Ninja Kasiino Logo
  • Pakkujad: NetEnt, Play’n GO, Yggdrasil Gaming, Microgaming, Ezugi, Evolution Gaming

Külaste veebilehte

Loe ülevaadet

Kampaania on lõppenud

Võida unistuste reis New Yorki NBA ja NHL mängudele

ninja kasiino nhl nba ticket

Ninja Online Kasiinos ollakse täiega Ameerika lainel ja kui alles tuldi välja Hawaii reisi pakkumisega, siis nüüd saavad kõik spordihullud võita ka reisi New Yorki linna tipptiimide Rangersi ja Knicksi mänge vaatama!

Alles see oli, kui Ninja Casino avas uksed Eesti mängijatele ja juba tehakse selliseid diile, et hoia ja keela! Ahvatlevaid pakkumisi tuleb üksteise järel ja tundub, et on ainult aja küsimus, kui Ninjadest saavad eestlaste absoluutsed lemmikud!

NetEnt mängud on praegu eriti kuumad, sest kui teed perioodil 25. veebruarist 3. märtsini kvalifitseeruvatel mängudel vähemalt 50€ eest panuseid, osaledki luksusliku reisi loosis maailma kõige eksklusiivsemasse linna New Yorki! Lisaks peaauhinnale loositakse kõigi kvalifitseerunud mängijate vahel välja 1000 € väärtuses raha ja 1000 tasuta spinni.

Kuidas siis auhindu saada? Panusta eelnimetatud kampaania perioodil “Jack Hammer”, “Jack Hammer 2”, “Drive: Multiplier Mayhem” ja “Swipe & Roll” mänguautomaatidel, kogu loosipileteid ja looda, et õnn naeratab just sulle! Mida rohkem mängid, seda suurem on sinu võimalus auhindu saada, sest kogutavatele loosipiletitele limiit puudub.

Ninja Kasiino pakub koheseid sissemakseid ja väljamakseid läbi järgnevate maksemeetodite:

UUS KASIINO!
Boonused ja tasuta spinnid iga päev!
VÕTA BOONUS