Võida Unibetis iga päev 1500€

unibet kasiino daily tournaments

Unibet kasiino sai alguse spordientusiastide eestvedamisel, kes soovisid oma teadmisi ja rõõmu jagada kõigi mängusõpradega. Peagi kasvas see Euroopa ja ka maailma üheks suurimaks kasiino-ja spordiennustuse teenuseid pakkuvaks ettevõtteks, mis nüüd kannab Kindred Group nime.

Veebruarikuu võib olla külmem kui kõik teised kuud, kuid seda lõbusam on adrenaliini üleval hoida alati põnevatele kasiinomängudel. Kui sulle meeldivad Play’n Go slotid, siis Unibetis saad terve veebruari jooksul iga päev võita 1500€. Tegu on Kindred Group brändiülese kampaaniaga, mis tähendab, et auhinnad jagunevad nii Unibeti, Maria Casino kui ka teiste Kindred Group brändi mängijate vahel. See aga ei tähenda, et sa ei võiks suurt raha võita isegi kasvõi ainult üheainsa spinniga. Jah- õnne peab olema, sest iga päev teenivad rahapreemia ainult parima ühtlustatud panusega teenitud võidu saanud mängijad. See tähendab, et võid mängida ka väikeste panustega. Edukad on need, kes teenivad võimalikult väikese panusega võimalikult suure võidu.

Iga päev jagatakse 50 edukama mängija vahel ära 5000€ väärtuses raha, millel puudub läbimängimise nõue. Iga päev jagatakse raha ära erinevatel populaarsetel mängudel nagu Viking Runecraft, Rise of Olympus, Moon Princess ja Book of Dead, seega hoia silm peal Unibeti kampaaniate lehel, et teada saad, mis mängu tuleb mängida.

Pane tähele, et arvesse lähevad ainult pärisraha eest tehtud vähemalt 0.20€ või suuremad panused.

Unibet Kasiino pakub koheseid sissemakseid ja väljamakseid läbi järgnevate maksemeetodite:

5 tasuta keerutust
100% kuni €100 + 5 tasuta spinni + €4000 turniiri pilet
Võta boonus