Võida jalkapanus kohe, kui sinu tiim läheb juhtima kahe väravaga

bet365 spordi panused

Kõik Eesti spordisõbrad saavad nüüd oma teadmisi proovile panna maailma ehk kuulsaima spordiportaali Bet365 vahendusel. Eestis on panustamiseks avatud bet365 veebileht ning võid üsna kindel olla, et just sealt leiad hetke parimad koefitsiendid ja kõige laiema spordialade ja panuseliikide valiku. Lisaks 100€ väärtuses tervitusboonusele hakkavad vaikselt välja tulema ka teised suurepärased kampaaniapakkumised.

Järgmise kahe nädala jooksul kuni 1. juunini on sul võimalus oma panus võita kohe, kui meeskond, kelle peale panuse tegid, läheb kahe väravaga juhtima. Arvesse lähevad küll ainult mängueelsed jalgpalli peale tehtud üksikpanused Inglismaa Premier League’i, Hispaania La Liga, UEFA Meistrite Liiga ja UEFA Euroopa Liiga matšide peale, kuid just need ongi hetkel kõige populaarsemad ja põnevamad!

Pane tähele, et seda diili saavad kasutada ainult uued mängijad, kes ei ole veel ühtegi spordipanust teinud, samuti mängijad, kes logivad oma kontole sisse ja kelle jaoks on pakkumine nähtav bet365 kampaaniate lehel. Diili kasutamiseks pead tegema panuse mängu normaalaja tulemuse peale. Erandina ei lähe arvesse viigi peale tehtud panused.


Mine kampaania lehele: https://extra.bet365.ee/promotions/et/soccer/early-payout-offer/

Bet365 Spordiennustus pakub koheseid sissemakseid ja väljamakseid läbi järgnevate maksemeetodite:

Sissemakseboonus kuni €100
Võta boonus
Loe veel põnevaid uudiseid, et viia oma panustamine hoopis uuele tasemele: