Ninja Kasiino Logo
  • Pakkujad: NetEnt, Play’n GO, Yggdrasil Gaming, Microgaming, Ezugi, Evolution Gaming

Külaste veebilehte

Loe ülevaadet

Kampaania on lõppenud

Võida Yggdrasil mängudel 400€ puhtalt kätte!

ninja kasiino yggdrasil slottid

Ninja kasiino on võitmas Eestis järjest enam populaarsust ja seda just mängimise alustamise lihtsusele ja probleemide korral kiirete lahenduste pakkumisele. Väiksemat rolli ei mängi ka tulusad kampaaniapakkumised, kus ära jagatakse peamiselt ainult pärisraha ilma läbimängimise nõueteta.

Nüüd on lahti läinud uus ja äge Yggdrasil-nimelise mängutootja slottidele keskenduv missiooniralli, millel viis edukamat jagavad ära 1000€ pärisraha. Täida kolm missiooni kõige väiksema keerutuste arvuga ja 400€ esikohapreemia on sinu! Kuidas see siis täpselt käib?

Panusta kampaania perioodil vahemikus 13. maist 16. mai kella 22:59ni mängudel Big Blox, Fruitoids ja Gem Rocks. Esimesel pead mänguväljal moodustama vähemalt kaheksast sümbolist koosneva suure ploki. Fruitoids puuviljamängul tuleb ühe spinniga aktiveerida 3 x kordajat ja Gem Rocks tahab, et aktiveeriksid 3×3 positsioone katva koletise.

big blox slot screen small fruitoids slot screen small gem rocks slot screen small

Kampaania edetabelis läheb kirja spinnide arv, mille kulutasid missioonide täitmiseks ning see määrab ka sinu edetabelikoha. Missioone võid proovida täita mistahes arvu kordi, kuid edetabelis läheb arvesse ainult üks ja kõige parem tulemus. Kõik rahalised auhinnad kantakse mängijate kontodele pärisrahas ilma läbimängimise nõudeta.


Mine kampaania lehele: https://www.ninjacasino.com/ee/pakkumised

Ninja Kasiino pakub koheseid sissemakseid ja väljamakseid läbi järgnevate maksemeetodite:

UUS KASIINO!
Boonused ja tasuta spinnid iga päev!
VÕTA BOONUS
Loe veel põnevaid uudiseid, et viia oma panustamine hoopis uuele tasemele: