Võida luksuslik auhinnareis New Yorki!

unibet kasiino new york

Uus aasta ja uued eesmärgid. Töötada jõuab alati, kuid vahel tuleb aega maha võtta ja lubada omale mõnus mängupaus. Unibetis saad lisaks kvaliteetsele meelelahutusele võimaluse võita maailma parimaid auhindu. Sellel korral üllatatakse mängijaid tõeliselt ahvatleva luksusliku nädalalõpu pakkumisega, et saaksid veeta eksklusiivse puhkuse Suure Õuna südames.

Mida siis teha? Piisab sellest, kui sulle meeldib aega veeta lõbusatel live-kasiino laudadel. “Live-kasiino jaanuariloosi” kampaanias osaled mängides mistahes Unibet live-kasiino laudadel. Iga panustatud 50€ eest saad ühe pileti loosimisele. Lisaks vingele auhinnareisile on välja pandud kolmkümmend 500€ sularahapreemiat.

Kampaania periood on 7. jaanuarist kuni 14. jaanuari kella 00:59ni. Mida rohkem loosipileteid kogud, seda suuremad on sinu šansid auhinnad omale napsata. Maksimaalselt saad ühe päeva jooksul teenida 50 loosipiletit.

Kui tahad olla kaval ja oma võiduvõimalusi veelgi suurendada, siis viska pilk peale ka Maria Casino analoogsele pakkumisele, mille õnnelik peapreemia võitja saadetakse aga hoopis Euroopa moepealinna Milani!

Unibet Kasiino pakub koheseid sissemakseid ja väljamakseid läbi järgnevate maksemeetodite:

5 tasuta keerutust
100% kuni €100 + 5 tasuta spinni + €4000 turniiri pilet
Võta boonus