampaaniad

Näita rohkem