Võida VIP-reis NBA-mängule Londonisse

betsafe spordiennustus nba

BetSafe endise nimega Triobet on Eesti spordiennustuse üks teerajajaid. Peale globaalse haardega Betsafe brändiga liitumist on Triobetist saanud aga hoopis trendikam ja kaasaegsema sisuga spordiennustuse portaal, millel panustades võid võita eksklusiivseid auhinnareise maailma spordi tippsündmustele.

Kui Betsafe’i üks suurtoetajaid on Manchester City ja aeg-ajalt korraldatakse reise Inglismaale Etihadi staadionile, siis sel korral saavad oma võimaluse kossusõbrad. Olgem ausad, kellele ei meeldiks NBA? Tegemist on Ameerika korvapalli eliitliigaga, kuhu on koondunud parimad mängijad üle kogu maailma. Nüüd saavad spordisõbrad Betsafe’is võimaluse lennata Londonisse O2 Areenile Washington Wizardsi ja New York Knicksi kossulahingut oma silmaga vaatama. Tegemist on VIP-reisiga, mis tähendab, et mängu jälgid VIP-loožist ja saad külastada ka VIP-ruumi.

Kampaania peaauhinna teenimiseks tuleb sul teha panuseid minimaalse koefitsiendiga 1.2 või kõrgem. Iga panustatud euro eest teenib mängija 1 punkti edetabelisse ning kampaania perioodil 12.11.2018 00:01 (CET) kuni 12.12.2018 23:59 (CET) enim punkte teeninud mängija saabki omale peaauhinna.

Kohtadel 2.-15 lõpetanud mängijad saavad omale spordiboonuse väärtuses 100-250€ olenevalt edetabelikohast. Enne väljamakse tegemist tuleb saadud boonus spordiennustuses vähemalt kolm korda läbi mängida, sealjuures peavad panused olema tehtud koefitsiendiga 1.2 või kõrgem.

BetSafe Spordiennustus pakub koheseid sissemakseid ja väljamakseid läbi järgnevate maksemeetodite:

Liitudes saad €100 väärtuses tasuta panuseid
VÕTA BOONUS