Coolbet Kasiino Logo
  • Pakkujad: NetEnt, Microgaming, Play’n GO, Yggdrasil Gaming, 2By2 Gaming, Booming Games, NetEnt Live, Evolution Gaming

Külaste veebilehte

Loe ülevaadet

Võida Coolbeti jõulumaratonil 9500€ puhtalt kätte, Segway ja minidroon

coolbet kasiino yggdrasil joulumaraton

Coolbet on tõeliselt cool, sest nemad oma mängijaid juba igavlema ei jäta. Olenemata, kas oled spordihull või kasiinosõber, Coolbetis toimub alati midagi huvitavat.

Nüüd saad Coolbet kasiinos lahendada lihtsaid ülesandeid Rootsi päritolu Yggdrasil Gaming mängutootja kõige popimatel slotikatel, et saada osa 70 000€ auhinnafondist. Kiirusta, sest kampaania kestab ainult 6. jaanuarini kella 23:59ni!

Aktiveeri “Valley of the Gods” mängus kujud 3 korda, aktiveeri tasuta spinnide voor “Hanzo’s Dojo-s” ja käivita voodoo respin “Baron Samedi”-l kolm korda. Mida vähemate spinnide arvuga seda sul teha õnnestub, seda kõrgema koha hõivad edetabelis. Esikoht teenib 9500 eurot, esikümme jagab ära 40 000€ ning 70 000€ sularahaauhindadest saavad osa 700 parimat.

Minimaalne panus ülesannete lahendamiseks peab olema vähemalt 0.50€, et tulemus läheks edetabeli arvestuses arvesse.

Tegemist on Yggdrasili globaalse kampaaniaga, mis tähendab, et osaleda saavad mängijad kõigist riikidest, kus Yggdrasili mängud on lubatud ning ka auhinnafond läheb jagamisele mitte ainult Coolbeti mängijate vaid kõigi kampaanias osalejate vahel.

Kui edetabeli paremad on selgunud ja raha ära jagatud, toimub kingituste jagamine, mis tähendab, et edetabelis kohtadel 1.-700. lõpetanud võivad loosiga võita ühe seitsmest väärtuslikust tehnikavidinast. Kõik auhinnaloosi kvalifitseerunud mängijad peavad peale turniiri lõppu 24 tundi tunni jooksul loosiga liitma ja valima kvalifitseeruvates mängudes missiooni aknas ühe kirstudest.

Coolbet Kasiino pakub koheseid sissemakseid ja väljamakseid läbi järgnevate maksemeetodite:

Tasuta 10 spinni
Tervitus boonus 100% kuni €150 + 50 tasuta spinni
VÕTA BOONUS