Optibet Spordiennustus Logo

Külaste veebilehte

Loe ülevaadet

Võida VIP-piletid Eesti Laulu finaali!

optibet kasiino eesti laul panused-big

Eestlased on laulurahvas ja iga-aastane Eesti Laul on koht, kus kõigi lemmikud ja uued talendid saavad ennast näidata. Kas arvad, et võidab keegi uus või taaskord keegi rahva vanadest lemmikutest? Lauluvõistluse võitja ennustamine on ehk isegi raskem kui spordivõistluse võitja ära ärvamine, kuid kui tead, kes on parim, ära enam oota!

Optibet ei ole ainult spordiennustuse portaal vaid pakutakse ka paljusid teisi rahva meeli erutavaid sündmusi nagu Eurovisioon seda just on! Tee kohe 10€ sissemakse, panusta oma soosiku peale vähemalt 10€ ja saad kohe kaks 5€ riskivaba panust! Kui täidad eelnimetatud tingimused, saad lisaks riskivabadele panustele võimaluse osaleda kampaania lõpuloosis, kus auhinnaks kaks VIP-piletikomplekti Eesti Laul 2019 finaali! Miks mitte sellel aastal proovida midagi uut!

*VIP-pakett sisaldab sissepääsu ja istekohti kahele Saku Suurhalli Eesti Laulu finaali ja rikkalikku õhtusööki Saku Suurhalli restoranis.

Pane tähele, et sissemakse ja kvalifitseeruva panuse pead tegema kampaania perioodil 31.01.19 00:00 kuni 14.02.19 23:59. Vähemalt 10€ sissemakse peab olema tehtud kasutades boonuskoodi “EESTILAUL“. Kvalifitseeruv 10€ panus võib olla tehtud mistahes “Eesti Laul” kategooria sündmuse peale.

- kampaanias lähevad arvesse kõik panusetüübid üksikpanus, mitmikpanus jne.);
- välja teenitud riskivabu panuseid saavad mängijad kasutada mistahes spordisündmuste peale panuste tegemiseks maksimaalse koefitsiendiga 5.0;
- riskivaba panuse peab mängija tegema oma raha eest, kuid kui kaotad riskivaba panuse, saad tehtud panuse väärtuse tagasi täies ulatuses ilma läbimängimise nõudeta;

Optibet Spordiennustus pakub koheseid sissemakseid ja väljamakseid läbi järgnevate maksemeetodite:

€30 riskivaba panus ilma läbimängimise nõudeta!
100% tervitusboonus kuni €100
VÕTA BOONUS