Võida Mercy of the Gods slotil kuni 150 superspinni

ninja kasiino mercy of the gods kampaania

Ninja kasiinos on praegu käimas mitu tõeliselt vinget ja mängija jaoks äärmiselt tulusat kampaaniadiili. Võid hea õnne korral võita nii tasuta spinne live-ruleti laudadel kui ka täiesti uhiuue Mercedes-Benz luksusauto.

Kuid sellest pole veel küllalt, sest kuni 14. juulini saad “Mercy of the Gods“ mängul tasku pista ka kuni 150 Superspinni, sealjuures iga tasuta keerutuse väärtus on koguni 1€! Ja nagu ikka ninjadega- kõik võidud võid omale jätta ilma läbimängimise nõudeta.

Kuidas see siis käib? Mängi kohe uut “Mercy of the Gods” Egiptuse-teemalist slotimängu, tee nõutud arv keerutusi ja aktiveerid Super õnneratta, millel võimalik võita 5, 10, 15, 20, 30 ja 50 Superspinni.

Kampaania jaguneb kolmeks perioodiks: 5.-7. juulini pead tegema vähemalt 700 keerutust. 9.-11. juulini tuleb mängida 600 vooru ja 12.-14. juulini teha 700 keerutust, et Super õnneratast proovida. Igal perioodil nõutud spinnide arvu tegemise järgselt saad uuesti Super õnneratta käima panna ja võita maksimaalselt 50 tasuta spinni iga keerutustega.


Mine kampaania lehele: https://www.ninjacasino.com/ee/pakkumised

Ninja Kasiino pakub koheseid sissemakseid ja väljamakseid läbi järgnevate maksemeetodite:

UUS KASIINO!
Boonused ja tasuta spinnid iga päev!
Võta boonus
Loe veel põnevaid uudiseid, et viia oma panustamine hoopis uuele tasemele: