Võida VIP reis Manchester United vs Brighton jalkamatšile

betsafe dream trip stars kampaania

Inglise jalgpall on tuntud jõulisuse ja kompromissitu võitluse poolest, kuid samal ajal mängivad saareriigis ka äärmiselt tehnilised vutiässad üle kogu maailma. Manchester United ei ole viimastel hooaegadel näidanud oma parimat minekut, kuid nüüd on neil uue peatreeneri all hea võimalus ennast tõestama hakata. Põnevus kasvab ja ka Betsafe spordisõbrad ei jää megamatšidest kõrvale. Tahad ManU mängu oma silmaga näha?

Vahemikus 25. septembrist 23. oktoobri kella 23:59 peetakse Betsafe’is maha vägev sporditurniir, et välja selgitada kõige tegijam panuseekspert, kes koos kaaslasega mängule lähebki! Tegelikult ei pea olema mingi oraakel, et edetabeli tippu rühkida vaid parimad auhinnad saavad need, kes teevad enim panuseid.

Iga mängu pandud 1€ eest spordiennustuses saad ühe punkti kampaania edetabelisse. Kui jõuad TOP15 hulka, saad igal juhul boonusraha või kui tuled esimeseks, lendadki just sina kaaslasega Manchesteri kodustaadionile Old Traffordile.

manchester united old trafford

Pane tähele, et punktide kogumiseks peab tehtud panuste koefitsient jääma vahemikku 1,5 kuni 10. Kõik teenitud spordiboonused tuleb enne väljamakse tegemist spordiennustuses minimaalse koefitsiendiga 1,5 või kõrgem vähemalt kolmel korral läbi mängida.

Kampaanias saavad osaleda ainult Betsafe Stars Club liikmed, keda on isiklikult staaride klubisse kutsutud. Kui sa veel klubisse ei kuulu, siis jätka spordi peale panustamist ja võid kutse saada õige pea.


Mine kampaania lehele: https://www.betsafe.ee/et/pakkumised/dream-trip-stars

BetSafe Spordiennustus pakub koheseid sissemakseid ja väljamakseid läbi järgnevate maksemeetodite:

Liitudes saad €100 väärtuses tasuta panuseid
Võta boonus
Loe veel põnevaid uudiseid, et viia oma panustamine hoopis uuele tasemele: