BetSafe Spordiennustus Logo

  Külaste veebilehte

  Loe ülevaadet

  Kampaania on lõppenud

  Teeni iga inglise tiimi värava eest 2€ boonust

  betsafe champions league english club goals

  Jalgpalli Meistrite Liiga tiitli peale on jäänud pallima kaheksa meeskonda ja sellel aastal on neist koguni neli Inglismaalt. Elame inglastele kaasa Betsafe’is kui iga Inglismaa meeskonna värava eest kukub sinu kontole 2€ boonust.

  Selleks, et boonust saada, tuleb sul teha enne selle nädala Meistrite Liiga mängude algust mistahes Meistrite Liiga matši peale vähemalt 15€ suurune panus minimaalse koefitsiendiga 1.5 või kõrgem. Seejärel pöidlad pihku ja kui inglased teevad skoori, saad boonusraha kontole neljapäeval.

  Kampaaniast saad osa võtta igal nädalal esmaspäevast kella 00:01-st kuni kolmapäeva kella 22:00-ni. Arvesse läheb ainult sinu kõige esimene pärisraha eest Meistrite Liiga peale tehtud panus. Mitmikpanuste puhul peab iga valiku koefitsient olema vähemalt 1.5 või kõrgem. Pane tähele, et maksimaalne boonuse summa sellel nädalal on 20€ mängija kohta.

  betsafe champions league aprill odds

  Välja teenitud boonus tuleb enne väljamakse tegemist spordiennustuses läbi mängida vähemalt kolmel korral minimaalse koefitsendiga 1.5 või kõrgem.

  BetSafe Spordiennustus pakub koheseid sissemakseid ja väljamakseid läbi järgnevate maksemeetodite:

  Liitudes saad €100 väärtuses tasuta panuseid
  VÕTA BOONUS

  Loe veel põnevaid uudiseid, et viia oma panustamine hoopis uuele tasemele: