Võida Unibeti uuel “Chicken Fox” slotil 3000€ puhtalt kätte

unibet kasiino chicken fox

Chicken Fox” on Lightning Box nimelise mängulooja uus mänguautomaat, mis tutvustab linnavurledele farmielu ja näitab, et põline rikas on ikka maapoiss. Tasuta spinnide voor ja võidukordajad teevad mängu eriti põnevaks ja Wild-asendussümboliks on Foxy Fox ikoon.

Unibeti uus 20 000€ auhinnafondiga slotiturniir pakub võimalust võita peaauhind 3000€, kui saad “Chicken Fox” slotil parima ühtlustatud panusega võidu. See tähendab, et sa ei pea panustama suurelt, et võita suurelt. Keeruta lihtsalt uuel “Chicken Fox” slotil, naudi boonuseid ja tasuta spinne ning looda heale õnnele.

Pane tähele, et kampaanias lähevad arvesse ainult 0.20€ või suuremad panused, mis on tehtud kampaania perioodil 4. veebruarist kuni 11. veebruari kella 00.59ni “Chicken Fox” mänguautomaadil. 20 000€ auhinnafond jagatakse ära kõigi suurima ühtlustatud panusega võidu saanud 200 mängija vahel ning saadud rahapreemiatele läbimängimise nõuet ei ole. Suurim ühtlustatud panusega võit tähendab, et mängija saavutab võimalikult väikese panusega võimalikult suure võidu.

Arvesse lähevad ainult pärisraha eest tehtud panused.

Unibet Kasiino pakub koheseid sissemakseid ja väljamakseid läbi järgnevate maksemeetodite:

5 tasuta keerutust
100% kuni €100 + 5 tasuta spinni + €4000 turniiri pilet
Võta boonus