Kanuuna Kasiino ĂĽlevaade

kanuuna kasiino main

Kanuuna on uus online kasiino Eestis, mis pakub ilma kontota mängimist, kiireid väljamakseid ja suurt mängude valikut. Selle omanikfirma on Küprosel registreeritud 1UP LTD ning hetkel tegutsetakse lisaks Eestile ka veel Soomes.

Kanuuna pakub uutele mängijatele 20 tasuta spinni 10 päeva jooksul peale esimese sissemakse tegemist. Priikeerutusi saab iga päev erineval mängul, mis annab suurepärase võimaluse erinevaid slotte riskivabalt proovida.

UUS KASIINO!
Tervitusboonus 200 tasuta keerutust ilma läbimängimise nõudeta
Võta boonus

Kanuuna kasiino boonused

Kanuuna kampaaniate lehel on infot omajagu. Lähemal vaatlusel selgub, et boonuseid on siiski hetkel välja pandud ainult üks- uue mängija tasuta spinnid. Lisaks juttu lojaalsusskeemist, mida käsitleme pikemalt ka selles artiklis.

Uue mängija boonus

Uued mängijad saavad Kanuuna lehel kohe 200 tasuta spinne, kui teevad esimese sissemakse. Asja põhimõte on selles, et 20 tasuta keerutust potsatab kontole iga päev kümne järjestikkuse päeva jooksul. Tasuta spinnidega võidud saad kätte pärisrahas ilma täiendava läbimängimise nõudeta.

Tervitusboonuste pakett

Boonuseid kui selliseid Kanuuna lehel veel pole, kuid tegemist on alles uue mängukohaga, seega oleme positiivsed, et üht-teist lähiajal ilmuma hakkab.

Kampaaniad ja auhinnad

Kanuuna kampaaniate lehel on infot uue mängija tasuta spinnide ja nende põneva lojaalsusprogrammi kohta. Üht-teist huvitavat saab lugeda ka hetke populaarsemate slottide ning Kanuuna sissemaksete süsteemist. Loe pikemalt nende lojaalsusprogrammist juba allpool.

kanuuna kasiino kampaaniad

Boonuskoodid

Kanuuna lehel pole tasuta spinnide saamiseks boonuskoode kasutada.

Lojaalsusprogramm

Kuigi Kanuuna alles avas uksed Eesti mängijatele, siis lojaalsusprogramm on neil juba paigas. Selle põhimõte on üsna lihtne. Mida rohkem mängid, seda enam punkte saad ja kõrgematele tasemetele tõused. Iga taseme eest saad preemia.

Hea ülevaate lojaalsusprogrammist saab konto seadete all “Tasud” jaotises. Leiad eest erilise Kanuuna mõõdiku, mis tuleb täita täies ulatuses.

Pane tähele, et kui sätid panuse väärtuseks üle miinimumi, siis ka tasuta spinnide väärtus on selle võrra suurem.

Kasiinomängud ja tarkvara

Kanuuna on küll alles uus mängukoht, kuid selle operaator on teinud suurepärast tööd. Lühikese ajaga on käed löödud enamike kasiinotööstuse suuremate tegijatega. Võib-olla on nimed nagu Thunderkick, Pragmatic Play, Red Tiger ja Big Time Gaming sulle alles võõrad, kuid just nemad on vahvate Kanuuna slottide loomise taga.

kanuuna kasiino mangud

Slotid

Mängude valiku osas ei erine Kanuuna teistes Eesti kasiinodes pakutavast. Kui siis võib-olla selle poolest, kuidas slotid lehel on jaotatud kategooriatesse. Silma hakavad populaarsed mängud Pragmatic Play, Microgaming ja teistelt suurematelt tootjatelt.

Jackpotiga mängud

Jackpot mänge esmapilgul ei paista, sest vastavat kategooriat pealehel lihtsalt ei ole. Kasutades otsingufunktsioon lehe ülaosas leiab siiski kõik populaarsemad jackpot mängud nagu Mega Moolah seeria, Immortal Romance ja kõik teised mängijate uued ja vanad lemmikud.

Lauamängud

Lauamängud on jaotatud mängutüübi alusel: rulett, blackjack, bakaraa, First-Person tüüpi mängud ja videopokker. Mängutootjaid on sealjuures üsna suur hulk alates suurimast Evolution Gamingust lõpetades mõne päris tundmatu nimega.

Live diileriga mängud

Live kasiino osas on Kanuuna eriline, sest laudu pakuvad kõik suured live kasiino tegijad nagu Evolution Gaming, Pragmatic Play ja Ezugi.

kanuuna kasiino live mangud

Spordiennustus ja boonused

Kanuuna lehel ei pakuta spordi peale panustamise võimalust.

Pokker

Kanuuna on puhtalt õnnemängudele pühendatud veebileht, kus pokkerit ega spordiennustust ei leia. Pole muidugi välistatud, et need hiljem võiksid lisanduda, kuid arvestades nende omapärast disaini, sobib see rohkem kasiinolehe jaoks.

Veebileht ja kujundus

Kanuuna veebileht on särtsu täis ja esilehele on sätitud igasugu vigureid. Mängud on jaotatud kategooriatesse nii, et kõige tipus troonivad hetke populaarseimad slotikad. Miinusena võiks välja tuua, et veebilehe osad vahelehed on Soome keeles, mis jätab pisut ebaprofessionaalse mulje.

Üldiselt näeb Kanuuna leht suurepärane välja. Mõnus värvide kombo ja väga hea kasutajakogemus tagab selle, et kõik, mis mängija jaoks on oluline, leiab kiirelt üles. Ettevõtte enda kohta palju infot ei leia, kuid on teada, et sama ettevõtte on vastutav ka populaarse Casinofriday brändi eest.

Mängimine mobiilis

Kanuuna leht mobiilis näeb välja tõeline tippteos. Kui võrrelda seda arvuti versiooniga, võib üsna kindlalt väita, et viimane on tehtud mobiili lehe eeskujul mitte vastupidi. Pole ka tegelikult midagi imestada, sest tänapäeval ⅔ mängijaid kasutavad meele lahutamiseks just nutiseadet mitte enam arvutit.

kanuuna kasiino website screens

Meie hinnangul on Kanuuna veebileht isegi Eesti üks parimatest, kui mitte isegi parim. Esilehel oleva info põhjal saab kohe aru, mis asja mõte on. Kiire alustamine, 200 tasuta spinni ja suurepärane kasutajaliides on ainult mõned mänguportaali plussidest.

Mobiilis on mängud esitatud kompaktsemalt ja tegelikult on see isegi intuitiivsem kui arvutis asjaga tutvudes. Eriti ise ei peagi mõtlema, mida ja kus mängida. Ilusti on välja toodud kõik parimad mängutootjad, uued mängud, jackpotid jne.

Maksemeetodid

Selleks, et pärisraha võita tuleb kasiinos alustamiseks kanda mängijakontole soovitud summa raha. Kanuuna pakub selleks pangaülekande tegemise võimalust. Valikust leiab LHV, SEB, Swedbank ja Luminor ehk kõik Eesti suurimad pangad. Kahjuks pole veel Coopi.

kanuuna kasiino sissemakse

Sisse- ja väljamaksete limiidid

Vähim lubatud sissemakse summa on 20€. Maksimaalne 4000€ tehingu kohta. Ka väljamakse puhul on minimaalne lubatud summa 20€. Sealjuures enne väljamakse tegemist tuleb kindlasti sissemakse vähemalt korra kasiinos läbi mängida. Sissemakseid saab teha ainult eurodes.

Alternatiivsed võimalused sissemakse tegemiseks

Kuna tegemist on kiirkasiinoga, mille puhul kõik maksed käivad läbi Pay N Play maksesüsteemi, siis alternatiivseid maksevõimalusi pole. Igal juhul peab mängijal olema toimiv pangakonto Eestis.

kanuuna kasiino sissemakse-meetodid

Maksete töötlemise kiirus

Kanuuna lubab sisse- ja väljamaksed töödelda minutitega, mis on kiirkasiinode puhul juba tavapärane praktika. Vajalikud andmed mängija kohta saadakse juba esimese sissemakse ajal seega täiendavad kontrollid ja turvalisuse protseduurid pole vajalikud.

