Paf Kasiino Logo
  • www.paf.ee
  • Omanik: PAF Group Casinos
  • Asutatud: Jun. 1999
  • Pakkujad: NetEnt, Microgaming, Evolution Gaming, Genesis Gaming, Booming Games, Paf, NYX Gaming, Quickfire by Microgaming, Play’n GO

Külaste veebilehte

Loe ülevaadet

Kampaania on lõppenud

jacks or better double up

Jacks or Better Double Up

Võta 150 tasuta mänguvooru “Jacks or Better” videopokkeris

paf kasiino jacks or better

Paf kasiino on kõige mitmekülgsem mänguportaal, sest lisaks tasuta spinnidele slottidel saad pidevalt auhindu ka lauamängudel, videopokkeris ja live-kasiinos. Alusta kevadet 150 tasuta mänguvooruga popil “Jacks or Better” videopokkeri mängul ja võid kiirelt rahajoad jooksma panna.

Tasuta spinnide saamiseks mängi kampaania perioodil alates 18. märtsist kella 10:00-st kuni 24. märtsi kella 23:59ni just sellelsamal “Jacks or Better” mängul. Tee panuseid 20€ eest, saad 10 tasuta mänguvooru. Panusta 40€ eest, saad 40 tasuta vooru ja 100€ panuste eest mängid ka kasiino kulu 100 korda.

Pane tähele, et 40 tasuta mänguvooru saamiseks pead esmalt tegema panuseid 20€ eest ja ära kasutama 10 tasuta mänguvooru, seejärel saad teha 40€ panuseid, et saada 40 tasuta vooru ja seejärel omakorda 100 vooru, et teenida omale 100 mängukorda lisaks.

Iga tasuta mänguvooru väärtus on 0.10 eurot ja tasuta mänguvoorudest teenitud võidud makstakse välja pärisrahas ilma läbimängimise nõudeta.

Paf Kasiino pakub koheseid sissemakseid ja väljamakseid läbi järgnevate maksemeetodite:

50 tasuta keerutust
€10 pärisraha lisaks
VÕTA BOONUS

Loe veel põnevaid uudiseid, et viia oma panustamine hoopis uuele tasemele: