Võida “Narcos” slotil kodukino, raha ja 2200 tasuta spinni!

olybet kasiino narcos slot

Kauaoodatud “Narcos” slotimäng on valmis saanud ja rõõmustab mängijaid alates 23. maist 2019. Samanimelisel teleseriaalil põhinev slotikas toob sinuni Kolombia narkoparuni Pablo Escobari igapäevaelu ja kõige äkilisemad episoodid. Kuna tegemist on äärmiselt volatiilse mänguga, tähendab see seda, et võid võita suurelt, aga pikalt ka täiesti “kuival” olla.

Olybet Kasiino teeb uue mängu puhul omalt poolt diili: mängi “Narcos” slotil ja osaled 4000€ väärtuses kodukino ning 500€ pärisraha loosis. Kampaania algab aga “soojendusdiiliga”, kui 20.-22. maini võid teenida 20 tasuta spinni. Selleks tuleb teha vähemalt 10€ sissemakse ja panustada mistahes kasiinomängudel 100€ eest. Jagamisele läheb kolm 20 tasuta spinni komplekti.

Perioodil 24. maist 13. juunini toimub kampaania põhimöll, kui võid iga päev saada 100 tasuta spinni. Mida selleks teha? Panusta “Narcos” slotil vähemalt 20€ eest, ava seejärel mäng uuesti ja keeruta Õnneratast. Õnnerattal võid iga päev saada 5 kuni 100 tasuta spinni!

Kampaania suur lõpuloos toimub 14. juunil ja osalevad kõik, kes tegid kampaania jooksul “Narcos” slotil vähemalt 20€ eest panuseid. Mida rohkema raha eest panustad, seda rohkem loosipileteid kogud ja seda suuremad on võidušansid. Auhinnad? 65- tolline kodukino väärtuses 4000€ ja 50 x 10€ pärisraha.


Mine kampaania lehele: https://promo.olybet.ee/kampaaniad/narcos-free-spins-and-cash-prizes

OlyBet Kasiino pakub koheseid sissemakseid ja väljamakseid läbi järgnevate maksemeetodite:

Tervitusboonus 200% kuni €100 + 600 tasuta spinni
Võta boonus
Loe veel põnevaid uudiseid, et viia oma panustamine hoopis uuele tasemele: