Võida tasuta spinne Starburst ja Starburst Touch slottidel

optibet kasiino starburst promo

Kindlasti oled kuulnud NetEnt mängulooja kõige kuulsamast mänguautomaadist “Starburst”. Tegemist on kahtlemata legendaarse slotikaga, mille eredalt helkivad teemantid ja muud vääriskivid rullikutel panevad silma särama igaühel. Mängul on võimalus võita ka hiiglaslik jackpotipreemia!

Kui mängid “Starburst” ja “Starburst Touch” slotte Optibet kasiinos kampaania perioodil 13. maist 30. juuni kella 23:59ni, saad osa tõeliselt lõbusast sloti-ja tasuta spinnide trallist. Kampaania keskmes on termomeeter, millel tõuseb temperatuur ainult siis, kui mängid Starburst ja Starburst Touch mänge. Ja kuidas auhindu saada?

optibet kasiino starburst promo tase

Kui eelnimetatud mängudel tehakse piisav arv panuseid, kerkib termomeetri näit järgmise tasemeni ja just siis läheb jagamisele hulk tasuta spinne. Kokku on tasemeid kümme ning kampaanias läheb jagamisele 1000 tasuta spinni. Selleks, et mitte spinnidest ilma jääda, peab sul olema arvutis või telefonis avatud mistahes NetEnt-mängulooja slott just sel hetkel kui termomeetri mõõdik jõuab järgmise “verstapostini” (tasemeni). Tasuta spinnid jagatakse kõigi aktiivsete mängijate vahel välja juhuslikult ja neid saab kasutada nii Starburst kui ka Starburst Touch mängudel.


Mine kampaania lehele: https://www.optibet.ee/et/kampaaniad/kasiino/starburst-celebration/

Optibet Kasiino pakub koheseid sissemakseid ja väljamakseid läbi järgnevate maksemeetodite:

Eksklusiivne boonus
100 tasuta spinnid
Võta boonus
Loe veel põnevaid uudiseid, et viia oma panustamine hoopis uuele tasemele: