Optibet Spordiennustus Logo

Külaste veebilehte

Loe ülevaadet

Kampaania on lõppenud

Võida VIP-reis Meistrite Liiga finaali vaatama

optibet champions league final tickets

Optibet on Eesti üks kasutajasõbralikemaid mänguportaale, millel naudid nii kasiinolõbu, kui ka mugavat spordi peale panustamist. Iga tehtud panuse eest saad lojaalsuspunkte ja ka väljamaksed toimuvad tunduvalt kiiremini kui mõneski teises Eesti mänguportaalis. Mis aga teevad iga kasiino eriliseks on muidugi boonuspakkumised ja võimalus võita suurelt.

Nüüd on Optibet välja tulnud aga tõelise maiuspalaga iga spordisõbra jaoks. Meistrite Liigas on sellel hooajal mitu suurt vaala juba välja langenud ja tihe konkurents kruvib põnevust aina juurde. See, kes tõstab kevadel karika pea kohale selgub sellel kevadel Madridis ja just sinul on võimalus seda kõike oma silmaga näha!

Alusta rännakut finaali 5€ riskivaba panusega kõigest 10€ sissemakse eest. Tee sissemakse vahemikus 18.03.19 00:00-st kuni 16.05.19 23:59ni kasutades boonuskoodi “CL19” ja saad ühel korral proovida panuse teha riskivabalt. Riskivaba panust võid kasutada mistahes spordi peale panuse tegemiseks, mille koefitsient ei ületa 5.0.

Kui riskivaba panus ära kasutatud, siis tee eelnimetatud kampaania perioodil vähemalt 50€ pärisraha eest panuseid ja saad ühe pileti kampaania lõpuloosi. Lisaks Meistrite Liiga finaalpiletitele loositakse välja veel 50 lisaauhinda, mille hulka kuuluvad iPhone Xs, Xbox One S, 600 pärisraha ja hulgaliselt riskivabu panuseid. Loosipileteid võid koguda mistahes arvu, et suurenda oma võiduvõimalusi.

Pane tähele, et lõpuloosis osalemiseks lähevad arvesse ainult panused, mille minimaalne koefitsient on 1.3 või kõrgem.

Optibet Spordiennustus pakub koheseid sissemakseid ja väljamakseid läbi järgnevate maksemeetodite:

€30 riskivaba panus ilma läbimängimise nõudeta!
100% tervitusboonus kuni €100
VÕTA BOONUS
Loe veel põnevaid uudiseid, et viia oma panustamine hoopis uuele tasemele: