OlyBet Kasiino Logo
  • www.olybet.ee
  • Omanik: Olympic Casino Eesti Ltd.
  • Asutatud: Feb. 2010
  • Pakkujad: NetEnt, Playtech, Microgaming, ELK Studios, Novomatic, NYX Gaming, NextGen Gaming, Play’n GO, WMS (Williams), EGT, Tom Horn Gaming, Foxium, Evolution Gaming

Külaste veebilehte

Loe ülevaadet

Võta Halloweeni puhul 75 tasuta keerutust

olybet kasiino halloween special

Halloween ei ole kunagi mingi vorstipidu, kus igavalt tiksutakse ja päeva õhtusse veeretatakse. See on aasta kõige kurjakuulutavam ja patusem öö kui nõiad lendavad üle majade katuste ning õrnematel hingedel soovitatakse üldse kodust mitte välja minna…

OlyBet ei löö aga risti ette vaid toob sinuni oma kõige verdtarretama panevate mängude valiku ning annab sulle võimalus igas mängus noppida omale korralik tasuta spinnide hunnik! Miks mitte kasutada võimalust ja teha oma Halloween hoopis põnevamaks?

Tee kampaania perioodil 29.10.- 31.10.2018. 100 keerutust slotikal Halloween Jack ja saad kohe 10 tasuta spinni samasse mänge. Tee 125 spinni slotikal The Invisible Man – saad samasse mängu 12 tasuta spinni. Tee 150 tasuta spinni slotikal Coins of Egypt – saad 15 tasuta spinni samasse mängu. Mängi 175 vooru slotikal Witchcraft Academy ja saad samas mängus 18 tasuta spinni. Mängi 200 vooru slotikal Blood Suckers II – saad 20 tasuta spinni. Iga saadud spinni väärtuseks on alates 0.20€ kuni 0.25€.

Pane tähele, et ülesandeid tuleb täita eelnimetatud järjekorras ning iga järgmise ülesande täitmiseks peab eelmine ülesanne olema juba läbitud. Kokku võid saada koguni 75 tasuta spinni väärtuses 16€. Mis eriti hea- tasuta spinnidest saadud võidud saad oma kontole pärisrahas ilma mingite läbimängimisnõueteta.

Mis siin veel passida?

OlyBet Kasiino pakub koheseid sissemakseid ja väljamakseid läbi järgnevate maksemeetodite:

Tervitusboonus 200% kuni €100 + 600 tasuta spinni
VÕTA BOONUS