4000€ kasiinoturniirid uutele mängijatele

unibet kasiino tervitus turniirid

Kas oled Unibetis uus või mõtled konto avamisele? Praegu on just sobiv hetk, sest Unibetis on ainult uutele mängijatele mõeldud spetsiaalsed 4000€ auhinnafondiga kasiinoturniirid. Tegemist on kaheksa nädalapikkuse turniiriga, iga turniiri auhinnafond on 500€ ja esikoht teenib 100€ turniiril.

Kõik turniirid algavad teisipäeval ja lõppevad pühapäeval. Nii 500€ slottide turniirile kui ka 500€ Ruleti ja Blackjacki turniirile saab mängima ainult kutsetega. Kutse leiad oma Unibeti sõnumitest.

500€ Kasiino uue mängija ruleti & blackjacki turniiril osalevad lauamängud: Blackjack Classic, Single Deck, Double Exposure, Pro, Roulette, Roulette Advanced ja French Roulette.

500€ Kasiino Uue Mängija Turniir mänguautomaadi turniiril osalevad ainult järgmised slotid: Starburst, Mega Fortune Dreams, Gonzo’s Quest, Hit2Split, Twin Spin ja Jack and the Beanstalk.

Nii ruleti & blackjacki kui ka mänguautomaadi turniiridel lähevad arvesse ainult pärisraha eest tehtud panused. Iga turniiri edetabel moodustub selle põhjal, kelle 20 järjestikkust panust teenisid mängijale enim võite vähima panustatud summaga võrreldes. See tähendab seda, et näiteks, kui tegid 10€ eest 20 spinni ja võitsid 30€, siis paigutud edetabelis kõrgemale kui mängija, kes panustab 100€ ja võidab 200€. Edetabelisse kvalifitseerumiseks tuleb mängijal mängida vähemalt kakskümmend mänguvooru.

Unibet Kasiino pakub koheseid sissemakseid ja väljamakseid läbi järgnevate maksemeetodite:

5 tasuta keerutust
100% kuni €100 + 5 tasuta spinni + €4000 turniiri pilet
Võta boonus