BetSafe Spordiennustus Logo

Külaste veebilehte

Loe ülevaadet

Kampaania lõpuni on jäänud:

00
Päeva
00
Tundi
00
Minutit
00
Sekundit

Võida Rally Estonia VIP pakett kahele!

betsafe kasiino wrc rally 10 kampaania

Septembri alguses toimuv WRC Rally Estonia on Eesti rallimaailma vaieldamatult läbi aegade suursündmus. Kui tahad maailma kiiremaid võidusõitjaid oma silmaga näha, mängi Betsafe’is ja võid lihtsa vaevaga saada VIP-paketi omanikuks!

Megaauhinna tagamiseks panusta spordiennustuses või mängi kasiinos ja kogu punkte kampaania edetabelisse. Iga mängu pandud 100 euro eest spordiennustuses teenib mängija ühe punkti kampaania edetabelisse. Kasiinosõbrad saavad samuti punkti iga mängu pandud 100 euro eest.

Pane tähele, et enne mängima hakkamist tuleb kindlasti kampaaniaga liituda. Ainult nii lähevad tehtud panused edetabeli arvestuses arvesse. Spordipanuste puhul lähevad arvesse ainult panused, mille koefitsient on 1,3 või kõrgem.

betsafe wrc rally estonia 2020

Kui tunned, et edetabeli rebimine pole sinu jaoks, on võimalus VIP-pakette võita ka loosi teel. Selleks peab natuke rohkem õnne olema, kuid eesmärk on täiesti saavutatav! Kvalifitseerunud mängijate vahel loositakse välja kolm WRC ralli VIP-paketti kahele.

Loosipileti saad iga kord, kuid võidad vähemalt 10€ väärtuses tehtud panuse(min. koef. 1,5 või kõrgem). Kasiinos saab loosipileti iga mängu pandud 200 euro eest. Mida rohkem pileteid korjad, seda suuremad on võiduvõimalused!


Mine kampaania lehele: https://www.betsafe.ee/et/pakkumised/wrc-eesti/

BetSafe Spordiennustus pakub koheseid sissemakseid ja väljamakseid läbi järgnevate maksemeetodite:

UUENDATUD TERVITUS SUPERPAKKUMINE
Uue mängija boonus 100% kuni 200€
Võta boonus
Loe veel põnevaid uudiseid, et viia oma panustamine hoopis uuele tasemele: