Chanz Kasiino Logo
  • www.chanz.ee
  • Omanik: Dreambox Games OÜ
  • Asutatud: Jun. 2015
  • Pakkujad: NetEnt, Microgaming, Yggdrasil Gaming, Pragmatic Play, Thunderkick, Big Time Gaming (BTG), All Wilds, Magnet Gaming

Külaste veebilehte

Loe ülevaadet

Võida Chanzis 1000€ väärtuses reis ja hunnik tasuta spinne!

chanz kasiino superchanz

Tahaksid minna reisile? Või eelistad mugavalt kodus tasuta spinnida? Mõlemal juhul tuleb appi Chanz kasiino, kes viib ühe õnneliku mängija 1000€ väärtuses reisile ja jagab ära 500 tasuta spinni. Kuidas see siis käib?

Pakkumise perioodil 12.10-01.11 on Chanzi kasiinosse ära peidetud kampaania märgid- sinu ülesanne on need üles leida! Selleks, et reisi loosimises osaleda, tuleb sul leida vähemalt 24 märki. Iga päev on võimalik koguda 8 erinevat märki sealhulgas 3 tasuta spinnide märki.

Lisaks tasuta spinnide märkidele võib mõnel eriti vedada ja leida “Super Chanz” märgi- see annab sulle 50 tasuta spinni kohe kätte! Kas oskad arvata, mis on “Friend” märk? Selle saad kinkida sõbrale või teisele Chanzi mängijale, kes 10 tasuta spinni eest sind kindasti tänab!

Kui jagad kampaaniat aadressil Facebookis, saad automaatselt ühe loosipileti juurde. Anna oma õnnele võimalus!

- tasuta spinnidega saadud võidud saab mängija kontole pärisrahas ja neile ei rakendu läbimängimise nõuet
- tasuta spinne saavad võita ainult mängijad, kes teevad kampaania perioodil vähemalt 10€ sissemakse või kes on teinud viimase 7 päeva jooksul vähemalt 10€ sissemakse

Chanz Kasiino pakub koheseid sissemakseid ja väljamakseid läbi järgnevate maksemeetodite:

Tervituspakket: Boonused kuni €100 ja 300 tasuta spinni
VÕTA BOONUS