Bet365 Kasiino Logo

Reiting: 7.0

  • Veebileht: 9
  • Kasiino mängud: 10
  • Boonused ja Promod: 4
  • Sisse ja Väljamaksed: 5
  • Klienditugi: 10
  • Partnerlus: 4.25

Sissemakse boonus

100% kuni €50

  • Kihlvedu: x30
  • Kehtib: 60 päeva
  • Kehtivad Kasutustingimused

Võta boonus

Bet365 Kasiino ülevaade

bet365 main

Möödas on ajad, kui eestlased pidid valima ühe-kahe mänguportaali vahel, kus oma mängukirge rahuldada ning tänasel päeval on kõigi maailma parimate slotimängude loojate mängud iga Eesti inimese jaoks nupuvajutuse kaugusel. Bet365 on ka varem Eesti mängijatele oma teenuseid pakkunud, kuid nüüd on mõnda aega olnud vahe sees. Mis firmaga on siis õigupoolest tegemist?

Bet365 Group Ltd ettevõte asutati juba 2000. aastal Suurbritannias ja jõudis kiiresti maailma kõige tunnustatumate mänguportaalide hulka. Lisaks laiale valikule mängudele ja hästi üles ehitatud veebilehele ollakse kuulsad ka paljude erinevate maksemeetodite pakkumise ja kiire ja professionaalse probleemide lahendamise poolest. Kuna tegu on suure maineka ettevõttega võid kindel olla, et iga sent, mille kasiinosse sisse kannad, on turvalises kohas ning kui võidad, ei pea muretsema raha kättesaamise pärast.

Bet365 on maailma üks tuntumaid mänguportaale, mille nimi tutvustamist ei vaja. Kõik teavad, et spordisõbrad leiavad just sealt kõige laiema spordialade ja matšide valiku, kuid kuidas on lood kasiinoga?

– bet365.ee Eesti veebileht ja mängud

Kasiinomängude valikusse kuuluvad mänguautomaadid, lauamängud ja live-kasiino mängud, mis on veebilehel väga leidlikult jagatud kategooriatesse. Leiad kiiresti boonusmängude kategooria, jackpotimängud koos potentsiaalse võidusummaga, uued mängud, populaarsed jne.

bet365 kasiino websites

Kasiino kujundus on väga kasutajasõbralik- kõik mängud ja vajalik info on kergesti üles leitav ning lehel ei ole midagi üleliigset. Kahjuks ei ole veebileht saadaval vene keeles, mis Eestis elavatele suhteliselt paljudele vene keelt kõnelevatele mängijatele võib pettumust valmistada.

Bet365 kasiino kasutab mängupakkujatest Playtech, Microgaming, Finsoft, NeoGames, BetSoft, IGT, Electracade, Dynamite Idea, NextGen Gaming, Blueprint Gaming, Amaya ja The Games Company tarkvara.

bet365 kasiino mangud

Eriliselt torkab silma Playtech mängude rohkus, mille mängud teistes Eesti kasiinodes nii populaarsed ei ole. NetEnti mängud leiab lehe ülaosas ‘Vegas’ lingi alt.

– Kasiino tervitusboonused

Kõik uued Eesti mängijad saavad bet365 portaalis mängimist alustada kuni 50€ sissemakseboonusega. Boonuse saamiseks tuleb teha esimene vähemalt 10€ sissemakse ja saad sissemakse summaga võrdse summa boonusena kontole juurde.

bet365 kasiino tervitus boonus

Maksimaalselt saavad uued mängijad esimese sissemaksega kuni 50€ boonuse* – selleks tuleb teha 50€ sissemakse. Saadud boonuse summa tuleb enne väljamakse tegemist bet365 kasiinos vähemalt 30 korda läbi mängida.

* – Kehtivad Kasutustingimused

– Bet365 Maksemeetodid

Bet365 on rahvusvaheline suurettevõtte, mis tähendab, et sissemakse tegemiseks on saadaval kõik levinumad krediit-ja deebetkaardid nagu Visa, MasterCard, Maestro, lisaks e-rahakotid Skrill, Neteller, Skrill 1-Tap, PaySafeCard ja muidugi pangaülekande tegemise võimalus.

bet365 kasiino maksed

Bet365 ei võta sisse- ega väljamaksete eest teenustasu ning sissemakse jõuab mängijakontole tavaliselt mõne hetkega. Pangaülekande puhul jõuab ülekanne mängijakontole tavaliselt 1-3 tööpäeva jooksul. Väljamaksed lubab bet365 töödelda hiljemalt 3-5 tööpäeva jooksul.

– Mobiilimängud

Tänapäeval on pea kõik kasiinod juba aru saanud, et mängijatele meeldib panuseid teha just mobiilis. Kui tead, et mobiilimängud on ka sinu jaoks olulised, alusta just Bet365 mängudega, sest panustada saad ilma spetsiaalset tarkvara alla laadimatagi.

bet365 kasiino app mobile

– Turvalisus

Selleks, et tagada mängude ausus, kasutab Bet365 mängudel juhusliku numbri genereerijat. Kõik kombinatsioonides slottidel ja mängudel on juhuslikud ja läbipaistvad. Mängude ausut kontrollitakse kolmandate osapoole organisatsioonide poolt, et need oleksid vastavuses rahvusvaheliste reeglitega. Bet365 peakontor asub väikesel Gibraltari saarel ja nende tegevust kontrollib Suurbritannia Hasartmängu Nõukogu.

– Klienditugi

Kui mängija jääb kasiinos millegagi hätta või vajab abi, pakub bet365 veebileht võimalust nendega ühendust võtta live-vestluse teenuse kaudu, meili teel või neile helistades. Bet365 klienditugi on teada-tuntud hea organiseerituse ja kiirete vastuste poolest. Klienditugi on saadaval 24 tundi ööpäevas seitsmel päeval nädalas. Korduma kippuvatele küsimustele leiad vastuse hõlpsalt “Abi” nupu alt.


Bet365 on usaldusväärne kasiino, mis pakub mitme erineva suure mängutootja slotte, live-kasiino mänge ja lauamänge. Tegemist on turvalise ja lõbusa mängukeskkonnaga, mis pakub head vaheldust spordi peale panustamisele. Vastavalt Eesti seadustele saavad konto luua mängijad alates 21. eluaastast. Selleks, et alustada Bet365 portaalis panuste tegemist, tuleb läbida isikutuvastuse protseduur.


Teave avaldamise ajal on õige, kuid palun kontrollige bet365 veebisaiti, et kontrollida oma jurisdiktsiooni kättesaadavust.
Tegemist on hasartmängu reklaamiga. Käituge vastutustundlikult!

Bet365 Kasiino pakub võimalust mängida Sinu lemmikslotte ja lauamänge pakkujatelt:

Bet365 Kasiino pakub koheseid sissemakseid ja väljamakseid läbi järgnevate maksemeetodite:

Uue mängija boonus 100% kuni €50
Võta boonus

Bet365 Kasiino viimased kampaaniad

Näita rohkem mängu