Unibet Spordiennustus Logo

Külaste veebilehte

Loe ülevaadet

Võida osa 10 000€ Euroopa jalkajackpotist

unibet spordiennustus champions league

Unibet ei ole Eesti spordisõbra jaoks ammu enam uus nimi, kuid põnevate ja tasuvate pakkumistega hoitakse ennast alati pildid. Tegemist on Euroopa ja ka ühe maailma suurema spordipanustamise ja kasiinomängude portaaliga ning enamik kampaaniaid on nii võimsad, et konkurendid jäetakse lihtsalt kaugele seljataha.

Selle nädala UEFA Meistrite Liiga ja Euroopa Liiga mängudki muudab Unibet märksa huvitavamaks, kui kõik mängude peale vähemalt 5€ panustanud mängijad osalevad hiiglasliku 10 000€ auhinnaloosis. Ainuke tingimus ongi, et panus tuleb teha just 5.-st kuni 8. novembrini sellel nädalal toimuvate UEFA Meistrite Liiga/Euroopa Liiga mängude peale. Tehtud panuse eest saadki pääsme Unibeti Euroopa jalgpalli suurloosimisele, kus loositakse välja 10×1000€.

Põnevaid mänge on sellel nädalal küllaga ning lisaks jalkaadrenaliinile miks mitte osaleda ka jackpotiloosis? Peale kampaaniaperiood lõppu saavad 10 kvalifitseerunud mängijat igaüks 1000€ puhtalt kätte. Ja nii igal nädalal!

Pane tähele, et tehtud vähemalt 5€ panus võib olla tehtud nii mängude ajal kui ka mängude eelselt. Kampaanias lähevad arvesse nii üksik- kui ka kombopanused ning tehtud panustele ei ole minimaalse koefitsiendi nõuet.

Unibet Spordiennustus pakub koheseid sissemakseid ja väljamakseid läbi järgnevate maksemeetodite:

Tee mobiilil ennustus ja saa €10 riskivaba ennustus!
VÕTA BOONUS