Nutz Kasiino Logo

Külaste veebilehte

Loe ülevaadet

Kampaania lõpuni on jäänud:

00
Päeva
00
Tundi
00
Minutit
00
Sekundit

Võida Nutz kasiino mängudel PS5 või raha

nutz kasiino play station 5 kampaania

Nutz kasiino on osa suurest Enlabs meelelahutuskontsernist ning on näha, et Eesti turule sisenemisega on neil tõsi taga. Uusi kampaaniaid tuleb lademetes ja lausa igal nädalal. Juulikuu on pühendatud slottidele ja live kasiino mängudele. Proovi ise kätt valitud lemmikutel ning võid võita tutika PlayStation 5!

Osalemiseks pole vaja isegi pakkumisega liituda. Lihtsalt proovi õnne slottidel, live kasiinos, lauamängudel või Betgames kategooria mängudel. Kogu punkte ja loosipileteid ning võidki uhke tehnikavidina omanikuks saada. Maksimaalselt võid kampaania jooksul teenida kuni 100 loosipiletit.

Pane tähele, et kampaania periood on 9. juulist 8. augusti kella 23:59. Mida rohkem mängid, seda enam punkte saad ja paremad võimalused peapreemia omale haarata. Playstationi asemel saad valida ka 300 eurot sulas. Jälgi oma edenemist Nutz kampaaniate lehel spetsiaalsel mõõdikul.

nutz kasiino play station 5 sammud

Punktide arvestus on tegelikult väga lihtne: slottidel ja Betgames kategooria mängudel tehtud 10 euro väärtuses panuste eest saad ühe punkti. Live kasiinos ja lauamängudel saad punkti vähemalt 30 euro väärtuses tehtud panuste eest.

Oled uus mängija? Siis saad punkte samadel tingimustel kaks korda rohkem!


Mine kampaania lehele: https://www.nutz.ee/promotion/win-a-playstation-5/

Nutz Kasiino pakub koheseid sissemakseid ja väljamakseid läbi järgnevate maksemeetodite:

Uus kasiino!
Tervitusboonus 200% kuni €100 + 50 WinSpinni
Võta boonus
Loe veel põnevaid uudiseid, et viia oma panustamine hoopis uuele tasemele: