Teeni Unibet live-kasiinos 5€ riskivaba panus

unibet eurovision kampaania

Ka Unibetis on Eurovisioon teemas, sest sellel aastal tõotab tulla eriti põnev ja draamast tulvil üritus. Eurooplaste laulmisoskus pannakse proovile Iisraeli peopealinnas Tel-Avivis ja ka Eestil on head šansid tulemust teha.

Kui Eurovisioon sind huvitab ja soovid oma ennustuse teha 5€ riskivaba panusega, siis Unibet pakub selleks head võimalust. Panusta Unibet live-kasiino laudadel vähemalt 25€ eest ja saad teha Eurovisiooni peale 5€ panuse riskivabalt. Pane tähele, et 25€ pead läbi mängima kampaania perioodil vahemikus 13. maist kella 01:01-st kuni 17. mai kella 00:59ni. Arvesse lähevad ainult pärisraha eest tehtud panused.

5€ riskivaba panust saad kasutada ainult Eurovisiooni peale panuste tegemiseks ning kui kaotad panuse, saad raha tagasi boonusena. Enne väljamakse tegemist tuleb saadud boonus spordiennustuses vähemalt kolmel korral läbi mängida. Alternatiivse variandina võid boonuse läbi mängida kasiino-või slotimängudel kahekümne viie kordselt või 35-kordselt live-kasiino laudadel.


Mine kampaania lehele: https://www.unibet.ee/promotions/live-casino-eurosong

Unibet Kasiino pakub koheseid sissemakseid ja väljamakseid läbi järgnevate maksemeetodite:

5 tasuta keerutust
100% kuni €100 + 5 tasuta spinni + €4000 turniiri pilet
Võta boonus
Loe veel põnevaid uudiseid, et viia oma panustamine hoopis uuele tasemele: