Võida bingoseiklus romantilisel Ahvenamaal

paf bingo aland

Kasiinos mängimine ei ole lihtsalt raha taga ajamine vaid tegelikult on see mõnus aja veetmise viis heas seltskonnas. Live-diilerid, vestlusaknad ja teiste mängijatega võistlemine on ainult mõned võimalused, mida internetikasiinod pakuvad, et teha mängimine lõbusaks sotsiaalseks tegevuseks.

Üks kõige sotsiaalsemaid ja lihtsamaid mänge, mida kasiinos mängida on aga kahtlemata bingo! Tegemist on numbrimaagiaga, kus tulemuse määrab puhtalt õnn, kuid kui lõpuks kõik numbrid täppi saad, siis see tunne on nagu lotovõitjal!

Mis võiks olla parem koht kui Paf, kus oma bingokarjääri alustada! Club Paf on organisatsioon, mis pakub võimalust kohtuda teiste mängijatega ühistel reisidel ja leida mängimisest topeltrõõmu!

Mängi Paf kasiinos vahemikus 26. veebruarist kuni 23. aprillini teisipäeviti vähemalt 10€ eest bingot ja osaled iganädalases auhinnaloosis. Kampaaniaperioodi igal nädalal loositakse välja 6 paketti Paf Bingo 2019 Ahvenamaa reisile ja 100 bingopiletit. Kui mängid teisipäeval 20€ eest, saad auhinnaloosi kaks piletit. Kampaanias lähevad arvesse ainult pärisraha eest tehtud panused.

Paf Kasiino pakub koheseid sissemakseid ja väljamakseid läbi järgnevate maksemeetodite:

25 tasuta keerutust
€10 pärisraha lisaks
Võta boonus
Loe veel põnevaid uudiseid, et viia oma panustamine hoopis uuele tasemele: