Võida Unibet kasiinos 5000€ puhtalt kätte

unibet kasiino the shadow order

Unibet kasiinos on välja tulnud uus mäng Push Gaming-nimeliselt kasiinomängude tootjalt. Mängu nimeks on “The Shadow Order” sellel on viis rullikut ning see kasutab langevate sümbolite tehnoloogiat. Slotil mängimise teevad huvitavaks peidetud tegelaskujud ning tulus tasuta spinnide boonusvoor.

Tahad saada osa Unibeti 20 000€ väärtuses sularahapreemiatest? Siis avagi kohe seesama “The Shadow Order” mäng ja mängi vähemalt 20 mänguvooru minimaalse panusega 20 senti spinni kohta. Kui see tehtud, oled omale igal juhul juba garanteerinud 10 tasuta spinni samasse mängu. Kui võidad spinnidega raha, tuleb see enne väljamakse tegemist kasiinos vähemalt 25 korral läbi mängida.

the shadow order slot screen

Turniiri 20 000€ väärtuses rahaauhinnad lähevad jagamisele aga nende mängijate vahel, kes saavutavad “The Shadow Order” mängul 20 mänguvooru jooksul kõrgeima ühtlustatud panusega võidu. Mida see tähendab? See tähendab, et sinu võidusumma on võrreldes tehtud panuse väärtusega kõigist kampaanias osalenud mängijatest kõige suurem. Kuna tegemist on brändiülese kampaaniaga, saavad kampaanias osaleda lisaks Unibeti mängijatele ka teiste Kindred Groupi kuuluvate kasiinode mängijad.

Pane tähele, et kampaania kestab 2. maist kuni 9. mai kella 00.59ni ning arvesse lähevad ainult sellel ajavahemikul pärisraha eest tehtud panused “The Shadow Order” slotimängul. 20 000€ auhinnafond läheb jagamisele 400 suurima ühtlustatud panusega võidu saavutanud mängija vahel.


Mine kampaania lehele: https://www.unibet.ee/promotions/casino-promotions/shadow-order

Unibet Kasiino pakub koheseid sissemakseid ja väljamakseid läbi järgnevate maksemeetodite:

5 tasuta keerutust
100% kuni €100 + 5 tasuta spinni + €4000 turniiri pilet
Võta boonus
Loe veel põnevaid uudiseid, et viia oma panustamine hoopis uuele tasemele: