Optibet Spordiennustus Logo

Külaste veebilehte

Loe ülevaadet

Kampaania on lõppenud

Võida 65-tolline teler või 300€ pärisraha

optibet tv promo

Optibeti võib julgelt nimetada jäähokisõprade lemmikportaaliks. Tegemist on Läti kasiino-ja spordiennustuse portaaliga, millel jäähoki on tõeliselt populaarne. Kuid põnevusest ei pea ilma jääma ka Eesti spordisõber. Jäähoki MM’i puhul tehakse mängijatele eriti äge ja pisut teistmoodi pakkumine. Edukad on need, kes julgevad pisut rohkem riskida ja samal ajal suudavad ka olukorrast võitjana välja tulla. Kuidas see siis käib?

Alusta sellest, et aktiveeri sissemaksete lehel kampaania boonuskoodiga “ICE” tehes vähemalt 3€ väärtuses sissemakse. Seejärel ava spordiennustuse leht ja leia oma lemmikmatš, mille peale peaksid tegema vähemalt 3€ väärtuses panuse. Mida suurema koefitsiendiga matši/sündmuse peale panuse teed, seda kõrgema positsiooni hõivad kampaania edetabelis. Juhul muidugi, kui sinu panus ka võidab.

Kampaanias saad osaleda perioodil alates 10. maist kuni 26. mai kella 23:59ni. Kvalifitseeruvaid ennustusi võid teha kuitahes mitu, oluline on, et nende väärtus oleks vähemalt 3€ või enam, et need läheksid ka edetabeli arvestuses arvesse. Iga mängija võib maksimaalselt saada aga ühe auhinna- pileti eest, mille mängija võitis ning millel oli kõige kõrgem koefitsient.

Auhinnad? Esikoht teenib ülivinge Philips 65” Ultra HD teleri, mille seltsis juba igav ei hakka! Edetabelikohad 2.-6. jagavad ära 725€ väärtuses raha olenevalt saavutatud edetabelikohast. Sealjuures on tegu pärisrahaga, millele täiendavaid läbimängimise tingimusi ei kehti.

Kuues kuni kümnes kohta saavad 50€ riskivaba panuse ning 11.-20. koht edetabelis saab panustamisele hoogu juurde anda 25€ väärtuses riskivaba panusega.


Mine kampaania lehele: https://www.optibet.ee/et/kampaaniad/spordiennustus/?p=1500

Optibet Spordiennustus pakub koheseid sissemakseid ja väljamakseid läbi järgnevate maksemeetodite:

€30 riskivaba panus ilma läbimängimise nõudeta!
100% tervitusboonus kuni €100
VÕTA BOONUS
Loe veel põnevaid uudiseid, et viia oma panustamine hoopis uuele tasemele: