Chanz Kasiino Logo
  • www.chanz.ee
  • Valuutad: EUR
  • Omanik: Dreambox Games OĂś
  • Asustatud: Jun. 2015

Chanz Kasiino ĂĽlevaade

chanz kasiino main

Chanz.com kasiino Eesti veebileht

KĂĽlastades registreerimata Chanz kasiino veebilehte esmasel korral, ei pruugi kohe aru saadagi kuhu sattusid. Välimuselt on koduleht esitletud kuidagi korporatiivselt, vähima võimaliku viitega, et tegemist võiks olla ĂĽldsegi kasiinoga. Samuti on kogu esitlus niinimetatud “must/valge” ja veebilehe sisu mõjub nii ĂĽheselt, et esmakordsel kĂĽlastusel tekkis raskusi tervitusboonuse info leidmisega – kuigi see on kuvatud esilehel!

chanz kasiino veebileht

Kuid tegelikkuses, kord kui juba konto loodud ja sisse logitud, on näha, et Chanz soovib esile tuua just oma kasiino sotsiaalse aspekti, nagu näiteks võimalus lisada teisi mängijaid endale sõpradeks, suhelda nendega chat-is või isegi saata üksteisele tasuta keerutusi!

Ăśldisest navigatsioonist leiad lehe ĂĽlemisest jaost vasakult poolt oma kontoga seonduva ja paremalt poolt mängud ja kampaaniad. Kui kord oled juba konto loonud, siis muutub esitlus veidi sisulisemaks ning sul kuvatakse rohkem infot – samuti esitletakse sisselogituna esilehel alati koheselt ka mängud.

Kodulehe alumisest jaost leiad Kasutustingimused, klienditeeninduse kontaktivormi ja keelesätted – viimast saab valida järgnevate seast:
1. Eesti
2. Inglise
3. Vene

Tegelikult on veel lehel peidus ka “Üldised Boonustingimused”, kuid ainukese viite sellele leiab tervitusboonuse jalutsis leiduvalt link-ilt.

Konto registreerimine

Chanz kasiinos on võimalik luua endale konto kasutadeks selleks:
1. Smart-ID
2. Mobiil-ID
3. ID-kaart
4. Salasõna/Parool

chanz kasiino konto registreerimine

Lisaks pakub Chanz oma mängijatele kasutada ka kontovaba mängimise meetodit, mis on tuttav teistest kiirkasiinodestki. Tuvastuseks kasutatakse siinkohal Zimpler-it ning toimingu saab teostada järgnevate pangakontode vahendusel:
1. SEB
2. Swedbank
3. LHV
4. Luminor

Konto kinnitamine

Chanz online casino konto kinnitamine käib hõlpsalt sama protsessi ajal mis registreeriminegi. Selleks tuleb lihtsalt registreerimise käigus kinnitada oma isik kasutades selleks valikust mõnda ID-lahendust või siis kontovaba mängimise puhul oma pangakontot.

chanz kasiino konto

Väga positiivse lahendusena on võimalik hiljem kontole seada ka biomeetria, mis kergendab tunduvalt tavalist sisselogimisprotsessi.

Chanz kasiino kampaaniad ja pakkumised

Chanz kasiinos on olemas teatud valik kampaaniapakkumisi, kuid need on kõik loodud endi poolt. See tähendab, et kahjuks ei leia siit suuremate mängutootjate kampaaniaid, mis tihtilugu sisaldavad päris suuri auhindu. Samuti on kampaaniate ja boonuste tingimused veidi segadust tekitavad (nagu saab lugeda ülevaate järgnevas osas).

Sellegipoolest leiab uus mängija endale tegemisi ja loomulikult ka tervitusboonuse:

Tervituspakkumine 100% kuni €100 boonus + 300 tasuta keerutust – jaguneb 4-ks sissemakseks:

1. 100% kuni €100 boonus + 50 tasuta keerutust mängus “7 Monkeys”
2. Min. sissemakse €10 = 50 tasuta keerutust mängus “Esqueleto Explosivo”
3. Min. sissemakse €10 = 50 tasuta keerutust mängus “The Rift”
4. Min. sissemakse €20 = 150 tasuta keerutust mängus “Starbust”

– Min. sissemakse: €10
– Boonuse väljastus: kohene
– Tasuta keerutuste väljastamine: peale 1x sissemaksusumma panustamist
– Kehtivus: 30 päeva

Tervitusboonuse ja muude kampaaniate puhul kehtivad vägagi spetsiifilised reeglid, mille teadmine on vajalik, et millegist ilma mitte jääda.

* Boonusrahale kehtib 35x läbimängimisnõue (esimesed 50 tasuta keerutust on läbimängimiskohustuseta)
** Esimesed 50 tasuta keerutust saab kätte alles siis, kui oled oma esimese sissemaksusumma 1x läbi mänginud
*** 2; 3; ja 4. tasuta keerutuste võitudele kehtib 35x läbimängimiskohutus
**** Maksimaalne boonusega võidetud väljamakstav summa on €500
***** Läbimängimine lubatud ainult slotimängudes

Lisaks tasub märkida, et Chanz kasiinos võib jooksvalt väljastatavatel boonustel kujuneda kuni 60x läbimängimiskohustus. Nii et kindlasti tasub reeglid alati enne üle vaadata.

Boonused, panused ja tasuta spinnid iga päev!

Chanz kasiino valikust kahjuks ei leia suuri mängutootjate kampaaniaid, kuid sellegipoolest leiavad mängijad siit kaks püsivalt jooksvat minimängu, milleks on:

“Võidujooksud” ja “Megajooksud”

Iseenesest on mõlema puhul tegemist slotimängude võistlusega, kus jagatakse tabelipõhiselt auhindu. Tabelisse jõudmiseks on vaja teha valitud mängudes 50 keerutust ja sellega “joosta meetreid”. Kuidas “meetrite” arvestus täpselt käib, võta näpust, pole kahjuks teada. Kuid klienditoega suheldes saime vihjeks niipalju, et arvestusse läheb osaliselt ka panuse summa ja võidukordaja. Lõbusamaks teeb protsessi väike “jooksuriba” ekraani ülaosas, mida saad jälgida kui osaled “Võidujooksus”.

“Võidujooksu” puhul autasustatakse top 5 mängijat, vastavalt 50; 25; 20; 15 ja 10 tasuta spin-i. Iga “Võidujooksu” kestus on 4h.

“Megajooksu” osalemiseks pead eelnevalt ostma pileti, mis maksab €1. Kuna tegemist on võistlusega kus on ka rahaline sissemakse, siis kokku tasustakse siinkohal kuus (6) kohta, millest esikolmik (3) võidavad rahalise auhinna ja huvitavalt ainult viimased kolm (3) saavad jällegi tasuta keerutusi. Iga “Megajooksu” kestus on 24h.

“Lisa sõber”

Lisaks, kinnistamaks Chanz kasiinot kui sotsiaalset mängukohta, on valikus kutsuda oma sõbrad ka mängima. Kõik su sõbrad (ja sina ise samuti), kes liituvad Chanz kasiinoga läbi sinu jagatud link-i saavad oma kontole €25 boonusraha. Link-i leiad oma kontolt.

chanz kasiino kutsu sopru

“Duellid/Turniirid”

Duellid ehk Turniirid on jällegi üks huvitav mängija-vs-mängija tüüpi lahendus Chanz poolt. Esiteks pead valikust valima ühe mängu mängu ja sissemakse/osavõtu summa alates €3 (sellega piirneb duelli osavõtt nii sulle kui vastasmängijale). Järgnevalt peate koos vastasega mängima välja valitud mängu 3 minuti jooksul. Duelli niinimetatud löögitugevus sõltub suuresti panuse summast. Iga võidetud Duelliga liigud edetabelis ülespoole ning iga võitlus kestab 24h.

Auhinnalisi kohti on kokku kümme (10) ning mängijad saavad tasuta keerutusi vastavalt oma saavutusele: 1 x 100 tasuta keerutust; 2 x 50 tasuta keerutust; 3 x 20 tasuta keerutust ja 5 x 10 tasuta keerutust.

Bonuskood

Meile teadaolevalt ei paku hetkel Chanz kasiino ühtegi boonuskoodi, kuid kindlasti tasub ära märkida oma e-mail, et olla teavitatud võimalikest pakkumistest. Samuti võib vahel üle vaadata ka Chanz kasiino sotsiaalmeediakanalid, et seal miski mööda ei vilksaks.

VIP programm Chanz kasiino mängijatele

Chanz kasiino pakub oma mängijatele ka lojaalsuprogammi, kuid selle reeglid ja tingimused on väga puudulikud. Oma profiilist näed sa loojalsuse eduriba, mille täitumisel võib sind ees oodata kas siis rahaline auhind, tasuta keerutused, Grab & Go, loosipileteid ja palju muud.

chanz kasiino lojaalsusprogramm

Lojaalsusprogrammis osalemiseks pead sa koguma punkte, mida saab teha järgnevatel viisidel:
– Sisselogimine
– Sissemakse
– Mängimine
– Duelli võit
– Chanzpool osavõtt

Kui palju punkte emb või kumb annavad, ei ole kahjuks teada. Nagu ka pole teada auhindasid endid. Kui uurisime infot klienditeeninduse käest, siis öeldi, et see on ettevõttesisene info, mida mängijatele täpselt ei kajastata.

Huvitav küll, kuidas peaks mängija siinkohal tegema valiku, põrsast kotis meist keegi vist ei soovi.

Chanz kasiino mängud ja tarkvara

Slotid

Kasiino mängude pool on samuti Chanz kasiinos veidi segane. On olemas ĂĽldine jaotus: “Kasiino” ja “Live-kasiino”, kuid sealt edasi on asi keeruline. Pika lookleva tabelina on sul kuvatud mitmeid Chanz kasiino poolt koostatud mängujaotusi – olgu see siis mängutootjate järgi, temaatika või siis Jackpot mängud, jne. Kuid probleem on selles, et mitte kuidagi pole võimalik vaatel seada filtreid ning lihtsustada valikut. Millest on tegelikult kahju, sest kui vaadata lähemalt, siis Chanz kasiino lõi tõesti väga laia sortimendi kategooriaid. Eriti piinarikkaks võib see scroll-imise kogemus kujuneda mobiilist või tahvelarvutist mängimisel.

chanz kasiino slotid mangud

Kui aga jõuad slotivalikuni, siis leiad siit kõik suuremad mängutootjad ja nende pakkumised nagu “Sugar Rush” ja “Gates of Olympus” (mängutootja: “Pragmatic Play”), “Wanted Dead or a Wild” (mängutootja: “Hacksaw Gaming”) või siis “Reactoonz” ja “Moon Princess” (mängutootja: “Play’nGo”).

Puudu pole ka Crash tüüpi mängudest nagu “Spaceman” (mängutootja: “Pragmatic Play”).

Jackpotiga mängud

Loomulikult leiad Chanz kasiino valikust erinevaid Jackpot mänge, kuid kahjuks pead siin kasutama võib-olla Otsingu funktsiooni (loomulikult pead siis teadma, mis mängu otsida). Seda selle tõttu, et “avatud” mänguvalikus kuvab Chanz ainult osa mänge, kuid kasutades otsingut nimekiri pikeneb tuntuvalt. Mängude valikust leiad nii “Mega Moolah Megaways” (mängutootja: “Gameburger Studios”) või siis ihaldatud “WOWPOT!” tüüpi mängud nagu “Ancient Fortunes: Poseidon WOWPOT! Megaways” (mängutootja: “Games Global”).

Lauamängud

Lauamängude valik on Chanz kasiinos ahtake ning valikus pole mõtet suuri lootusi luua. Blackjack-i leiad ikkagi umbes tosina laua jagu lisaks veel mõne üksiku Ruleti, kuid sealt edasi on kõik. Loodame mängudevaliku suurenemist pikkamisi.