Alustamine

Kanuuna kasiinos alustamine on lihtsamast lihtsam. Kui oled otsustanud, et vajad midagi uut ja vaheldusrikast, siis jääb üle ainult teha esimese sissemakse ja oledki valmis õnne proovima.

Pärisraha peale panuseid saavad teha kõik Eesti mängijad, kes on vähemalt 21-aastased ning omavad toimivat pangakontot SEB, LHV, Swedbank või Luminor teenusepakkujatega. Minimaalne sissemakse on 20 eurot tehingu kohta.

Konto kinnitamine

Kanuuna kasiinos pole vaja eraldi kontot kinnitada ega saata täiendavaid dokumente oma isiku tuvastamiseks. Piisab, kui oled 21- aastane ja omad toimivat pangakontot.

Vastutustundlik mängimine

Kanuuna, nagu ka kõik teised Eestis õnnemänge pakkuvad platvormid, pakub mängijatele erinevaid vastutustundliku mängimise tagamise tööriistu. Neist populaarsemad on mahajahtumise periood ehk „Cooling-off“, mängupaus, konto sulgemine jpm.

On tavaline, et mängudel võib sattuda hasarti ning panustada rohkema raha peale kui tegelikult saad omale lubada. Siinkohal tulevadki appi sissemakse ja panustamise limiidid. Kui need ei aita, siis on soovitatav panna konto pikemaks ajaks lukku või paluda Maksu-ja Tolliametist täielikku õnnemängude piirangut, mis laieneb kõigile õnnemängudele üle Eesti.

Klienditugi

Kanuuna veebileht on üles ehitatud nii, et levinumatele küsimustele leiab vastuse ise. Kui see peaks aga mitte õnnestuma, saab kiirelt abi live-vestluse vahendusel.

Hetkel pakutakse live vestluse teel abi ainult inglise keeles. Alternatiivne võimalus on saata meil support@kanuuna.com aadressile.

Turvalisus ja usaldusväärsus

Nagu juba eelnevalt mainisime, siis Kanuuna on Küprosel registreeritud ettevõtte bränd. Võib tekkida küsimus, miks Küpros? Põhjus on tegelikult väga lihtne. Asi on maksudes. Kas see teeb Kanuuna ebausaldusväärseks? Pigem mitte.

Kanuuna on tegutsenud alates 2021. aasta algusest Soomes ja nüüd jõunud ka Eestisse. Meile teadaolevalt ei ole nende kohta tulnud kontrollorganitele mängijate poolt mingeid kaebusi.

Pole sugugi ebatavaline praktika, et online mänge pakkuvad firmad registreerivad ennast maksuparadiisidesse nagu Malta, Curacao või Küpros. Raha, mis säästetakse maksudelt, läheb veebilehe ja kasutajakogemuse parendamiseks.

Kuna ka väljamaksed toimuvad minutitega, siis ei ole võimalik Kanuunal kuidagi viivitada mängijate õiglaselt välja teenitud võitude välja maksmisega.


Kokkuvõte

Kanuuna on tõeline komeet Eesti online mängude maastikul ning ennustame, et nad teevad kohaliku mängusõbra päeva palju päikselisemaks.

Uue mängija jaoks välja pandud tasuta spinnid, kiired maksed ja esmaklassiline kasutajakogemus teevad Kanuunast väärilise konkurendi Eesti parimatele kasiinodele nagu Coolbet, Ninja kasiino ja Betsafe. Viimasest kolmest on kiirkasiinoks ainult Ninja.

Kanuuna Kasiino pakub võimalust mängida Sinu lemmikslotte ja lauamänge pakkujatelt:

Kanuuna Kasiino pakub koheseid sissemakseid ja väljamakseid läbi järgnevate maksemeetodite:

UUS KASIINO!
Tervitusboonus 200 tasuta keerutust ilma läbimängimise nõudeta
Võta boonus

Kanuuna Kasiino viimased kampaaniad

Näita rohkem