Coolbet Spordiennustus Logo

  Külaste veebilehte

  Loe ülevaadet

  Võta vastu Coolbeti Meistrite Liiga Väljakutse

  coolbet spordiennustus meistrite liiga jackpot

  Coolbet ei ole mingi tavaline kasiino vaid tegu on tõelise komeediga Eesti spordiennustuse maastikul. Kas teadsid, et Coolbetis saad reaalajas jälgida sissetulevaid panuseid ning näha matšide käivet + matšile tehtud panuste summat? Mõne jaoks on see lihtsalt huvitav info, kuid võid selle info panuseid tehes enda kasuks tööle panna!

  Lisaks konkurentsitult suurimale spordikampaaniate valikule leiab Coolbetist ka päris tasuta ennustusmänge ja turniire, millel on rahalised auhinnad! See on midagi, mida naljalt teisest spordiennustuse portaalides ei kohta. Üks sellistest turniiridest on “Meistrite Liiga eri”, milles auhinnad ei ole kaugeltki tühised.

  “Meistrite Liiga Eri” turniiril tuleb õigesti ennustada Meistrite Liiga mängude skoore. Kampaania jaotub igal nädalal toimuvateks raundideks, mille auhinnafond on 550€. Igas raundis teenitud punktid liidetakse kokku Põhiturniiri edetabeli jaoks, kus on võimalik võita veel suurmaid auhindu. Kõige nutikamad ja visamad võivad omale võita lausa 10 000€ jackpoti ja turniiri üldvõitja pistab tasku 1000€. Miks mitte proovida?

  - auhindadele kehtib 3-kordne läbimängimisnõue minimaalse koefitsiendiga 1.5
  - kampaania kestab 1.09 - 14.12.2018

  Coolbet Spordiennustus pakub koheseid sissemakseid ja väljamakseid läbi järgnevate maksemeetodite:

  Tervitus boonus 100% kuni €150 ja tasuta panused!
  VÕTA BOONUS