Live diileriga lauamängud

Chanz live-kasiinos on esindatud mängustuudiod “Evolution” ja “Pragmatic Live”, mis katavad enamus mängutĂĽĂĽpidest. Kuigi tegemist on suurimate live-kasiino mängutootjatega, siis kahjuks pole Chanz kasutanud kogu nende võimekust ja lisanud mängud ainult osaliselt. Kõige suurema valiku leiad Blackjack-i laudu – kokku umbes 40. Seejärel umbes paarikĂĽmne laua jagu erinevaid Ruleti versioone ning Mängušõu tĂĽĂĽpe mänge.

Spordiennustus ja boonused

Online kasiinode puhul oleme tavaliselt harjunud nägema juurde ehitatud ka klassikalist spordiennustuse toodet. Kuid Chanz võttis võimaluse teha midagi uut ning selleks kujunes Chanzpool.

Tegemist on väga lihtsa kontseptsiooniga – tuleb teha valitud jalgpalli mängudele ennustus (võit/viik/kaotus). Kuna siinkohal mängid teise mängija (player-vs-player) vastu, siis ei olene 100% täpne ennustus, vaid piisab lihtsalt olla edukam oma vastasest. Ă„ge on see, et saad ise luua uue turniiri oma osalustasu ja mänguvalikuga või siis lihtsalt liituda juba eelnevalt teiste mängijate poolt loodud valikuga.

Lisaks pakub Chanz kasiino omalt pool ka Weekly Chanzpool-i, millel on kasvav Jackpot (kirjutamise hetkel ligikaudu €10,000). Iganädalase Chanzpool-i loogika erineb veidi eelnevast – sul kuvatakse 12 mängu, millest pead samamoodi ennustama võit/viik/kaotus. Kuid võitjaks kuulutatakse keegi ainult juhul kui kõik ennustused lähevad täppi, vastasel juhul Jackpot summa kasvab edasi. Osalustasu on Weekly Chanzpool puhul €5 ning samal ajal võid teha ka mitu ennustust.

Pokker

Nagu võib juba praeguseks eeldada, väheste kõrvaliste mängude valikut vaadates, ei ole Chanz platvormil PvP (mängija-vs-mängija) tüüpi pokkerilaudu. Lohutuseks võib leida aga 4 live-kasiino lauda ja 3 klassikalist pokkerilauda.

Maksemeetodid

Chanz kasiinos on pakkuda väga lai valik erinevaid maksemeetodeid, olemas nii suurtemate Eesti pankade linkid, krediit- ja deebetkaardimaksed kui ka e-rahakotid. Ainukesena jäävad valikust puudu krüptomaksed, kuid eelnevalt nimetatuist peaks enamustele mängijatele piisama.

PangaĂĽlekanne:
– SEB
– Swedbank
– LHV
– COOP Pank
– Luminor (Zimpler)
– Revolut
– Citadele
– N26
– Euteller

Krediit/deebetkaart:
– VISA ja MasterCard (Paysafe)

E-rahakott:
– Skrill
– Trustly

Sissemaksed ja Väljamaksed

Enamus maksemeetodite puhul on sissemaksed tasuta, välja arvatud Skrill-i puhul, kus tuleb teenustasuna tasuda 2.5% sissemaksu summast. Väljamaksete puhul tasub meeles pidada, et pangaülekannete puhul on minimaalne väljamakse summa madalam.

chanz kasiino maksemeetodid

– Min. sissemakse summa: €10
– Min. väljamakse summa: €10
– Min. väljamakse summa (Skrill, Paysafe, Euteller): €20

Chanz kasiino mobiilis

Chanz kasiinos on esitletud võimalus laadida alla ka rakendust, kuid tegelikkuses pole kõik nii mis ta paistab. Nimelt kasutab Chanz siin natuke jokk lingvistikat, viidates sõnale “rakendus”, mille puhul on enamus meist harjunud mõtlema kui eraldiseisva tarkvaralise arendusena. Tegemist on aga siinkohal lihtsalt veebilehitseja laiendiga (browser extension), ehk lühidalt salvestad sa ainult kiirviite Chanz kasiinosse. Miskit optimeeritumat kogemust seega oodata pole, kuid siiski kui veedad piisavalt aega Chanz online casino-s, siis võib see olla täitsa väärt lahendus.

chanz online kasiino ĂĽlevaade

Klienditugi

Chanz kasiino pakub oma mängijatele klienditeenindust järgnevatel viisidel:

1. Kiirvestlus – kohene* (suhtluskeel: Eesti, Inglise, Norra, Soome, Rootsi)
2. E-kiri – vastamine 24 tunni jooksul

*Kiirvestluse puhul oli huvitav kogemus see, et ühel päeval vastati koheselt, mitme erineva isiku poolt ja eesti keeles. Kuid järgmisel päeval (samuti tööpäev/tööaeg) polnud võimalik kiirvestlust enam avadagi ning ainuke võimalust ühendust võtta oli saata e-mail. Kahjuks pole kodulehel ka viidet, mis aegadel oleks siis mõistlik ühendust võtta kiirvestluse kaudu.

Veebilehe jalutsis leiad ka üldised reeglid ja tingimused, kuid puudu jäävad selged viited boonustingimustele.

Innovatsioon kasiinotööstuses

Kindlasti on mainimist väärt Chanz kasiino poolt oma mängijatele tutvustatud Chanzpool. Kuigi sellest on möödunud juba üksjagu aastaid, pakub taoline formaat siiani meelelahutust. Samuti tasub märkida Chanz-i pikaajalist pühendumist oma kasiino toote kasutumugavuse arengusse, pakkudes mängijatele ka näiteks biomeetrilist tuvastust, mis siiani üldiselt vähe levinud on.

Turvalisus ja usaldusväärsus

Chanz kasiino on nüüdseks tegutsenud Eesti turul pea 10 aastat ning selle aja jooksul on ilmselgelt jõutud ennast rahvale tutvustada. Näiteks on Chanz aja jooksul olnud ka suur kohalike sportlase toetaja, mis on suurendanud nende nähtavust ka laiemas silmaringis. Kogu aja vältelt on toimetatud EMTA poolt väljastatud ja järelvalve alla kuuluvate litsentsidega (HKL000309; HKL000218; HKT000030 ja HKT000023). Kokkuvõtteks võib kindlasti nimetada Chanz kasiinot kohaks, mis on usaldusväärne ja pakub rahumeelset meelelahutust.

Vastutustundlik mängimine

Chanz kasiino puhul võib hinnata üheks kõige tugevamaks pooleks just vastutustundlikku mängimist. Näha on, et see sõnapaar on ette võetud tõsiselt ja oma mängijatele pakutakse mitmeid erinevaid mängu kontrollimise mehhanisme. Näiteks juba enne esmase sissemakse teostamist, pakub Chanz eeskätt seada endale kaotuste limiit (millest võid hetkel ka loomulikult loobuda).

chanz kasiino moistlik mangimine

Chanz pakub oma mängijatele järgmiseid tööriistu, mida nad saavad iseseisvalt kasutada:
– Kaotuste limiit: €X päev/nädal/kuu
– Sissemakse limiit: €X päev/nädal/kuu
– Mängusessiooni limiiit: Xh päev/nädal/kuu
– Konto kĂĽlmutamine: 24h / 1 nädal / 1 kuu / 3 kuud / 6 kuud

Lisaks hüppavad iga tunni tagant sul ette meeldetuletused sinu hetke sessiooni ülevaatega, mis on hea viis mitte ära unustada silma vahepeal puhata.

chanz kasiino moistlik mangimine ulevaade


Kokkuvõte: Chanz kasiino – usaldusväärne või pigem mitte?

Plussid

– Sotsiaalne lähenemine kasiinole
– Lai maksemeetodite valik
– Võidujooksud ja Chanzpool
– Vastutustundlik mängimine

Miinused

– Segased boonuste tingimused
– Ebamugav mängumenĂĽĂĽ
– Vähene mängude valik väljaspool slot-e

Chanz Kasiino pakub võimalust mängida Sinu lemmikslotte ja lauamänge pakkujatelt:

Chanz Kasiino pakub koheseid sissemakseid ja väljamakseid läbi järgnevate maksemeetodite:

Tervitus boonused kuni €100 ja 300 tasuta spinni
Võta boonus

Chanz Kasiino viimased kampaaniad

Näita rohkem