Võida pääse MPN Poker Tour etapile Tallinnas!

olybet poker mpn tallinn

2019. aastal toimub Microgaming pokkerivõrgu pokkeriturnee MPN Poker Tour avaetapp meie oma koduses Tallinnas! 24.-27. jaanuaril saavad nii profid kui muidu pokkerifännid oma oskusi proovile panna pealinna eksklusiivseimas Hilton Tallinn Park hotellis ja Olympic Park Casinos.

Pokkerifestivali peasündmus on 550€ sisseostuga põhiturniir, mille garanteeritud auhinnafond 200 000€! Lisaks põhiturniirile toimub festivali jooksul mitu väiksemat turniiri ja iga päev saab mängida ka rahalauades.

Tahad tunda maailma tipp-pokkeri hõngu? OlyBetis saad kõigest 1€ sisseostuga satelliitturniiridel võita 1500€ paketi või 550€ põhiturniiri pääsme. Iga pühapäeva õhtustel satelliitidel jagatakse ära garanteeritult 5 paketti, igal esmaspäeval 1 pakett. Kolmapäeiti ja reedeti toimub kvalifikatsioon põhiturniiri piletile.

olybet poker mpn tallinn satellites

Iga päev kell 20 ja pühapäeval kell 19 toimub OlyBeti mängijatele mõeldud satikas – “MPNPT €200 Ticket Satellite (OlyBet Special)”. Selle turniiri sisseostuks saab kasutada OlyBet Poker Series 22€ piletit ja võita nii 200€ pilet MPNPT paketi kvalifikatsioonile. 22€ piletini saab omale teenida OlyBet Poker Series igapäevastel freerollidel.

- festivali paketti või põhiturniiri piletit saab osta ka raha eest või kasutades OlyBet kasiino lojaalsuspunkte
- auhindadele saab kvalifitseeruda ka mitu korda. Mitme põhiturniiri pääsme võitmisel saab neid kasutada re-entry tegemiseks või paketi mitmekordsel võitmisel järgmisel etapil osalemiseks

OlyBet Kasiino pakub koheseid sissemakseid ja väljamakseid läbi järgnevate maksemeetodite:

Tervitusboonus 200% kuni €100 + 600 tasuta spinni
Võta boonus