Chanz Kasiino Logo
  • www.chanz.ee
  • Omanik: Dreambox Games OÜ
  • Asutatud: Jun. 2015
  • Pakkujad: NetEnt, Microgaming, Yggdrasil Gaming, Pragmatic Play, Thunderkick, Big Time Gaming (BTG), All Wilds, Magnet Gaming

Külaste veebilehte

Loe ülevaadet

Võida Aardejahil 1000€ või 100 tasuta spinni!

chanz kasiino november aardejaht

Chanz on Eesti kõige sotsiaalsem kasiino, kus lisaks võiduchanzile tunned ennast alati nagu heas seltskonnas. Kuidas oleks aga võita 1000€? Kas sinu jaoks on see suur raha? Igal juhul kuluks see ära, et lubada omale midagi, mida ehk muidu ei raatsiks..

Chanzis saad kampaaniaperioodil 02.11-22.11 päevaülesandeid täites auhindu iga päev. Kampaanias osalemiseks pead lihtsalt 7 päeva jooksul enne kampaania algust tegema vähemalt 10€ sissemakse või tegema seda kampaania perioodil. Kuidas see siis käib?

Iga kord kui oled päevaülesande täitnud, saad selle eest kohe ka päevaauhinna. Chanzi lehel avalikustatud ülesandeid võid läbida mistahes järjekorras ja ajal. Pane tähele, et iga läbitud ülesande eest saad 1 pileti kampaania lõpus aset leidvale peaauhinna loosimisele. Üks õnnelik mängija saab omale 1000€, 5 mängijat saavad 100 tasuta keerutust.

chanz kasiino november aardejaht kaart

Kui läbid kõik 21 ülesannet, saad kampaania lõpus 50 tasuta keerutust ja 50 piletit lõpuloosi. Kõik spinnidega võidud võid omale jätta, sest läbimängimisnõue võitudele tasuta spinnidest puudub! Samuti makstakse 1000€ peapreemia välja pärisrahas ilma läbimängimise nõudeta.

Nii et polegi muud, kui hoia Chanzi lehel silm peal, täida avalikustatud päevaülesandeid ja iga kord saad garanteeritult preemia kätte. Lisaks hunniku pileteid lõpuloosi, kus auhinnad on veelgi suuremad.

Chanz Kasiino pakub koheseid sissemakseid ja väljamakseid läbi järgnevate maksemeetodite:

Tervituspakket: Boonused kuni €100 ja 300 tasuta spinni
VÕTA BOONUS