Chanz Kasiino Logo
  • www.chanz.ee
  • Omanik: Dreambox Games OÜ
  • Asutatud: Jun. 2015
  • Pakkujad: NetEnt, Microgaming, Yggdrasil Gaming, Pragmatic Play, Thunderkick, Big Time Gaming (BTG), All Wilds, Magnet Gaming

Külaste veebilehte

Loe ülevaadet

Võida reis Suurbritaania pealinnasse Chanz Kasiinoga!

chanz kasiino london trip

Kuni 24 augustini sul on võimalik koguda Chanz Kasiinos erinevad märgid. Need märgid on peidetud erinevatesse kohtadesse. Päeva jooksul sul on võimalik koguda kuni 8 märke.

Selleks, et osaleda pealoosimises ja võita reis Londonisse 2 000 eur väärtuses, pead koguma vähemalt 24 märki kampaania perioodi jooksul. 24 kogutud märgete eest saad ühe pileti peaauhinna loosimisele. Lisaks reisile, loosile läheb ka 5×100 tasuta spinne võitja väljavalitud mängule. Igapäevaselt boonusena sul on võimalik leida kuni 3 tasuta keerutuste märki või sõbramärki, millega on võimalik jagada 10 tasuta keerutust tuttavaga. Eriti õnnelikud mängijad võivad leida Super Chanz märki, mis annab leidjale 50 tasuta spinne!

Hea uudis on selles, et tasuta spinnide eest saadud võidud ei nõua läbimängimist! Tasuta keerutuste märgid on saadaval siis, kui oled teinud kampaania jooksul või nädal enne vähemalt 10 eur sissemakset enda kontole.

Chanz Kasiino pakub koheseid sissemakseid ja väljamakseid läbi järgnevate maksemeetodite:

Tervituspakket: Boonused kuni €100 ja 300 tasuta spinni
VÕTA BOONUS