Võta kohe Euroliiga 10€ riskivaba panus

optibet final four promo

Korvpalli Euroliigas selgub peagi Euroopa korvpalli valitseja. Kas Madridi Real suudab oma tiitlit kaitsta või läheb samamoodi nagu jalgpalli Meistrite Liigas ja jäädakse tühjade pihkudega? Esmalt tuleb jagu saada Moskva CSKA meeskonnast, kes sellel hooajal head hoogu näidanud ja iga mänguga järjest paremaks on läinud.

Panusta Optibetis kampaania perioodil vahemikus 17. maist 19. mai kella 23:59ni Euroliiga Final Four matšide peale vähemalt 20€ eest ning saad koheselt 10€ riskivaba panuse. Pane tähele, et arvesse lähevad ainult üksikpanused, mis tähendab, et panuselipikule võid lisada ainult ühe panuse. Minimaalne nõutud koefitsient 1.5 või kõrgem. Enne panuse tegemist tuleb teha ka vähemalt 20€ sissemakse kasutades boonuskoodi “FINAL4“.

Iga mängija võib kampaanias maksimaalselt saada ühe 10€ väärtuses riskivaba panuse. Välja arvatud juhul, kui mäng, mille peale panus tehti, lõppeb skooriga, mille puhul kahe tiimi punktide vahe on viis või väiksem.

Riskivaba panust võib kasutada mistahes spordiala või sündmuse peale panustamiseks, kuid maksimaalne lubatud koefitsient ei tohi olla suurem kui 5.0. Kui riskivaba panusega tehtud panus kaotab, saad raha tagasi täies ulatuses ilma spordiennustuses läbimängimise nõudeta.


Mine kampaania lehele: https://www.optibet.ee/et/kampaaniad/spordiennustus/

Optibet Spordiennustus pakub koheseid sissemakseid ja väljamakseid läbi järgnevate maksemeetodite:

€30 riskivaba panus ilma läbimängimise nõudeta!
100% tervitusboonus kuni €100
Võta boonus
Loe veel põnevaid uudiseid, et viia oma panustamine hoopis uuele tasemele: