Võida Unibetis 3000€ puhtalt kätte

unibet kasiino divine dreams

Lisaks sellele, et Unibet on Euroopa ja ka üks maailma suurimaid ja tunnustatumaid spordiportaale, leiab sellel palju põnevat ka slotimängude sõber. Igal kuul pakutakse oma mängijatele mitut väga ahvatleva auhinnafondiga turniiri. Kuigi tegemist on brändiüleste kampaaniatega, mis tähendab, et osaleda saavad ka Unibeti omanikfirma Kindred teiste brändide mängijad, siis vahel piisab kõigest ühest õnnelikust spinnist, mis lennutab su edetabeli tippu ja tagab kopsaka sularahapreemia!

Uuel aastal ei ole enam miski endine ning ka Unibeti kasiinomängude valikusse on lisandunud müstiliselt hea ja pisut salapärane “Divine Dreams” slotimäng. Tegemist ei ole mingi tavalise mänguautomaadiga vaid tasuta spinnide voor ja müstilised võidukordajad võivad täiesti ootamatult su elu tundmatuseni muuta. Selleks tuleb sul kampaania perioodi 14.01 kella 00.00-st kuni 20.01 kella 23.59ni “Divine Dreams” slotil saavutada suurim ühtlustatud panusega võit.

divine dreams slot screen

Tähista uut aastat 20 000€ auhinnafondiga “Õnneliku Keerutuse Turniiril” ja võida üks 200-st rahapreemiast. Esikoht paneb tasku 3000€ sulas. Nagu juba öeldud on edukad need, kes saavutavad parima ühtlustatud panusega võidu, mis tähendab, et võidusumma väärtust võrreldakse tehtud panuse summaga. Näiteks kui teed 100€ panuse ja võidad 1000€ on sinu võit 10-kordne tehtud panuse väärtus. Kui panustad 0.50€ ja võidad 100€, oled tehtud panuse tagasi saanud 200 kordselt. Edetabelis hõivab kõrgema koha mängija, kes saab oma panuse tagasi rohkema kordselt.

Arvesse lähevad ainult pärisraha eest tehtud panused, mis on tehtud mängus “Divine Dreams” ja on väärt vähemalt 0.20€. Kõik rahaauhinnad kantakse mängijate kontole pärisrahas ilma läbimängimise nõudeta.

Unibet Kasiino pakub koheseid sissemakseid ja väljamakseid läbi järgnevate maksemeetodite:

5 tasuta keerutust
100% kuni €100 + 5 tasuta spinni + €4000 turniiri pilet
Võta boonus