Võida live-kasiinos osa 5000€-st ja lisaks 1000€ puhtalt kätte

maria kasiino live diiler

Maria Kasiino ei ole mingi tavaline kasiino, sest tegu on ühega Unibeti olulisematest brändidest. Maria pakub eksklusiivseimaid live-kasiino laudu ja slotimänge mõeldes just kasiinomängija eelistustele ja vajadustele. See tuleb neil tõeliselt hästi välja, sest turniiride auhinnarahad on lihtsalt peadpööritavalt suured!

Võtame näiteks 10 000€ auhinnafondiga turniiri, millel ei puudu ka live-auhinnaloos. Kampaania periood on 5. novembrist kella 01.00 kuni 12. novembrini kella 00.59 ning rahapakkide tasku pistmiseks pole vaja teha muud kui mängida live-kasiino laudadel. Live-kasiinoturniiril on ka naljakas nimi “Cha-Ching Esmaspäevad”, mis viitab Aasia kultuuris levinud õppimise viisile kuidas rahaga õigesti ümber käia ning et ikka rikkus tuleks oma õuele.

Ja auhinnad? 5000€ sulas läheb jagamisele 50 mängija vahel, kes teevad live-kasiinos kampaania perioodi jooksul suurima summa eest panuseid. 100 enim panustanud mängijat teenivad omale loosipileti teise 5×1000€ auhinnafondist osa saamiseks.

Pane tähele, et arvesse lähevad ainult live-kasiinos tehtud panused ning turniiril osalemiseks tuleb mängida laudadel vähemalt 1 ring. Kvalifitseeruv mänguring on vähemalt 0.10€ väärtuses tehtud panus.

Maria Kasiino pakub koheseid sissemakseid ja väljamakseid läbi järgnevate maksemeetodite:

Tasuta 10 spinni!
Boonus 100% kuni €100 + 90 tasuta spinni!
Võta boonus